Новини


 

06.02.2017

RTEC 2017 – ТУРНІР RENAULT TRUCKS У СФЕРІ ПІСЛЯПРОДАЖНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ: ЗМАГАННЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗНОВУ!

RTEC 2017, організований Renault Trucks турнір у сфері післяпродажного обслуговування, вже розпочався. 5285 учасників із 49 країн будуть змагатись, виконуючи теоретичні завдання, до квітня. Потім, у травні 2017 р. найкращі команди зустрінуться одна із одною при вирішенні практичних задач на Міжнародному фінальному турнірі, що пройде у Ліоні. Мета цього змагання – розвинути навики післяпродажної роботи мережі сервісних станцій Renault Trucks та наочно продемонструвати їх досвід.

RTEC 2017 (Road to Excellence Championship, у перекладі: Чемпіонат шляху до досконалості) – другий за рахунком турнір у сфері післяпродажного обслуговування, організований компанією Renault Trucks для її міжнародної мережі сервісних станцій, вже розпочався. 5285 учасників, які входять до складу 1421 команди із 49 країн, зареєструвались для участі у боротьбі за титул «Краща команда спеціалістів з післяпродажного обслуговування Renault Trucks». Регіон Baltic Sea Market, до якого входить Україна, загалом представляють 100 команд з 400 участниками. Україна представлена 9 командами, до складу яких входять 34 участника.

Мета RTEC полягає у наочній демонстрації досвіду мережі Renault Trucks шляхом організації змагань найкращих у світі професіоналів у сфері післяпродажного обслуговування. Однак, це змагання – не тільки боротьба команд та їх результати. Воно також дає учасникам можливість посилити командний дух, ознайомитись із досвідом роботи в різних країнах, поділитись власними професійними знаннями та розвинути свої навики з тим, щоб пропонувати клієнтам Renault Trucks найкращий можливий рівень обслуговування.

«Змагання RTEC демонструють якість та технічний досвід команд Renault Trucks з усього світу. І вже є ознаки, що цей другий турнір стане винятковим. Так, у ньому візьмуть участь у 2,5 рази більше учасників, ніж минулого разу», – підкреслює Жиль Клеман, старший віце-президент із післяпродажного обслуговування компанії Renault Trucks.

Турнір розділений на три частини: 2 теоретичних етапи, а потім фінальні практичні змагання із роботою безпосередньо на вантажівках. Командам з мережі Renault Trucks спочатку треба буде відповісти на дві групи із 35 питань, розроблених для перевірки і розвитку їх технічних навиків, знань інструментів та процедур Renault Trucks, а також управління відносинами з клієнтами. Після завершення цього теоретичного конкурсу, 24 найкращі команди будуть запрошені до Ліону, рідного міста Renault Trucks, для того, щоб взяти участь у міжнародному фінальному турнірі у травні 2017 р. Конкурсанти пройдуть практичні випробування в реальних робочих умовах у навчальній майстерні виробника.

Згідно результатів 1-го теоретичного раунду, що завершився 31 січня, команда EXTREME з Києва відповіла на максимальну кількість питань і наразі займає 1 місце серед команд-учасниць регіону Baltic Sea Market! Також варто відмітити команду ETS1 із Краматорська, яка набрала 32 бала із 35 можливих.

2-ий теоретичний раунд розпочинається 28 лютого.

Детальна інформація про змагання на офіційному сайті: http://rtec2017.com/