Новини


 

16.01.2021

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬНІСТЬ: ВАНТАЖІВКУ RENAULT D WIDE Z.E. ОБЛАДНАНО СОНЯЧНИМИ ПАНЕЛЯМИ

Компанія Rhyner Logistik, яка є переконаним прихильником розвитку екологічного транспорту, щойно придбала вантажний автомобіль Renault Trucks D Wide Z.E. для постачання товарів до мережі супермаркетів Denner (Швейцарія). В рамках цього рішення швейцарська транспортна компанія також установила сонячні панелі на кузові цієї електричної вантажівки з метою забезпечення електроживлення її холодильної установки.

Повністю електричний 26-тонний вантажний автомобіль Renault Trucks D Wide Z.E. щойно приєднався до автопарку швейцарського автоперевізника – компанії Rhyner Logistik, що налічує сотню вантажівок. Зараз цей автомобіль постачає товари для супермаркетів мережі Denner  в Цюріху та передмістях, забезпечуючи при цьому охорону довкілля та якість життя місцевих жителів.

В якості подальшого кроку розвитку цієї сучасної тенденції компанія Rhyner Logistik прийняла рішення установити сонячні панелі на кузові автомобіля, щоб забезпечити природозберігаючу відновлювальну енергію ("зелену енергію") для холодильної установки. Ця система особливо придатна для транспорту з регульованою температурою, оскільки охолодження найбільш необхідне саме при високій зовнішній температурі, тобто при спекотному сонці.

Оскільки всі переконані, що електрична мобільність є найбільш ефективним способом досягнення вуглецевої нейтральності, компанія Rhyner Logistik також придбала станцію швидкого заряджання електромобілів. Для оптимізації автономної роботи заряджання вантажівки здійснюється на складі під час її завантаження. Оскільки вантажівка рухається у міському середовищі, що вимагає частого гальмування, рекуперація енергії також призводить до економії від 20% до 30%, що забезпечує додаткові кілометри пробігу. Такий глобальний підхід дозволяє досягти оптимального результату.