Новини


 

29.06.2021

8 ЛИПНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ СВІТОВА ПРЕМ’ЄРА МОДЕЛЕЙ RENAULT TRUCKS T, C, K EVOLUTION

На онлайн-заході 8 липня 2021 року компанія Renault Trucks представить оновлення модельного ряду T, T High, C і K. Це буде унікальною можливістю дізнатися про суттєві зміни до вантажівок з точки зору підвищення ефективності та продуктивності, а також поліпшення комфорту і безпеки водіїв.

Після офіційної прем’єри нових моделей T, T High, C і K, організованої в абсолютно унікальному форматі відеогри Euro Trucks Simulator 2, компанія Renault Trucks запрошує всіх, хто цікавиться діяльністю компанії, на онлайн-захід для реального показу оновлень та змін, що були внесені до вантажівок. Захід відбудеться 8 липня 2021 року на спеціальній платформі з можливістю вибору зручного часу участі – о 14:00 або о 20:00 за київським часом: https://tckevolution.renault-trucks.com/en.

Учасників ознайомлять з новими вантажівками і новими сервісами, запропонувавши переглянути декілька презентацій, зокрема презентацію Бруно Блена, Президента Renault Trucks, і Флоранс Сімоне, Віце-президента з післяпродажного обслуговування і сервісу. Пол Дентрі, Директор з дизайну Renault Trucks, також відкриє двері до легендарного «Залу дизайну» і презентує оновлення, що були зроблені як всередині кабіни, так і ззовні.

Крім оригінальної версії презентацій англійською, будуть доступні записи чотирнадцятьма мовами.

Хто переміг у міжнародному конкурсі дизайну, що був організований Renault Trucks і SCS Software в рамках відеогри Euro Trucks Simulator 2?

Наприкінці заходу, о 20.30, учасникам буде запропоновано підключитися до акаунту Twitch у програмі SCS від розробника Euro Trucks Simulator 2 для визначення ексклюзивного переможця міжнародного конкурсу дизайну Renault Trucks T High Evolution.

Переможець, обраний з п’яти фіналістів шанувальниками бренду Renault Trucks в соціальних мережах, зможе наживо побачити втілення власного дизайну на реальній моделі вантажівки.