Новини


 

22.05.2017

УКРАЇНСЬКА КОМАНДА EXTREME УВІЙШЛА В ПЯТІРКУ НАЙКРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ З ПІСЛЯПРОДАЖНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ RENAULT TRUCKS У СВІТІ

Світовий Фінал Турніру RTEC 2017 для спеціалістів з післяпродажного обслуговування зібрав 24 найкращі команди з усього світу у Ліоні минулого тижня. 24 міжнародні команди кваліфікованих спеціалістів з післяпродажного обслуговування Renault Trucks зібрались, щоб взяти участь в грандіозному Фіналі Турніру RTEC 2017 (Road To Excellence Championship).

Успішно пройшовши 2 відбіркові теоретичні етапи Турніру RTEC 2017, українська команда EXTREME, як найкраща команда від регіону Baltic Sea Market, потрапила до Світового Фіналу Турніру RTEC 2017 для спеціалістів з післяпродажного обслуговування Renault Trucks. Всього 1421 команда із 5285 учасників з 49 країн пройшла два теоретичних відбіркові етапи Турніру RTEC 2017. За підсумками у фінал пройшли 24 команди, які вирушли до Ліону, на батьківщину Renault Trucks.

Загалом усі команди-фіналісти, що складалися максимум з чотирьох чоловік, пройшли шість практичних випробувань в навчальному центрі Renault Trucks в реальних умовах. Завдання були спланові так як ті, з якими учасники стикаються в повсякденній роботі на сервісі з реальними вантажівками.

Технічні тести охопили всі етапи післяпродажного обслуговування і завдання команди, а особливо капітана команди, полягало в тому, щоб ефективно розподілити завдання, згідно технічним навичкам кожного.

Згідно результатів Світового Фіналу Турніру RTEC 2017, перемогу здобули такі команди:

1-е місце: Команда Hannover, Німеччина

2-е місце: Команда RTIS, Швейцарія

3-є місце: Команда WOW, Великобританія

4-е місце: Команда AUTO SERVICE, Італія

5-е місце: Команда EXTREME, Україна

Україну представляла команда EXTREME київського дилера «Вольво Україна», яка заслужено увійшла в пятірку найкращих спеціалістів післяпродажного обслуговування Renault Trucks у світі. Українську команду урочисто зустрічав та вітав прямо в аеропорту весь колектив «Вольво Україна».