Новини


 

23.01.2012

НАЙБІЛЬША В СВІТІ ВАНТАЖІВКА З ЕЛЕКТРОННИМ ПРИВОДОМ БУЛА ВИПРОБУВАНА КОМПАНІЄЮ CARREFOUR

Renault Trucks представляє 16-тонну вантажівку Renault Midlum з електронним приводом для логістичної компанії STEF-TFE. Це найбільша вантажівка з електроприводом у світі для доставки продовольства в місті. Вона володіє такими якостями, як безшумність і відсутність забруднюючих викидів в навколишнє середовище. Вантажівка призначена для доставки вантажів в межах міста завдяки чудовій адаптації до міських умов. Дана модель буде проходити випробування протягом одного року, і, протягом цього періоду, буде використовуватися для здійснення поставок свіжої продукції для мережі гіпермаркетів Carrefour Group в межах міста Ліон і його околицях. Ця вантажівка є результатом технологічного партнерства між Renault Trucks і компаніями PVI, IFP Energies nouvelles.

Через здійснення вантажних перевезень товарів по всьому світу, людям довелося зіткнутися з величезною екологічною проблемою. І, щоб хоч якось справитися з нею, промисловці вивчають всі можливі рішення для зниження негативних наслідків, або їх повного усунення. Одним з альтернативних варіантів є використання електроенергії, що має великий потенціал.

13 жовтня 2011
в рамках церемонії, разом з Жераром Колломбом, сенатором і мером Ліона, президентом міської спільноти «Гранд Ліон», Стефано Шмельовських, президент Renault Trucks, передав ключі від 16-тонного Renault Midlum з електронним приводом Френсісу Лемору, президенту STEF-TFE. На церемонії вручення були також присутні ще два партнери,які зіграли ключову роль в успіху даного проекту: Пьер-Анрі Біжар, начальник будівництва IFP Energies nouvelles в Ліоні, і Мішель Бутон, Генеральний Директор PVI.

16-тонна вантажівка Renault Midlum є експериментальною моделлю. З початку 2012 року, і протягом всого року, вона буде використовуватися для доставки продукції у вісім гіпермаркетів мережі Carrefour в центрі Ліона і його околицях (Carrefour Planet в г.Венісье, Carrefour Market в Сен-Фонс, а так само в інших містах, де розташовані продовольчі магазини Carrefour. Цей безшумний автомобіль зможе доставляти продукти в центр міста рано вранці (між 5.00 і 7.00 ранку), не порушуючи тишу і спокій громадян.

Авторефрижератори з електронним приводом зможуть пройти шлях до логістичної платформи міста Сен-П'єр-де-Шанди, і, таким чином, здійснять доставку в гіпермаркет Carrefour Planet в Веніс рано вранці. Всього він покриває дистанцію в 75 км.

Ця вантажівка була розроблена відповідно до потреб великої міської дистриб'юторської мережі. Завдяки своїй безшумності, дана модель вантажівки робить життя водіїв і місцевих мешканців набагато комфортнішим.

Вантажівка не забруднює навколишнє середовище, і, не здійснюючи викид шкідливих газів і шуму, може перевозити 5,5 тонн продукції. Вона володіє робочим діапазоном в 100 км і повністю заряджається за 8 годин. В результаті чого, дана модель володіє всіма необхідними якостями для здійснення перевезень у міських умовах. Це унікальне рішення є результатом тісної співпраці між Renault Trucks, PVI і IFP Energies nouvelles. Новинка була розроблена в рамках проекту «Мелодія», що отримав фінансування від Національного екологічного фонду енергоефективності та вдосконалення охорони навколишнього середовища. Мета цього експерименту полягає у випробуванні технологій, які згодом могли б бути включені у виробництво автомобілів для реальних умов експлуатації.

Технічні характеристики моделі:

- Робочий діапазон: 100 км

- Час заряджання: 8 ч.

- Потужність електродвигуна: 103 кВт

- 3 літій-іонні батареї загальною ємністю 150 кВт / год

- Корисне навантаження: - 5.5 тонн

- Кузов: холодильна установка