Новини


 

21.11.2017

FACTORY 4.0 У ЦЕНТРІ УВАГИ НА СТЕНДІ КОМПАНІЇ RENAULT TRUCKS НА ВИСТАВЦІ SOLUTRANS

Із січня 2018 р. завод Renault Trucks у Ліоні запустить пілотну програму використання доповненої реальності для контролю якості двигунів, що випускаються заводом

На 14-ій міжнародній виставці дорожніх та міських транспортних рішень Solutrans, яка проходить у центрі Eurexpo в Ліоні з 21 по 25 листопада 2017 р., компанія Renault Trucks презентує свої вантажівки на стенді загальною площею 700 м2. Виробник також представить власні науково-дослідні та дослідно-конструкторські проекти і поширюватиме інформацію про якість послуг своєї мережі дилерів та ремонтних майстерень.

 

Renault Trucks бере участь у міжнародній виставці дорожніх та міських транспортних рішень Solutrans, яка проходить з 21 по 25 листопада 2017 р. у Ліоні – місті, де почалась історія компанії. Цього разу, виробник представляє на стенді загальною площею 700 м2 частину своєї лінійки вантажівок та демонструє власні науково-дослідні та дослідно-конструкторські проекти.

Стенд Renault Trucks буде, окрім іншого, присвячений Четвертій промисловій революції (Промисловість 4.0, англ.: Industry 4.0). Відвідувачі матимуть честь ознайомитись із найостаннішими інноваціями Renault Trucks – доповненою реальністю, спрямованою на забезпечення контролю якості; та 3D-друком із металу для виробництва деталей двигунів.

-       Із січня 2018 р. завод Renault Trucks у Ліоні запустить пілотну програму використання доповненої реальності (точніше кажучи, змішаної реальності) для контролю якості двигунів, що випускаються заводом. На стенді компанії відвідувачі зможуть певний час «побути» оператором виробництва, надівши окуляри, в які інтегровані усі оцифровані зображення деталей двигуна, що дозволить їм самостійно здійснювати перевірку якості двигунів стандарту Євро 6.

-       Відвідувачі також ознайомляться із дослідницькими роботами, які інженери Renault Trucks проводять у сфері адитивного виробничого процесу, що сприяє покращенню характеристик двигунів за рахунок зменшення їх ваги та збільшення компактності: технологія 3D-друку із металу.

На стенді демонструватиметься і експериментальний автомобіль Urban Lab 2, розроблений спеціально для міських та регіональних перевезень. На цій вантажівці, завдяки поєднанню інноваційних технологій, пов’язаних із аеродинамікою, гібридизацією двигуна, підвищенням ефективності шин, і системи комунікації між транспортним засобом та інфраструктурою вдалось зменшити витрати пального на 13%.

Renault Trucks, піонер у галузі електромобілів, представить абсолютно новий прототип: 13-тонний на 100% електричний Renault Trucks серії D. Ця машина, у кольорах транспортної компанії Groupe Delanchy, зараз випробовується в умовах реальної експлуатації на Les Halles de Lyon – найбільшому у Франції критому ринку харчових продуктів.

На стенді виробника буде виставлений і 19-тонний автомобіль D Wide CNG із горизонтальним вихлопом. Ця кузовна вантажівка із колісною формулою 6x2 оснащена заднім керованим мостом, що забезпечує їй неймовірну маневреність та робить її ідеальним транспортним засобом для розвозок у межах міста.

Для того, щоб в черговий раз підкреслити міцний зв’язок Renault Trucks із Францією, а також багатий досвід виробничих підприємств компанії, на стенді буде приділена належна увага знаку «Guaranteed Made in France» (гарантоване французьке походження), який наноситься на її вантажівки. Особливу роль у цьому відіграватиме демонстрація автомобіля «Renault Trucks T High Edition Team Alpine» – представника спеціальної обмеженої серії із 99 вантажівок – у кольорах французької гоночної команди Alpine.

Відвідувачі також зможуть взяти участь у семінарі із підключення автомобілів до бездротових мереж, який буде присвячений Optifleet – програмному забезпеченню Renault Trucks із управління автопарком, що зараз є стандартним для вантажівок серій T, C та K. Частина стенду буде виділена для автомобілів загального призначення, а на відкритому майданчику перед входом до виставкового центру Eurexpo Lyon буде демонструватись варіант Renault Master із самоскидним кузовом.

Крім усього вищезгаданого, Renault Trucks розповсюджуватиме інформацію про свою мережу дилерів та ремонтних майстерень і презентуватиме послуги Clovis Location (коротко- та довгострокова оренда вантажівок промислового призначення) та TruckPlus, демонструючи автомобіль спеціальної версії X-Road.