ВЖИВАНІ АВТОМОБІЛІ

USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS: КОМПАНІЯ

RENAULT TRUCKS ПОСТАЧАЄ ВЖИВАНІ АВТОМОБІЛІ

Компанія Renault Trucks, як виробник, бере на себе зобов’язання гарантувати якість і постачати міцні та витривалі вживані вантажівки.ми завжди будемо поруч із вами, надаючи якісні послуги та відкриваючи доступ до мережі досвідчених спеціалістів.


ВІДДАНІСТЬ ЯКОСТІ

Перевірка вантажівок.
Кожна вживана вантажівка, що продається компанією Renault Trucks, ретельно перевіряється за 200 різноманітними параметрами. Перевірка відповідає стандартним процесам виробника та здійснюється кваліфікованим і професійним персоналом, глибокий досвід якого дозволяє забезпечити довготривалу надійність та ефективне функціонування Вашого автомобіля, що знаходився в експлуатації.

 

Вживані автомобілі на передньому краї сучасних технологій.
В кожній вживаній вантажівці, що постачається через мережу Used Trucks by Renault Trucks, застосовуються найновіші із доступних сумісних технологій. Це надає Вам максимальну вигоду як під час експлуатації, так і у випадку перепродажу Вашого вживаного автомобіля Renault Trucks.

 

ІНДИВІДУАЛІЗОВАНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

Додаткову користь Вам може принести широкий спектр послуг, оптимізованих у відповідності до Ваших вимог. Цей пакет Ви можете обрати при купівлі вживаної вантажівки або в будь-який інший час у Вашого дилера Renault Trucks.
Програма Renault Trucks Selection, фінансові послуги, рішення Optifuel та Optifleet і т.д. – все це пропонується задля того, щоб дозволити Вам заощадити Ваші кошти та час або ж просто отримати в своє розпорядження функцію, що необхідна для Вашої діяльності.

Відкрийте для себе персоналізовані послуги Renault Trucks

ЗАВЖДИ ПОРУЧ ІЗ ВАМИ

Ви маєте доступ до широкого вибору високоякісних автомобілів через фірмову мережу USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS та нашу платформу used.renault-trucks.com

Зайдіть на www.used-renault-trucks.com – і Ви зможете знайти усі вживані вантажівки, сертифіковані мережею Used Trucks by Renault Trucks. В якій сфері Ви б не працювали, ми можемо запропонувати Вам багатий вибір вживаних тягачів або кузовних вантажівок для виконання найрізноманітніших завдань: доставки посилок; регіональних чи міжнародних вантажних перевезень; транспортування палива; використання на будівництві чи в якості самоскидів; перевезень вантажів, що вимагають контролю температури; і т.д.

 

Будьте у виграші завдяки щоденній та персоналізованій підтримці через мережу Renault Trucks.

Вашу вживану вантажівку зможе прийняти кожен із понад 1500 пунктів технічного обслуговування по усьому світу. Це дозволяє Вам працювати швидко та ефективно, незалежно від того, де Ви знаходитесь. До Ваших послуг команда професіоналів із найсучаснішим обладнанням, яка розуміє технології, що застосовуються на Вашому автомобілі, та навчена використанню нових продуктів і діагностичного програмного забезпечення.

 

ЗОБОВ’ЯЗАННЯ МЕРЕЖІ USED TRUCKS BY RENAULT TRUCKS:

- Прозорість Вашої покупки.
- Модернізація вантажівки у відповідності до стандартів виробника.
- Використання оригінальних запчастин.
- Застосування на вантажівці найновіших доступних технологій.
- Відкритість усієї мережі для Вашої вантажівки.
- Підтримка у режимі 24/7.
- Ефективне функціонування автомобіля, починаючи вже з першого кілометру.

 

used.renault-trucks.com