МАРКА

Журнал "Optimum"

20 РОКІВ НАДІЙНОСТІ

КОЛОНКА РЕДАКТОРА

RENAULT TRUCKS СЕРІЇ K:
БЕЗВІДМОВНА
РОБОТА ТА НАДІЙНІСТЬ

Журнал Optimum видається протягом останніх 20 років для професіоналів сфери транспортних перевезень по усьому світу. Цей випуск, в черговий раз, дозволитьвам подорожувати світом разом із нами. Отже, ми відправимось до Італії, на околиці Парми, щоб зустрітись із клієнтом, який займається перевозками автомобілів Апеннінським півостровом. Ми також відвідаємо Литву, де автомобілі Renault Trucks K використовуються за будь- яких погодних умов для обслуговування доріг в районі Вільнюса. Крім цього, ми побуваємо у Марракешів Марокко, де був організований захід XTREM Days,в ході якого клієнти із 40 країн мали змогу здійснити тест-драйви на вантажівках, призначених для використання у звичайному будівництві та при зведенні великомасштабних об’єктів. Переконайтесь самі, наскільки яскравими були їх враження!

Renault Trucks має 20-річний досвід впровадження інновацій, весь час удосконалюючи свої автомобілі, щоб ще більше знизити витрати своїх клієнтів. Журнал Optimum протягом цих двох десятиліть також був вашим постійним компаньйоном, допомагаючи вам та тримаючи вас у курсі останніх новин.

З днем народження та приємного читання!

Bruno Blin 
НОВАЯ СЕРИЯ ГРУЗОВИКОВ В ДЕЙСТВИИ

 


 

Читатели “Optimum” смогут теперь найти журнал на AppStore для iPad, доступный на 18 языках.

Электронная версия журанала “Optimum” отныне предлагает больше интересных видео. Вы можете просматривать изображения в формате 360°, также доступны виртуальные презентации и интерактивные мультипликации. Как только вы скачаете специальное приложение, журнал будет вам доступен без подключения к интернету. Подача и расположение информации специально размещены таким образом, чтобы читать журнал было удобно на вашем iPad.

Журнал “Optimum” доступен бесплатно на AppStore. Для загрузки нажмите здесь.