Новини


 

20.02.2017

SITL 2017: RENAULT TRUCKS ДЕМОНСТРУЄ ДОСЯГНЕННЯ У РОЗРОБЦІ ВАНТАЖІВОК НА ПРИРОДНОМУ ГАЗІ

Компанія Renault Trucks покаже вантажівку на природному газі серії D Wide CNG в рамках Міжнародного тижня транспорту та логістики SITL 2017.

Renault Trucks візьме участь у спеціалізованій виставці International Transport and Logistics Week (Міжнародний тиждень транспорту та логістики) (SITL), яка відбудеться у виставковому центрі «Porte de Versailles» у Парижі 14-16 березня 2017 р. Компанія демонструватиме свої досягнення у розробці вантажівок, що працюють на природному газі, на стенді Французької асоціації автомобілів на природному газі (AFGNV). Такі автомобілі не викидають дим та не створюють неприємних запахів, а у їхніх відпрацьованих газах практично немає твердих частинок.

Renault Trucks демонструватиме свої досягнення у розробці автомобілів на природному газі на спеціалізованій виставці International Transport and Logistics Week (SITL), яка відбудеться у виставковому центрі «Porte de Versailles» у Парижі 14-16 березня 2017 р. 19-тонна вантажівка на природному газі серії D Wide CNG із горизонтальним вихлопом (у кольорах транспортної компанії STAF) буде виставлена на стенді Французької асоціації автомобілів на природному газі (AFGNV), що знаходитиметься у залі 1, сектор L, стенд 88. На представленому вантажному автомобілі встановлений 8,9-літровий двигун нового покоління із горизонтальним вихлопом, який відповідає стандарту Євро 6 Step C. Варіант кузовної вантажівки із колісною формулою 6x2 має задній керований міст, що забезпечує вантажівці фантастичну маневреність та робить її ідеальною для розвозок містом.

Renault Trucks знає, що найбільша потреба у диверсифікації джерел енергії існує при використанні вантажівок у районах із щільною забудовою. У відповідь на таку потребу, компанія додала модель із горизонтальним вихлопом до своєї лінійки автомобілів, що працюють на природному газі. Переваги природного газу полягають у тому, що він є відносно чистим джерелом енергії, не створює парів метану, а технології його використання вже перевірені на практиці. Двигун, без застосування реагенту AdBlue®, практично не викидає твердих частинок та диму і не створює неприємних запахів. До того ж, дальність пробігу автомобіля із таким двигуном при поїздках містом знаходиться на одному рівні із аналогічним показником дизельних вантажівок.

Renault Trucks серії D Wide CNG може працювати як на природному газі, так і на біометані (біогазі). Біометан – поновлюване джерело енергії, яке отримують із органічних речовин. Його використання дозволяє зменшити викиди CO2 на рівень до 70% у порівнянні із дизельним автомобілем. Вантажівки на природному газі чи біометані мають подвійну перевагу: вони ідеально підходять для перевезень містом та передмістями і використання у комунальному господарстві, маючи при цьому можливість працювати у зонах, де дозволене перебування лише автомобілів із низьким рівнем вихлопів.

Вантажівка на природному газі Renault Trucks серії D Wide CNG може бути обладнаною вертикальним або горизонтальним вихлопом, у відповідності до вимог. Ця модель має два варіанти: 19-тонна кузовна вантажівка із колісною формулою 4x2 та 26-тонна кузовна вантажівка із колісною формулою 6x2. Її 6-циліндровий двигун NGT9, що відповідає стандарту Євро 6, має об’єм 8,9 л та потужність у 320 к.с. Автоматична коробка передач відмінно адаптована до крутного моменту двигуна на природному газі.

Побачити більше