Новини


10.03.2017

ЗМАГАННЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВОДІННЯ ЗМАГАННЯ З ЕКОНОМІЧНОГО ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВОДІННЯ OPTIFUEL CHALLENGE 2017 РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ!

КОМПАНІЯ RENAULT TRUCKS В УКРАЇНІ ЗАПРОШУЄ ВОДІЇВ ВАНТАЖНИХ АВТОМОБІЛІВ СПРОБУВАТИ СВОЇ СИЛИ У ДРУГИХ ЗМАГАННЯХ З ЕКОНОМІЧНОГО ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ВОДІННЯ OPTIFUEL CHALLENGE 2017.

Конкурс Optifuel Challenge 2017 проходитиме вже вдруге в Україні та охопить 9 міст України, такі як Київ, Рівне, Луцьк, Львів, Мукачеве, Кропивницький, Дніпро, Харків, Одеса. Переможця буде визначено 22 червня 2017 року на фіналі в м. Київ.

Компанія Renault Trucks в Україні проводить конкурс з економічного водіння Optifuel Challenge вдруге в Україні. Ціль змагань – проїхати визначеним маршрутом з найменшим споживанням пального. Цей критерій оцінюються за даними, що надаються програмою Optifuel Infomax. Після конкурсного заїзду всі учасники отримають висновки з питань економії пального та рекомендації з раціонального водіння від експертів Renault Trucks в Україні.

Заїзди будуть проводитися на вантажівці Renault Trucks нещодавно оновленої серії Т High. На відміну від минулорічних змагань, в рамках яких водії змагались на вантажівці серії Т з 11-літровим двигуном та спальною кабіною, цього року водіям буде надана вантажівка оновленої серії Т High з 13-літровим двигуном Євро 5, потужністю 480 к.с. із високою спальною кабіною. Головна особливість оновленої серії Т – це покращені аеродинамічні показники та наявність нової системи інтелектуального круїз-контролю Optivision, яка бере до уваги топографічні особливості маршруту та сприяє ще більшому скороченню витрат пального.

Загалом змагання Optifuel Challenge 2017 в Україні проходитимуть в декілька етапів:

КИЇВ – 19 КВІТНЯ

РІВНЕ – 20 КВІТНЯ

ЛУЦЬК – 21 КВІТНЯ

ЛЬВІВ – 25 КВІТНЯ

МУКАЧЕВЕ – 27 КВІТНЯ

ХАРКІВ – 16 ТРАВНЯ

ДНІПРО – 18 ТРАВНЯ

КРОПИВНИЦЬКИЙ – 13 ЧЕРВНЯ

ОДЕСА – 15 ЧЕРВНЯ

ФІНАЛ, КИЇВ – 22 ЧЕРВНЯ

 

Усі учасники та переможці конкурсу Optifuel Challenge 2017 отримають чудові призи від Renault Trucks. Переможець від України візьме участь у Міжнародну Фіналі, що відбудеться у жовтні 2017 року.

Для того, щоб взяти участь в змаганнях, будь ласка надсилайте свій запит на електронну пошту: natalia.mashevska@volvo.com Дізнатись деталі проведення конкурсу Ви зможете за телефоном 095-274-45-17, Наталія Машевська. Умова для участі: обов’язкова наявність водійського посвідчення категорії СE.

Слідкуйте за новинами змагань Optifuel Challenge на Facebook: Facebook.com/RenaultTrucksUA

Висловлюємо подяку мережі заправних комплексів WOG за допомогу в організації змагань.