Новини


 

04.07.2018

T HIGH RENAULT SPORT RACING – НОВА ЛІМІТОВАНА СЕРІЯ ВІД RENAULT TRUCKS

Renault Trucks об’єднала зусилля із Renault Sport Racing для створення моделі T High Renault Sport Racing – нового лімітованого варіанту флагману лінійки вантажівок для магістральних перевезень.

Renault Trucks та Renault Sport Racing поєднали свій досвід, створивши ексклюзивну модель T High Renault Sport Racing. Ця спеціальна серія у жовтому забарвленні Sirius – всесвітньо відомому кольорі гоночної команди Формули 1 Renault Sport Racing – обмежена 100 автомобілями.

Renault Trucks об’єднала зусилля із Renault Sport Racing для створення моделі T High Renault Sport Racing – нового лімітованого варіанту флагману лінійки вантажівок для магістральних перевезень. Цей вантажний автомобіль випускається на заводі у Бург-ан-Бресс та, як і усі інші вантажівки Renault Trucks, має сертифікат гарантованого виробництва у Франції (Guaranteed Made in France).

Нова обмежена серія із елегантним та спортивним виглядом забарвлена жовтою фарбою Sirius – всесвітньо відомим кольором гоночної команди Формули 1 Renault Sport Racing – яка разом із застосуванням жовто-чорних шахових клітин створює унікальну ідентичність моделей Renault Sport.

Різні фактури та відтінки чорного кольору контрастують із жовтими елементами: дзеркала бокового виду, а також фірмовий «діамант» і решітка радіатора на T High Renault Sport Racing мають покриття із яскравої чорної фарби. Для підкреслення спортивного дизайну автомобіля жовто-чорні шахові клітини використовуються і на бокових дефлекторах. І нарешті, ще одна важлива деталь – кожна вантажівка цієї обмеженої серії має пронумеровану чорну ідентифікаційну табличку.

Кабіна також має особливий дизайн із першокласним оснащенням та жовто-чорними кольорами, що відповідають зовнішньому вигляду машини. Крісла Recaro® та кермо оздоблені чорною шкірою із жовтою прошивкою. Таку ж прошивку мають і спальне місце та килимок у кабіні, тоді як панорамна панель приладів виконана у карбоновому забарвленні, а вентилятори мають жовте обрамлення. Останній штрих у спортивному «характері» автомобіля – жовті елементи ременів безпеки.

Модель T High Renault Sport Racing поєднує комфортність кабіни, приємність у водінні та високу ефективність в експлуатації. Вона має повністю пласку підлогу та оснащена 13-літровим двигуном у 520 к.с. і автоматичною коробкою передач Optidriver.