Транспортні рішення

ГІРНИЧОДОБУВНА ГАЛУЗЬ: ПЕРЕВІРКА НА МІЦНІСТЬ

Будівництво та добувна галузь

5min
banner

Для будівельних майданчиків та добуваної галузі потрібні надійні і продуктивні вантажні автомобілі з високою вантажопідйомністю та комфортними безпечними умовами роботи водіїв. Renault Trucks допоможе Вам у виборі будівельних вантажівок і супутніх послуг, необхідних для Вашої діяльності. Компанія Renault Trucks готова допомогти в цьому, пропонуючи модельний ряд K, призначений для важкого будівництва, і сервісні пропозиції, спеціально розроблені для гірських перевезень.

Самоскиди: відкрийте для себе модельний ряд K

Renault Trucks серії K оснащені шасі, спеціально розробленим для перевезення важких вантажів, що дозволяє скоротити кількість поїздок. Наші шасі попередньо обладнані для легкого монтажу кузова.

Більш висока рентабельність з самоскидами серії К

Модельний ряд K компанії Renault Trucks відповідає Вашим екстремальним вимогам до завантаження: самоскиди можуть перевозити до 34 тонн корисного навантаження для Renault Trucks серії K версії XTREM. Його параболічні або напівеліптичні задні ресори розраховані на навантаження від 13 до 32 тонн. Таким чином, Ваш самоскид може використовуватися для видобутку каменю та транспортування його на ділянку обробки - і все це з одним і тим же водієм і з меншою кількістю поїздок. Таким чином, Ви можете обмежити транспортні та трудові витрати, збільшивши при цьому загальний темп роботи і підвищивши продуктивність.

Модель Renault Trucks серії K в Гвінеї

 

Гірничий транспорт: безпека понад усе

Надійність і міцність

Велика вага, переміщення по нерівному, брудному або запиленому грунту в кар'єрах мають серйозний вплив на транспортний засіб, що використовується. Саме тому в серії K, призначеної для важкого будівництва та кар’єрів, Renault Trucks пропонує модель версії K XTREM 8x4, що ідеально підходить для найсуворіших умов.

На відміну від "стандартного" Renault Truck серії K, цей вантажний автомобіль оснащений спеціальним устаткуванням для підвищення міцності і захисту певних елементів та компонентів:

  • Шасі з посиленими стрінгерами для забезпечення механічної міцності рами
  • Параболічні 4-листові ресори зі змащеними шарнірами, для інтенсивної експлуатації
  • Додатковий повітряний фільтр двигуна для попереднього очищення повітря, фільтрації пилу
  • Баки, призначені для використання в умовах бездоріжжя, з дорожнім просвітом до 20 дюймів
  • Захист будь-яких компонентів, які можуть бути пошкоджені

Деякі деталі, включаючи акумулятор, гальма або ресори, піддаються більшому впливу при інтенсивній експлуатації. Для запобігання передчасного зносу Renault Trucks рекомендує використовувати оригінальні запчастини, спеціально розроблені для даного вантажного автомобіля і схвалені за результатами суворих випробувань, проведених в екстремальних умовах.

renault trucks K
renault trucks K

Вантажівки, якими легко маневрувати

 
 

Надійний вантажівка - це добре, але водії також повинні повністю контролювати вантажівку і використовувати її безпечно. Для забезпечення належного контролю над вантажним автомобілем і захисту його механічних органів модель Renault Trucks серії K може бути оснащена автоматизованою коробкою передач Optidriver XTREM. Вона відрізняється валом з шістьма зубами замість чотирьох і системою управління перемиканням передач, що особливо підходить для екстремальних навантажень. Додатково можна встановити одну або дві надповільні передачі (Xtended).

Кут атаки 32 °

Ваші водії також можуть розраховувати на кращий на ринку кут атаки і дорожній просвіт, завдяки яким Ви уникатимете будь-які подряпини або можливі пошкодження передньої осі. Що стосується маневреності, радіус повороту зменшений до трохи менше 9 метрів (конфігурація 8x4). Renault Trucks серії K також оснащений автоматичним стоянковим гальмом, який підвищує безпеку водія та інших працівників кар'єра.

Що стосується комфорту і безпеки, то Ваші водії можуть розраховувати на систему екстреного гальмування, камери для спостереження за навколишнім оточенням, поручні для підйому у вантажівку і бічну сходинку для перевірки завантаження вантажівки.

renault trucks K
renault trucks K

Управління автопарком в режимі реального часу

Optifleet - це інтелектуальна інструмент управління автопарком, створений для того, щоб Ви могли краще управляти своїм транспортнм ланцюгом від шахти до ділянки переробки вантажів. Це рішення полегшує Ваші повсякденні завдання, дозволяючи управляти автопарком в повній відповідності з Вашим щоденним використанням.

Економте на паливі, покращуйте роботу водіїв і транспортних засобів, стежте за часом роботи двигуна, відстежуйте свій транспортний засіб і отримуйте попередження в режимі реального часу про його точне місцезнаходження завдяки геопозиції.

За допомогою Optifleet Ви можете ділитися даними про свій вантажний автомобіль з ким завгодно, коли завгодно і як завгодно через веб-портал або мобільний додаток.

Скоротіть витрати на технічне обслуговування

Під час роботи у кар’єрі робіт міцність і надійність вантажівок і деталей піддається випробуванням. Щоб уникнути зайвих витрат і спланувати обслуговування вантажівки, Renault Trucks пропонує різні індивідуальні пакети технічного обслуговування. Всі роботи з технічного обслуговування проводяться в наших майстернях фахівцями, які пройшли спеціальну підготовку з технологій і продуктів, які використовують у Renault Trucks. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, щоб гарантувати якість і довговічність Ваших автомобілів.

З метою зниження витрат, у разі необхідності заміни використаної або пошкодженої деталі Renault Trucks пропонує стандартну послугу обміну eXchange. Замість того, щоб використовувати абсолютно нову деталь, ми відновлюємо і ремонтуємо деталі із дотриманням суворих промислових технологій і перевіряємо кожен елемент перед продажем. Якість та експлуатаційні характеристики відновленої деталі відповідають таким самим вимогам, що і для нових деталей, а також мають дворічну гарантію.

Фінансовий лізинг

Для допомоги у фінансуванні Ваших вантажівок Renault Trucks пропонує різні рішення, що ідеально призначені для Вашої діяльності. Renault Trucks працює з метою допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажівок. Наш спеціаліст з лізингу «ВФС Україна» надасть Вам всю необхідну інформацію, щоб Ви обрали найкраще рішення.

Підвищення рентабельності кар’єрної техніки

Шахти працюють безперервно. Будь-яка перерва в транспортному ланцюжку призводить до величезних збитків для Вашого бызнесу. Щоб допомогти збільшити час безвідмовної роботи Ваших вантажівок, Renault Trucks пропонує сервісні контракти Start&Drive.

Оскільки в шахті, де Ви працюєте, не завжди є поблизу пункт технічного обслуговування, у нас також є мобільні майстерні. Один або кілька техніків приїдуть на місце і проведуть технічне обслуговування Ваших вантажівок.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Set canonical URL
Off