Новини


 

07.02.2018

RENAULT TRUCKS ЗАПУСКАЄ МОБІЛЬНУ ВЕРСІЮ OPTIFLEET

Renault Trucks запускає додаток Optifleet – мобільну версію свого інструменту управління автопарком.

Optifleet, розроблене компанією Renault Trucks програмне забезпечення для управління автопарком, зараз доступне у мобільній версії. Відтепер оператори матимуть доступ до інформації щодо свого автопарку в режимі реального часу, незалежно від того, де вони знаходяться.

 

Renault Trucks запускає додаток Optifleet – мобільну версію свого інструменту управління автопарком. Тепер Optifleet можна використовувати дистанційно за допомогою стільникових телефонів чи планшетів, що дозволить перевізникам усюди та постійно контролювати свій автопарк, а також оперативно реагувати на будь-які непередбачені події.

Спрощений інтерфейс додатку Optifleet надає менеджерам автопарків можливість одним кліком отримувати доступ до бази автомобілів та легко розподіляти нові завдання (функція My fleet now) або відстежувати та оцінювати індивідуальну манеру водіння і використання вантажівок водіями (функція Ecoscore). Інструмент фактично складається з трьох модулів, які допомагають перевізникам оптимізувати дії водіїв, ефективно управляти автопарком та контролювати експлуатаційні витрати:

-       Модуль Check надає технічну інформацію по вантажному автомобілю, що є особливо корисним для зусиль, спрямованих на зниження споживання палива та викидів CO2. Модуль включає функцію Ecoscore, яка відстежує та аналізує манеру водіння і вказує області, в яких можна вжити заходів із зменшення витрат палива.

-       Модуль Map здійснює геолокацію автомобілів у реальному часі, аналізуючи обрані маршрути з метою оптимізації тривалості поїздок та їх кілометражу.

-       Модуль Drive надає інформацію щодо часу руху та дозволяє операторам отримувати віддалений доступ до даних з пам’яті карт водіїв та тахографів.

Запускаючи цей новий мобільний додаток Optifleet, Renault Trucks робить черговий крок вперед у розробці рішень, що забезпечують підтримку перевізників, які прагнуть відстежувати та знижувати споживання палива і викиди CO2. Завдяки можливості управляти автопарками в режимі реального часу, оператори здатні оперативніше реагувати на різноманітні ситуації та збільшувати прибутковість, одночасно підвищуючи рівень задоволеності своїх клієнтів. На практиці, Optifleet може принести економію у розмірі до 5000 євро на вантажівку на рік.

Додаток Optifleet зараз доступний для завантаження на App Store та Google Play. Цей додаток може використовуватись виключно за умови замовлення послуги Optifleet.