ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

Off

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР

Bruno Blin Président Renault Trucks SASU

Renault Trucks 99, route de Lyon 69806 Saint Priest Cedex – France

Renault Trucks SASU Société par Actions Simplifiée à associé unique au capital de 50 000 000,00 Euros RCS Lyon 954 506 077 - Identifiant TVA FR 61 954 506 077

99 route de Lyon - 69800 Saint Priest - France Téléphone: +33 (0)4 69 09 60 00

 

Користування веб-сайтом www.renault-trucks.com регулюється французьким правом.

Компанія Renault Trucks SASU створила цей веб-сайт для ознайомлювальних цілей, надання персональної інформації та спілкування. Ви можете переглядати сайт на власний розсуд. Дані, що публікуються на сайті, дозволяється копіювати лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження всіх вказаних на ньому посилань стосовно прав на відтворення і прав інтелектуальної власності. І навпаки, заборонено поширювати, модифікувати, передавати, повторно використовувати, переадресовувати або використовувати для публічних або комерційних цілей інформацію, опубліковану на сайті, що включає тексти, зображення, відеозаписи або фонограми, без попереднього письмового дозволу компанії Renault Trucks SASU. Доступ до веб-сайту і користування ним також здійснюється згідно з наведеними умовами («Загальні умови») та вимогами всіх відповідних законів. Факт доступу до сайту і користування ним означає безумовну згоду із Загальними умовами і визнання їх переваги перед будь-якою іншою угодою, що пов’язує користувача і компанію Renault Trucks SASU.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

1) Вміст цього веб-сайту, незалежно від його природи (зокрема, фотографії, відеозаписи, тексти, логотипи, зображення тощо), захищено правами інтелектуальної власності, власником яких є компанія Renault Trucks і для яких компанія Renault Trucks є ліцензіатом.

2) Компанія Renault Trucks SASU докладатиме зусиль, щоб публікувати на сайті лише точні та оновлені дані; однак компанія Renault Trucks SASU не надає щодо цього жодних гарантій і не несе відповідальності за помилки або неточності, які можуть трапитися на сайті.

ІНФОРМАЦІЯ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ ПОДАЄТЬСЯ СТАНОМ НА МОМЕНТ ПУБЛІКАЦІЇ. ВОНА МАЄ ОЗНАЙОМЧИЙ, А НЕ ДОГОВІРНИЙ ХАРАКТЕР, І ЇЇ НЕ СЛІД СПРИЙМАТИ ЯК РЕКОМЕНДАЦІЇ.

Компанія Renault Trucks SASU залишає за собою право у будь-який момент і без попередження змінювати або виправляти дані, розміщені на веб-сайті, що не накладає відповідальності на компанію Renault Trucks SASU, членів її мережі або на її працівників. Компанія Renault Trucks SASU не може жодним чином гарантувати вичерпність інформаційного вмісту і відхиляє будь-яку відповідальність за будь-яку нечіткість, неточність, пропуск або типографську помилку, а також за будь-які збитки внаслідок умисного втручання третьої особи, що призвело до модифікації даних, розміщених на сайті.

В ЖОДНОМУ РАЗІ КОМПАНІЯ Renault Trucks SASU НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЩОДО ДО ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, СПЕЦИФІЧНІ АБО ПОДАЛЬШІ ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО ХАРАКТЕРУ, ЩО ВИНИКЛИ ВНАСЛІДОК ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ВЕБ-САЙТУ АБО БУДЬ-ЯКОГО ІНШОГО ВЕБ-САЙТУ, ДОСТУПНОГО З НЬОГО ЗА ГІПЕРТЕКСТОВИМ ПОСИЛАННЯМ, У ТОМУ ЧИСЛІ БУДЬ-ЯКІ ФІНАНСОВІ АБО КОМЕРЦІЙНІ ВТРАТИ І БУДЬ-ЯКІ ВТРАТИ ПРОГРАМ АБО ДАНИХ У ВАШІЙ ІНФОРМАЦІЙНІЙ СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ АБО ІНШІЙ, НАВІТЬ ЯКЩО КОМПАНІЯ Renault Trucks SASU НЕДВОЗНАЧНО ПОПЕРЕДИЛА ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКИХ ВТРАТ.

Компанія Renault Trucks SASU не несе жодної відповідальності за будь-яке зловмисне або таке, що суперечить цим умовам, використання, яке зазіхає на будь-яке право третьої сторони.

Компанія Renault Trucks SASU не дає жодних гарантій або рекомендацій будь-якого характеру стосовно будь-якого іншого веб-сайту, до якого можна отримати доступ з цього сайту. Ці гарантії й/або рекомендації надаються лише для зручності і в жодному випадку не означають, що компанія Renault Trucks SASU бере на себе відповідальність за вміст або використання таких сайтів.

Інформація на цьому веб-сайті може містити посилання або перехресні посилання на продукти, послуги тощо компанії Renault Trucks SASU, які не представлені або відсутні у вашій країні. Тому їх точність не може бути гарантована. Такі посилання не означають, що компанія Renault Trucks SASU має намір анонсувати ці продукти, послуги та інше у вашій країні. Щоб отримати додаткову інформацію про продукти, послуги та інше або щоб зробити замовлення, зверніться до місцевого дилера.

3) Будь-яке повідомлення або інформація, що передається користувачем для сайту електронною поштою або іншим чином і яка містить дані, коментарі або пропозиції, не вважається конфіденційною і на неї не поширюється жодне право власності. Тому будь-який переданий або надісланий матеріал може бути використаний компанією Renault Trucks SASU та її філіалами з будь-якою метою, у тому числі для відтворення, оприлюднення, передачі, публікації та поширення. Крім того, компанія Renault Trucks SASU може вільно використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або технології, що містяться в повідомленнях, направлених на сайт користувачем, для будь-яких цілей, у тому числі для розроблення, виготовлення і маркетингу продукції, в якій використовується зазначена інформація.

4) Зображення людей або місцевостей, відтворені на сайті, або є власністю компанії Renault Trucks SASU, або використовуються з її дозволу. Використання цих зображень користувачем або будь-якою іншою особою заборонено, якщо тільки в цих Загальних умовах або в тексті на сайті немає чітко вираженого протилежного твердження. Будь-яке несанкціоноване використання цих зображень може стати порушенням законів і нормативних актів, що стосуються авторського права, товарних знаків, захисту конфіденційності, реклами і комунікації.

5) Торгові марки, логотипи та розпізнавальні знаки (разом «Товарні знаки»), розміщенні на сайті, являються зареєстрованими або незареєстрованими знаками, що належать компанії Renault Trucks та іншим особам. Жодне згадування, що міститься на цьому сайті, не може тлумачитись як передача, у будь-якій формі, жодної ліцензії або права використовувати один або декілька із цих знаків без письмового дозволу його або їх власника (власників). Будь-яке використання товарних знаків чи будь-якої іншої інформації, представленої на сайті, якщо воно спеціально не дозволено в цих Загальних умовах, строго заборонено. Компанія Renault Trucks SASU попереджає, що буде захищати свої права інтелектуальної власності всіма законними способами, що є в її розпорядженні, у том числі в судовому порядку.

Компанія Renault Trucks SASU не перевіряє всі сайти, зв’язані з цим сайтом, і не може нести відповідальність за їх вміст. Доступ користувача до сторінок поза цим сайтом або до будь-якого іншого сайту здійснюється під його власну відповідальність.

6) Компанія Renault Trucks SASU залишає за собою право змінювати і оновлювати ці правила й умови у будь-який час. Користувач має визнати ці зміни й оновлення, тому він повинен регулярно звертатися до цієї рубрики, щоб перевірити, під дію яких Загальних умов він підпадає.

ВІДОМОСТІ ПРО АВТОРІВ

INSIGN

Concept, design

Paris, Lyon - France

www.insign.fr

 

ACTENCY

Development

Strasbourg, Paris, Lyon - France

www.actency.fr

 

RENAULT TRUCKS MEDIACENTER

Photographic credits

www.mediacenter.renault-trucks.com

 

VOLVO GROUP IT

Web hosting