Новини


 

02.02.2018

RENAULT TRUCKS T X-ROAD: СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЖИВАНА ВАНТАЖІВКА ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ У БУДІВНИЦТВІ

Renault Trucks запускає T X-Road 460 – новий варіант вживаної вантажівки, призначений для використання у будівництві

З метою задоволення особливих вимог до вантажних автомобілів забезпечення будівельних робіт, Renault Trucks випустила модель T X-Road 460. Ці нещодавно вироблені машини, що знаходились в експлуатації, проходять переобладнання на спеціальній «Фабриці вживаних вантажівок», яка є складовою виробничого комплексу Renault Trucks у Бург-ан-Бресс.

 

Renault Trucks запускає T X-Road 460 – новий варіант вживаної вантажівки, призначений для використання у будівництві.

 

T X-Road належить до нової лінійки спеціалізованих вживаних автомобілів компанії. Машини ретельно відбираються, проходять перевірку по 200 точках контролю та переобладнуються на спеціально створеній «Фабриці вживаних вантажівок», яка є складовою виробничого комплексу у Бург-ан-Бресс.

 

Вантажівка Renault Trucks T X-Road оснащена 11-літровим двигуном стандарту Євро 6 потужністю 460 к.с. та доступна із колісною формулою 4x2. Вантажівка має посилений кузов, в тому числі сталеву огорожу бампера, надзвичайно міцні сходинки до кабіни та захисні решітки на фарах. На машині встановлені шини 315/80 змішаного профілю, а її дорожній просвіт збільшений на 60 мм. Функціонування роботизованої коробки передач Optidriver покращене за рахунок додання режиму для бездоріжжя та ручного акселератору.

 

На вживані вантажівки T X-Road 460 надається гарантія терміном на 1 рік або 120 тис. км. пробігу. Це гарантійне зобов’язання виробника, що покриває усі несправності, пов’язані із двигуном, коробкою передач та осями, діє в усіх сервісних та дилерських організаціях Renault Trucks в Європі. В пакет також включається цілодобова технічна допомога Renault Trucks по всій Європі та страхування на випадок необхідності буксирування автомобіля.

 

Модель T X-Road доступна в дилерських установах Renault Trucks у Франції, Іспанії, Польщі, Угорщині, Німеччині та Бельгії.