Новини


 

30.11.2011

ПОЧАТОК ЕРИ САМОСКИДІВ KERAX НА АЗІЙСЬКОМУ РИНКУ

Визнаний у всьому світі за свій видатний кліренс і надійність, самоскид Kerax все ще недооцінений на азіатських ринках. Компанія набуває популярності в цьому регіоні завдяки діяльності свого підрозділу - Центру вантажних автомобілів Renault Trucks в Азії, який займається проведенням рекламних акцій і автомобільних виставок. Так наприклад, в рамках проекту Construction Days 2011 («Дні будівельної техніки 2011») було залучено близько 100 Азіатських клієнтів, які взяли участь у тест-драйві всієї лінійки будівельних вантажівок. На початку літа 6 самоскидів Renault Kerax були поставлені в китайську військову компанію охорони водних ресурсів і гідроенергетики р. Синьцзян, згодом місцевий дилер замовив ще 35 вантажівок.

Завдяки плідній роботі азійської філії, Renault Trucks починає завойовувати ринки цього регіону, зокрема самоскидами Renault Kerax. Щоб зробити цю провідну модель з лінійки будівельної техніки впізнаваною, поряд із уже добре відомими вантажівками, філія компанії регулярно організовує рекламні акції та виставки автомобілів. Регіон Синьцзян, з усіма його шахтами і будівельною промисловістю, став одним з перших цільових регіонів для розширення діяльності компанії Renault Trucks.

На одному з таких заходів, співробітникам військової компанії охорони водних ресурсів і гідроенергетики р. Синьцзян представилася можливість провести тест-драйв самоскидів Kerax. Менеджери компанії високо оцінили не тільки динамічні якості цього самоскида, а й низьке споживання палива, що послужило приводом для замовлення ще шести вантажівок. Ці вантажні автомобілі компанія отримала на початку літа 2011 року. У той же самий час, для задоволення зростаючого попиту в регіоні на самоскиди Kerax, місцевий дилер замовив ще 35 самоскидів.

Навесні на організованому компанією Renault Trucks заході Construction Days 2011 ("Дні будівельної техніки 2011") в Ліоні, було залучено близько 100 азіатських клієнтів, яким була надана можливість провести тест-драйв всієї лінійки будівельних вантажівок в реальних умовах.