Відгук

RENAULT TRUCKS СЕРІЇ D CAB 2.1 M - ІСПАНІЯ - FANDIÑO

Дистрибуція

6min
RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO

КОМПАНІЯ FANDIÑO

 

Fandiño – одна з провідних компаній з продажу і розповсюдження заморожених продуктів на північному заході Іспанії. Кожен день Хосе Луїс, торговий представник, доставляє продукти за кермом Renault Trucks серії D 2.1 m, оснащеного кузовом-рефрижератором.

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO
Розкажіть нам про Вашу роботу в компанії Fandiño?

Хосе Луїс - Я торговий представник і здійснюю щоденні поставки по всьому регіону Астурія за кермом автомобіля Renault Trucks серії D Cab 2.1 m. Компанія Fandino займається продажем і дистрибуцією заморожених продуктів для громад та ресторанів уже майже 60 років. Саме тут, в Авілесі, ми координуємо діяльність нашої дистриб'юторської мережі в Астурії, Кантабрії, Леоне, Саморі, Вальядоліді і ін. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, адаптований до потреб наших клієнтів, від закусок до десертів. Транспорт є ключовим фактором в нашому бізнесі, оскільки ми повинні бути в змозі гарантувати якість продукції на кожному етапі процесу, що означає збереження холодового ланцюга. Я починаю свій день о 7 ранку. Ми з колегами готуємо вантажівки до відправки. Ми відключаємо харчування на ніч, щоб зберегти заморожені продукти, готуємо документи і потім вирушаємо в дорогу. Щотижня ми виконуємо заздалегідь обумовлені обсяги поставок, як правило, постійним клієнтам. Наш день закінчується близько 6 або 7 години вечора. Повернувшись до головного офісу, ми завантажуємо машини замовленнями на наступний день.

 

 

Які особливсті Renault Trucks серії D Cab 2.1 m є переважними для вашої діяльності?

Хосе Луїс – Вантажівка, яка ідеально підходить для наших потреб з точки зору маневреності, надійності і міцності. Він дозволяє нам абсолютно спокійно планувати нашу щоденну роботу і дотримуватися зобов'язань, які ми взяли на себе перед нашими клієнтами. Все, що нам потрібно робити, - це дотримуватися плану обслуговування, щоб уникнути поломок, які можуть перешкодити нашій роботі і затримати поставки. Таким чином, це дає нам велику безпеку і впевненість. Цей вантажний автомобіль також здивував мене низькою витратою палива, незважаючи на те, що я багато їжджу по містах, селах і гірських дорогах, де витрата зазвичай вище.

Впродовж останніх 60 років компанія Fandiño повністю контролює весь транспортний ланцюг, щоб гарантувати якість своєї продукції. Вантажівки компанії проходять від 60 000 до 70 000 км на рік. Вони дозволяють водіям з повним спокоєм очікувати свого робочого дня і дотримуватися своїх зобов'язань перед клієнтами.

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO
НИЗЬКІ ВИТРАТИ

Технології, аеродинаміка та інтелектуальний водіння дозволяють значно знизити витрату палива.

ПРОСТИЙ МОНТАЖ КУЗОВА

Для полегшення операцій з монтажу кузова встановлено ряд механічних і електричних пристроїв, розрахованих на будь-який вид діяльності.

МАНЕВРЕНІСТЬ

Зменшений радіус повороту, короткий передній звис і компактна кабіна роблять автомобілі серії D надзвичайно маневреними.

Як він поводиться в населених пунктах і на гірських дорогах?

Хосе Луїс - У населених пунктах і селах, де я буваю кожен день, Renault Trucks D Cab 2.1 m дійсно полегшує мені життя. Він маневрений, забезпечує хорошу видимість, його легко паркувати і водити, незважаючи на його розміри. Він також дозволяє мені спокійно їздити в жвавих або перевантажених місцях. І найголовніше, що дуже важливо, я можу паркуватися в зонах, де доступ може бути обмежений і затруднений. На гірських дорогах, його екологічність в поєднанні з потужністю дозволяє мені долати гірські перевали. навіть якщо взимку дорога слизька, або коли я на кругу. Також дуже легко управляти вантажівкою, тому що все під рукою. У нього дуже проста у використанні роботизована коробка передач, а також кілька допоміжних функцій, таких як допомога при паркуванні заднім ходом, яка зупиняє мій вантажний автомобіль і дозволяє уникнути зіткнення з іншими. На гірських ділянках. Сповільнювач гарантує, що мені не потрібно гальмувати, що дозволяє мені їхати зовсім безпечно і не втомлюватися.

ОСТАННІ НОВИНИ ПРО...

РЕФРИЖЕРАТОРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ІСПАНІЇ: ЗРОСТАЮЧИЙ СЕГМЕНТ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

У зв'язку з бумом експорту фруктів і овочів іспанські перевізники постійно оновлюють і розширюють свої парки транспортних засобів з регульованою температурою.

ЗРОСТАЮЧИЙ РИНОК

У 2015 році реєстрація іспанських рефрижераторних причепів і напівпричепів зросла на 36%. Згідно з офіційними даними, наданими професійною асоціацією виробників спеціалізованих транспортних засобів, на частку цих продажів припало 40% сегмента. Ці цифри багато говорять про хороший стан транспорту з контрольованою температурою на Піренейському півострові.

ВІДНОВЛЕННЯ БІЗНЕСУ

Рівень продуктивності, безсумнівно, обумовлений загальним відновленням економічної активності і домінуванням іспанського експорту фруктів і овочів, що перевозяться автомобільним транспортом і доставляються по всьому Європейському Союзу. В даний час Іспанія є провідним експортером свіжих фруктів і овочів в Європі і посідає третє місце в світі після Китаю і США.

REFRIGERATED TRANSPORT IN SPAIN - Renault truck D
СПРИЯТЛИВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ КЛІМАТ

Окрилені цією ситуацією, транспортні компанії збільшили свої потужності і парк автомобілів, тим самим зберігши свою конкурентоспроможність на європейському ринку.

Ви оцінюєте комфорт кабіни?

Хосе Луїс - Я проводжу багато часу за кермом свого Renault Trucks серії D Cab 2,1 м, тому для мене комфорт означає безпеку, адже якщо я менше втомлююся, я більш пильний і ефективно працюю. Сидіння дуже зручні. Положення рульового колеса можна регулювати, особливо по глибині. Підголівник і підлокітники також можуть бути адаптовані для тривалих поїздок. У моїй роботі нам доводиться по кілька разів на день сідати і виходити з кабіни. А працюючи в міських умовах, на вантажівці є ще ряд дуже важливих в делікатних ситуаціях функцій, таких як екстрене гальмування або хороша маневреність керма. Саме тут я можу в повній мірі оцінити перевагу системи ABS, а також стійкість автомобіля на дорозі. Підводячи підсумок, я б сказав, що Renault Trucks серії серії  D cab 2,1 м - це надійний робоча вантажівка в усіх відношеннях. Вона універсальний і міцний в будь-якій ситуації.

Set canonical URL
Off