Новини


 

20.07.2018

RENAULT TRUCKS ОТРИМАЛА ЗОЛОТИЙ РЕЙТИНГ ВІД ECOVADIS

Renault Trucks увійшла до числа 5% компаній із найбільш високим рейтингом корпоративної соціальної відповідальності.

Renault Trucks була нагороджена Золотим рейтингом від Ecovadis – незалежної платформи оцінки корпоративної соціальної відповідальності – за свою активну та сумлінну діяльність у цій сфері. Отже, Renault Trucks тепер увійшла до числа 5% компаній із найбільш високим рейтингом корпоративної соціальної відповідальності.

Французький виробник вантажівок Renault Trucks був удостоєний вищої нагороди від Ecovadis – незалежної організації, що спеціалізується на оцінці роботи компаній із 150 країн у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Ecovadis аналізує 190 категорій та оцінює компанії за 21 індикатором, що стосуються навколишнього середовища, захисту праці та прав людини, етики, а також сталих закупівель.

Renault Trucks надала Ecovadis інформацію з корпоративної соціальної відповідальності, що відноситься до різноманітної діяльності компанії у категоріях, які розглядались. Ecovadis паралельно провела повний аудит на основі зовнішніх джерел інформації.

Renault Trucks завдячує своїм відмінним результатом цілому ряду факторів, включаючи запланований випуск на ринок лінійки вантажних електромобілів, що допоможе вирішити проблеми якості повітря та шуму у містах; підписання хартії про різноманіття та осіб із особливими потребами; а також затвердження компанією правил боротьби з корупцією. Renault Trucks увійшла до числа найкращих у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

Керівник Renault Trucks із корпоративної соціальної відповідальності Жюлі Марконне пояснює: «Цей Золотий рейтинг свідчить про відданість Renault Trucks сталому розвитку і є достойною винагородою за довготривалу та плідну діяльність компанії в економічній, соціальній та екологічній сферах. Наші клієнти впевнені, що даний рейтинг є дійсним відображенням рівня відданості їх постачальника. Він також допомагає нам оцінювати власний прогрес та вести постійну роботу із підвищення наших стандартів».