Новини


 

09.07.2018

ЕЛЕКТРОВАНТАЖІВКИ МОДЕЛЬНОЇ ЛІНІЙКИ RENAULT TRUCKS Z.E. БУДУТЬ ЕКСКЛЮЗИВНО ПРЕДСТАВЛЕНІ НА IAA-2018

Renault Trucks ексклюзивно презентує свій новий на 100% електричний модельний ряд Z.E. на майбутній спеціалізованій виставці IAA у Ганновері, яка буде проведена з 20 по 27 вересня 2018 р. На стенді французького виробника загальною площею 1700 м2 будуть також представлені автомобілі лінійки Євро 6 та найновіші досягнення дослідницької роботи, що проводиться компанією.

Renault Trucks виставить сім автомобілів (зал 17, стенд 21) на 67-й спеціалізованій виставці IAA, яка відбудеться з 20 по 27 вересня 2018 р. у Ганновері (Німеччина).

Основний акцент на стенді французького виробника буде зроблено на електровантажівках – Renault Trucks презентуватиме вантажні автомобілі модельної лінійки Z.E. Компанія Renault Trucks – піонер в розробці електромобілів – нещодавно оголосила про запуск другого покоління своїх на 100% електричних вантажних автомобілів, до якого входять вантажівки, призначені для експлуатації у містах. Відвідувачі IAA-2018 зможуть ексклюзивно ознайомитись із цими машинами на стенді Renault Trucks. Компанія представлятиме моделі Master Z.E тa D Wide Z.E., з надбудовою для вивезення сміття.

Renault Trucks вже давно вважає використання автомобілів із електродвигунами ефективним вирішенням проблем якості повітря та шуму у містах. В той же час, французький виробник переконаний, що у сфері автомобільних перевезень на дальні відстані дизель залишатиметься домінуючим типом силової установки ще протягом багатьох наступних років. Відповідно, Renault Trucks продовжує дослідження, спрямовані на підвищення енергоефективності дизельних автомобілів, і представить на виставці IAA нову інформацію стосовно науково-дослідницького проекту FALCON (Flexible & Aerodynamic Truck for Low CONsumption; в перекладі – гнучкий та аеродинамічно досконалий вантажний автомобіль із низьким рівнем споживання палива).

Фанати перегонів будуть у захваті, побачивши на стенді компанії найновішу модель Renault Trucks із лімітованим обсягом виробництва – T High Renault Sport Racing, випуск якої розпочнеться у вересні 2018 р. Автомобілів цієї моделі із яскраво вираженим спортивним виглядом буде вироблено лише 100 екземплярів. T High Renault Sport Racing забарвлена жовтою фарбою Sirius – всесвітньо відомим кольором гоночної команди Формули 1 Renault Sport Racing – яка разом із застосуванням жовто-чорних шахових клітин створює унікальну графічну ідентичність моделей Renault Sport. І нарешті, ще один важливий штрих – відвідувачі виставки, які прагнуть гострих вражень, матимуть можливість відчути себе учасниками ралі-рейду за кермом Renault Trucks серії K, завдяки двом новим симуляторам водіння із шоломами віртуальної реальності та рухомими сидіннями.

Вантажні автомобілі, що виставлятимуться на стенді Renault Trucks:

- D Wide Z.E. 26 т., вантажівка із колісною формулою 6x2, оснащена електродвигуном.

- Master Z.E. 3,1 т., оснащена електродвигуном.

- D 14, 240 к.с., оснащена 5-літровим двигуном стандарту Євро 6, що може працювати на синтетичному паливі (xTL).

- T High 520, тягач із колісною формулою 4x2, обмежена серія Renault Sport Racing, оснащений 13-літровим двигуном стандарту Євро 6.

- T High 520 Maxispace, тягач із колісною формулою 4x2, оснащений 13-літровим двигуном стандарту Євро 6.

- T 460 Sleeper Cab, вантажівка із колісною формулою 6x2, оснащена 11-літровим двигуном стандарту Євро 6.

- C 480 Optitrack+ 4x2, оснащений 13-літровим двигуном стандарту Євро 6.

 

На стенді будуть також присутні спеціалісти Renault Trucks Financial Services, які пропонуватимуть клієнтам персоналізовані фінансові та страхові рішення.