Новини


13.05.2015

RENAULT TRUCKS C XLOAD: НАДЛЕГКИЙ 8X4

Чемпіон з вантажопідйомності серед бетонозмішувачів

Призначений виключно для перевезення бетону та пристосований для руху як на дорогах, так і по бездоріжжю, бетонозмішувач Renault Trucks C XLoad є чемпіоном з вантажопідйомності в цій категорії автомобілів. Його власна вага складає всього 9 200 кг, що засвідчено французьким сертифікаційним органом UTAC, це дозволяє перевізнику, який використовує цей стійкий та ультралегкий автомобіль, оптимізувати число маршрутів і відповідно збільшити рентабельність.

Автомобіль Renault Trucks C XLoad 8x4 із задніми здвоєними колесами, власна вага якого складає всього 9 200 кг, що засвідчено UTAC, офіційним французьким сертифікаційним органом. Сконструйований для пересування як на дорозі, так і в умовах бездоріжжя, бетонозмішувач Renault Trucks C XLoad поєднує в собі велику вантажопідйомність, тягову потужність, стійкість і комфорт керування вантажівками типу С.

Цей автомобіль зберіг у собі всі якості, присутні у вантажівках Renault Trucks гами «C» і також виграє від оснащення таким обладнанням для зниження ваги як алюмінієві чаші та ренти. Сконструйований в основному для транспортування бетону, Renault Trucks C XLoad заздалегідь обладнаний для встановлення цементного міксера, що прискорює монтаж.

Чемпіон із вантажопідйомності Renault Trucks C XL може перевозити до 8 м³ бетону. Це дає можливість економити одну повну загрузку на кожні 16 маршрутів, тим самим забезпечуючи істотну економію при роботі на великих будівельних майданчиках і зберігаючи значні кошти.

Побачити більше