Новини


 

16.07.2018

ROADPAD – НОВА АУДІО-, НАВІГАЦІЙНА ТА РОЗВАЖАЛЬНА СИСТЕМА ВІД RENAULT TRUCKS

Компанія Renault Trucks оснащує вантажівки серій T, C і K новою аудіо-, навігаційною та розважальною системою, що має назву Roadpad.

Відтепер компанія Renault Trucks оснащує вантажівки серій T, C і K новою аудіо-, навігаційною та розважальною системою, що має назву Roadpad. Виступаючи в ролі помічника, що постійно знаходиться у вантажівці, ця система дозволяє водіям слухати музику, користуватись телефонами у режимі «hands-free», безпечно керувати автомобілем та отримувати необхідну навігаційну допомогу.

На вантажівках Renault Trucks серій T, C і K встановлюється допоміжний 7-дюймовий сенсорний дисплей високої роздільної здатності із можливістю перетягування об’єктів, який зараз оснащений Roadpad – новою аудіо-, розважальною та навігаційною системою від французького виробника. Оскільки Roadpad одночасно поєднує навігатор для великовантажних автомобілів, сервіс потокової передачі музики, відеокамери та функцію використання телефону у режимі «hands-free», ця система є відмінним «компаньйоном» у дорозі для водіїв.

З метою полегшення роботи водіїв, Roadpad надає сервіс GPS для великовантажних автомобілів, включаючи навігаційну систему Tom-Тom, оснащену багатьма функціями, в тому числі можливістю проглядати маршрут у форматі 2-D або 3-D, а також одержувати інформацію про дорожні умови в режимі реального часу.

Roadpad робить поїздки приємнішими, а процес водіння – безпечнішим. Оскільки при розробці цієї системи передбачалась можливість її адаптації до стилю життя конкретного водія, за допомогою Roadpad можна використовувати два телефони одночасно. Це означає, що водії можуть отримати доступ у режимі «hands-free» як до свого робочого, так і до особистого телефонів. Хоча слід все ж обрати пріоритетний номер телефону для перевірки списку контактів чи здійснення дзвінків, вхідні дзвінки або текстові повідомлення можна одержувати на обидва телефони. Пріоритетний номер телефону може бути легко змінений за допомогою зручного у використанні меню.

Roadpad також дозволяє водіям насолоджуватись своїми добірками музичних записів, не зводячи при цьому очей із дороги, оскільки система надає доступ до платформи потокової передачі музики Deezer. Одночасно, можна слухати улюблені радіопрограми у DAB+ (цифрове радіомовлення), насолоджуючись оптимальною якістю звуку. І нарешті, ще одна важлива функція – Roadpad забезпечує легкий доступ до додатку з прогнозами погоди та Google Maps.

В рамках підвищення безпеки водіїв, їх вантажів та інших учасників дорожнього руху, Roadpad дозволяє досягти ідеальної видимості за усіх обставин, оскільки передбачає установку чотирьох камер. Бокові камери надають оптимальний огляд, тоді як задні камери роблять працю водіїв комфортнішою, особливо при використанні кількох причепів одразу.