Новини


 

21.09.2020

RENAULT TRUCKS ПОСТАВИЛА ПЕРШУ СЕРІЙНУ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНУ ВАНТАЖІВКУ КОМПАНІЇ URBASER

Компанія Renault Trucks передала міжнародній компанії URBASER ключі від першого 100% електричної вантажівки. Renault Trucks D Wide Z.E. є першим серійним автомобілем, який буде випущений на дорогу, він буде задіяний у вивезенні та переробці відходів у м. Барселона. Такий транспорт екологічний та безшумний, він має нульові викиди, використовувати його – означає піклуватися про навколишнє середовище.

Передача першого повністю електричного сміттєвоза Renault Trucks D Wide Z.E. компанії Urbaser відбулася в Мадриді у присутності представників обох компаній. Гості мали змогу ознайомитись з усіма новинками цього автомобіля, які однозначно сприятимуть поліпшенню екологічних умов у містах. За словами Технічного директора Urbaser Рубена Торрадо: «Поява електричних вантажівок у нашому парку відповідає нашому твердому прагненню до стійкої мобільності. Urbaser прагне бути на передовій екологічно чистих технологій, і ми робимо це, створюючи міське середовище, вільне від атмосферного та шумового забруднення».

Генеральний директор Renault Trucks Франсуа Боттінеллі наголошує, що головною цінністю бренду, який є першопроходцем електромобільності, є шанобливе ставлення до навколишнього середовища та зменшення викидів. «Початок серійного виробництва Z.E. і, зокрема, доставка першої на 100% електричної вантажівки в Іспанії є знаковою віхою в трансформації міської мобільності». А Комерційний директор Renault Trucks Іспанія Оскар Мартірена заявив, «що потрібно покращити якість життя в містах, використовуючи безшумні транспортні засоби, які не забруднюють навколишнє середовище, і Renault Trucks D Wide ZE – підтвердження того, що це реальність! Renault Trucks D Wide ZE було спеціально розроблено для прибирання та вивезення сміття у Барселоні».

Маючи найширшу лінійку 100% електричних транспортних засобів для міських перевезень та дистрибуції, повною масою від 3,1 до 26 * тонн, Renault Trucks є піонером електромобільності. Вантажівки цього бренду створені відповідно до поточних та майбутніх вимог професіоналів, які працюють в умовах міста.

Вантажівка Renault Trucks D Wide Z.E., яку отримала компанія Urbaser, була спеціально розроблена для збору та розподілу відходів, для гарантовано безшумних міських маршрутів, що збережуть якість життя громадян.

Цей тип автомобіля серійно випускається з початку року на заводі Renault Trucks у  Blainville-sur-Orne. Завдяки загальній дозволеній вазі 26* тонн і колісній базі 3900 мм, ця вантажівка має два електричних двигуни загальною потужністю 370 кВт (безперервна потужність 260 кВт), які забезпечують максимальний крутний момент 850 Нм і максимальний крутний момент задньої осі 28 кНм. Цей вантажний автомобіль має накопичувач енергії літій-іонних батарей на 200 кВт-год, що дозволяє D Wide Z.E. виконувати складні, вже перевірені клієнтами роботи, наприклад збирання сміття у Ліоні.

Компанія Urbaser

Urbaser – це провідна у світі компанія з управління навколишнім середовищем, орієнтована на стійкість та інновації, яка обслуговує понад 50 мільйонів людей у 30 країнах. У цій компанії працює понад 35 000 співробітників, вона має понад 160 дочірніх компаній. На цей час Urbaser займається прибиранням понад 8 мільйонів кілометрів вулиць у різних містах світу та доглядає 59 мільйонів квадратних метрів зелених насаджень. Urbaser працює у 128 установах з переробки відходів, де обробляється 17,8 млн. тон сміття; виробляє 1,592 ГВт-год електричної енергії з відходів і за останній рік компанії вдалося уникнути викидів, еквівалентних майже 1,8 мільйона тонн CO2.

У стратегії стійкості Urbaser розглядає цілі сталого розвитку як глобальний виклик, який компанія визнає своїм головним пріоритетом. Її бізнес-модель орієнтована на надання екологічних послуг, які суттєво сприяють досягненню цих цілей для покращення якості життя громадян та пропонують надійну, адаптовану послугу із мінімальним впливом на екологію. Зокрема, як захід адаптації до кліматичних змін, компанія поступово оновлює свій парк і наразі вона має 864 автомобілів з низьким рівнем викидів та 469 автомобілів без викидів взагалі.

Компанія Renault Trucks

Спираючись на більш ніж сторічний передовий досвід виробництва вантажних автомобілів Франції, компанія Renault Trucks виготовляє різноманітні транспортні засоби (масою від 2,8 до 120 т) та надає послуги в галузі  транспортування, будівництва та міжміського транспорту. Вантажні автомобілі виробництва Renault Trucks є витривалими та надійними, характеризуються низьким споживанням палива, що дозволяє їм забезпечувати більшу продуктивність та контролювати експлуатаційні витрати. Компанія Renault Trucks постачає та обслуговує свої транспортні засоби через дилерську мережу, що включає понад 1400 торгових точок по всьому світу. Проектування та складання вантажівок Renault Trucks, а також виробництво більшості комплектуючих здійснюються у Франції.

Renault Trucks входить до Volvo Group, яка є однією з провідних світових виробників вантажних автомобілів, автобусів, будівельної техніки, морських та промислових двигунів. Volvo Group також пропонує комплексні рішення щодо фінансування та обслуговування. У Volvo Group працює близько 104000 людей, її виробничі потужності розміщені у 18 країнах, а продаж її продукції здійснюється на більш ніж 190 ринках. У 2019 році чистий обсяг продажів Volvo Group становив 40,5 млрд євро (432 млрд шведських крон). Volvo Group – це компанія, акції якої котируються на фондовій біржі, головний офіс знаходиться у м. Гетеборг, Швеція. Акції Volvo внесені до системи автоматизованого котирування національної асоціації дилерів з цінних паперів Nasdaq Stockholm.