Новини


 

28.09.2020

Новий спільний проект компаній Polycar та Renault Trucks

Renault Trucks продовжує плідну співпрацю з українським виробником надбудов Polycar. Нещодавнім результатом такої співпраці стало унікальне транспортне рішення - автогідропідіймач на базі шасі вантажного автомобіля підвищеної прохідності Renault серії К 430.

Вантажний автомобіль оснащений дизельним, шестициліндровим двигуном потужністю 430 кінських сил, з автоматизованою коробкою передач і колісною формулою 6х6. Вантажівка відмінно показала себе в різних сферах діяльності і має високі показники прохідності, а саме: найвищий кліренс 384 мм і кращий кут атаки 33° в даному класі, відмінні ходові характеристики і експлуатаційні показники, саме тому замовник зупинив свій вибір на цій моделі.

Вантажна платформа даного автомобіля служить основою для автопідйомника телескопічного типу марки Paksan KTF 325. Серед техніко-експлуатаційних характеристик даного підйомного пристрою варто виділити:

• Максимальну робочу висоту 32 м;

• Граничний горизонтальний виліт стріли 20 м;

• Вантажопідйомність підйомника 250 кг;

• Тип приводу - гідравлічний.

Високий рівень експлуатаційних характеристик даного транспортного засобу може забезпечуватися завдяки встановленню в передній частині кабіни тягової електричної лебідки марки Dragon Winch DWT 20000 HD, що в поєднанні з підвищеною прохідністю авто, дозволить без обмежень експлуатувати його в найскладніших умовах.

Дана автовишка висотою 32 м, з можливістю горизонтального вильоту стріли може застосовуватися не тільки в міських умовах для всіх видів монтажу, але і здатна ефективно справлятися з аналогічними висотними роботами в важкодоступних районах, в умовах бездоріжжя, тощо.

Дякуємо компанії Polycar за надані фотографії.