Новини


 

20.06.2019

T HIGH 1894 EDITION – ЮВІЛЕЙНА ВЕРСІЯ ВІД RENAULT TRUCKS

В честь 125-ої річниці Renault Trucks випускає лімітовану версію T High 1894 Edition. Наразі в Європі готові до продажу лише 125 таких автомобілів, які поєднують у собі сучасний стиль та історичні традиції бренду.

Новим обмеженим виданням T High 1894 Edition Renault Trucks відзначає 125 років досвіду та інновацій. Цим вантажним автомобілем, який має кольори логотипу Berliet, французький виробник віддає належне своїм корінням.

Кузов пофарбований в ексклюзивний темно-синій колір нічного неба, специфічні деталі автомобіля, у тому числі решітка радіа­тора – золотаво-жовті, а решта, такі як маточини, пофарбовані в червоний колір. T High 1894 також оснащений золотаво-жовтим горном і набором вогнів на даху кабіни.

Різні графічні деталі на кузові, такі як напис “Edition 1894” з обох сторін і на задній частині кабіни, покращують форму кузова та додають автомобілю динамічності. Бортові обтічники спеціально розроблені для цього випуску з контурами, які повторюють форму логотипу Renault Trucks – алмаз – та нагадує логотип Berliet – локомотив – у центрі

Інтер'єр кабіни має той самий колірний код: приладова панель та кермове колесо – темно-сині, а обшивка дверей виконана у синьому та червоному кольорах. Червоні рамки вентиляційних отворів – останній штрих до внутрішньої гармонії автомобіля. На чорних шкіряних сидіннях Recaro® червоні стібки, а на підголівнику золотаво-жовтим кольором вишито напис «Edition 1894» (тобто «Видання 1894»). Також T High 1894 має гаптовані червоним килимки і золотаво-жовті шторки.

 

Також вантажівки цього обмеженого випуску мають топову комплектацію. Зокрема, завдяки оснащенню цих вантажівок панорамною приладовою панеллю з РК-екраном «Edition 1894» та додатковим екраном ROADPAD+ з камерою заднього виду водій відчуватиме екстракомфорт. Що ж до потужності, то T High 1894 має двигун об'ємом 13 л та потужністю 520 кінських сил.