Новини


 

26.02.2018

2-РІЧНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ RENAULT TRUCKS

Компанія Renault Trucks пропонує 2-річну гарантію на запасні частини, що постачаються через її авторизованих дилерів. Цією 2-річною гарантією, яка не пов’язана із жодними обмеженнями по пробігу, виробник гарантує захист та спокій своїх клієнтів.

Renault Trucks пропонує клієнтам 2-річну гарантію без обмеження пробігу на запчастини, що постачаються через її авторизованих дилерів. Ця гарантія стосується оригінальних запчастин Renault Trucks (Renault Trucks Genuine), запчастин, що були відновлені із дотриманням суворих норм виробничих процесів (eXchange), а також усіх аксесуарів Renault Trucks. Гарантія діє в усіх країнах та поширюється на усіх авторизованих дилерів Renault Trucks.

За умовами даної гарантії, несправні деталі будуть замінені авторизованими дилерами Renault Trucks безкоштовно. За необхідності, покриваються усі витрати на оплату праці та надання технічної допомоги у разі аварії, а також будь-які витрати, спричинені вторинними пошкодженнями інших компонентів.

Запчастини Renault Trucks Genuine та eXchange забезпечують оптимальне функціонування автомобіля та дозволяють ефективно контролювати витрати на технічне обслуговування. Вони розроблені та сертифіковані за нормами, що відповідають найсуворішим стандартам надійності, безпеки та екологічної чистоти.