Новини


14.06.2012

НОВІ МОЛОКОВОЗИ ДЛЯ КОРПОРАЦІЇ РОШЕН

сьомий рік плідної співпраці компанії "рено тракс" та кондитерської корпорації "рошен" ознаменувався ще однією поставкою трьох одиниць premium lander 380.26 6x2 для перевезення молока.

Минулого літа компанія "Рено Тракс" поставила для масломолочного комбінату "Бершадьмолоко", що входить до складу корпорації "Рошен", два автопоїзди-молоковози на базі шасі Premium Lander 380.26 6Х2 з цистерною польського виробництва.

Завдяки високій якості автомобілів і географічно розвиненому сервісу, "Рошен", прихильний до бренду Renault, розмістив замовлення на придбання нової партії техніки. І вже у червні 2012 року французький виробник поповнив автопарк "Бершадьмолоко" ще трьома одиницями Premium Lander 380.26 6Х2 з повною масою автопоїзда 44 тонни. Вся техніка пройшла спеціальну адаптацію до кліматичних і ландшафтних умов України, оснащена посиленою рамою, яка підвищує її надійність, а також глибокою кабіною для забезпечення водія максимальним комфортом.

Нагадаємо, що у першому півріччі автопарк транспортного підрозділу корпорації "Рошен" - ТОВ "Кондитер-Транс" - було збільшено на десять нових тягачів Renault Premium 440.19 із загальної партії замовлення 20 одиниць. Сьогодні автопарк налічує близько 60 одиниць техніки і майже на сто відсотків складається з тягачів Renault Premium.