Новини


 

30.01.2018

ВАНТАЖІВКИ З ПРОБІГОМ RENAULT TRUCKS ВІДТЕПЕР ДОСТУПНІ ОНЛАЙН

Renault Trucks запускає онлайн-платформу із пошуку вживаних вантажівок, що виставляються на продаж у Європі

Компанія Renault Trucks запускає онлайн-платформу із пошуку вживаних вантажівок, що виставляються на продаж у Європі. Наступним кроком стане запуск повноцінного Інтернет-магазину у 2020 р.

Клієнти Renault Trucks тепер можуть заходити на онлайн-платформу - www.used-renault-trucks.com – та ознайомлюватись із каталогом вантажівок, що знаходились в експлуатації. Компанії-перевізники отримають можливість обирати потрібні їм вживані вантажівки на основі ряду критеріїв, таких як конфігурація автомобіля, ціна чи пробіг. Кожна машина має власний технічний паспорт; також наводяться дані про її місцезнаходження та контактна інформація дилера Renault Trucks, який продає цей автомобіль.

 

Автотранспортним компаніям доступний широкий вибір нещодавно вироблених вантажівок, що знаходились в експлуатації, із знаком якості «Selection» від Renault Trucks. Це означає, що характеристики автомобілів підтверджені спеціалістами Renault Trucks, а машини поставляються із пакетом індивідуалізованих торгових рішень.

 

Нова лінійка вживаних вантажівок Renault Trucks X-Road також доступна онлайн. Вони проходять переобладнання на Фабриці вживаних автомобілів Renault Trucks у Бург-ан-Бресс із використанням найсучасніших виробничих технологій, що вдихає в них нове життя і знову перетворює їх на високоякісні та витривалі вантажівки.

Усі вживані автомобілі, представлені на новій платформі, проходять суворий контроль якості, що проводиться уповноваженими спеціалістами Renault Trucks, та обладнуються у відповідності до стандартів виробника із використанням оригінальних запасних частин.

 

Вантажівки, дані яких розміщені на платформі, продаються виключно дилерами Renault Trucks, що забезпечує доступ до цілодобової технічної допомоги та професійного досвіду 1500 наших торгових організацій та пунктів обслуговування по всьому світу.