Транспортні рішення

КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА ДЛЯ УТРИМАННЯ ДОРІГ

5min
Renault Trucks D

Незалежно від того, чи включає Ваша діяльність утримання доріг, снігоочищення, роботи з ремонту доріг або навіть всі три види робіт, Вам потрібні добре пристосовані вантажівки, які будуть ефективні і забезпечать безпеку кожного. Відкрийте для себе пропозиції Renault Trucks і отримаєте індивідуальну пропозицію, що відповідає всім Вашим потребам.

Надійні транспортні засоби, спеціально призначені для обслуговування доріг

Для дорожньо-експлуатаційних служб потрібні вантажівки з дуже специфічними кузовами. Тісно співпрацюючи з виробниками кузовів, Renault Trucks заздалегідь оснащує свої шасі відповідно до того, як Ви збираєтеся їх використовувати, що полегшує роботу виробниками кузовів і скорочує час виготовлення кузова.

Renault Trucks D

Для моделей Renault Trucks серії C або K, які використовуються для прибирання снігу, передня частина вантажівки має спеціальну виїмку в радіаторних гратах і посилення для кріплення відвалу. Машини для миття доріг, які не перевозять важкі вантажі, Renault Trucks серії D можуть бути оснащені спеціальним бампером з 100% сталі для підвищення міцності.

Renault Trucks C
Renault Trucks C

 

Забезпечте максимальну безпеку для Ваших співробітників і учасників дорожнього руху

Обслуговування доріг відбувається за участі також інших учасників дорожнього руху в ситуаціях, які іноді можуть бути досить ускладненими. Транспортний засіб Ваших співробітників повинен бути досить безпечним для щоденного використання і для інших учасників дорожнього руху. Саме тому вантажівки Renault Trucks ретельно спроектовані, щоб забезпечити відмінну оглядовість через лобове скло завдяки ширококутним дзеркалам заднього і переднього виду. Вантажівки серії D також можуть бути оснащені додатковими вікном в нижній частині дверей для кращої видимості велосипедистів і пішоходів. Крім того, ми встановили деякі елементи безпеки, такі як додаткові фари, світлові сигнали і робоче освітлення.

Renault Trucks C

Управління автопарком відповідно до Ваших потреб

Незалежно від того, чи було дорожнє обслуговування заплановано чи ні, воно може бути пов'язане з певними ризиками. Завдяки інтелектуальному рішенням для управління автопарком Optifleet Ви можете стежити за всіма своїми транспортними засобами безпосередньо через смартфон, планшет або комп'ютер, отримувати інформацію про водіння або водіїв. Optifleet також дозволяє Вам збирати дані про витрату палива, надмірне використання повільної передачі, стиль водіння і т.д. Ви отримаєте попередження в разі перевитрати палива і зможете відслідковувати всіх своїх водіїв і їх довгострокові показники за допомогою інструменту Ecoscore.

Оптимізація технічного обслуговування вантажівок

Обирайте доступні запчастини

Якщо деталь вантажівки потребує заміни або ремонту, Renault Trucks пропонує альтернативу новим деталям за допомогою пропозиції eXchange. Процес eXchange полягає в ремонті деталей шляхом заміни зношених на сертифіковані оригінальні деталі. Ці деталі проходять випробування, щоб забезпечити той же рівень продуктивності, що і у нових деталей. На них надається дворічна гарантія. Ця пропозиція є частиною підходу Renault Trucks до сталого розвитку.

Планове технічне обслуговування автомобілів

Вантажівки для утримання доріг і комунальні вантажівки мають тривалий життєвий цикл. Щоб забезпечити належний рівень продуктивності в довгостроковій перспективі, Renault Trucks пропонує індивідуальні плани технічного обслуговування. Кожен контракт розрахований на термін від 2 до 5 років і становить до 250 000 км в рік. Вони адаптуються до кожної вантажівки в залежності від її моделі і умов експлуатації. Він може включати профілактичні послуги з технічного обслуговування.

Renault Trucks d

Фінансуйте свої вантажівки в залежності від їх використання

Техніка, призначена для обслуговування та утримання доріг, і її обладнання часто вимагають великого бюджету. Щоб підтримати Вас, Renault Trucks пропонує кілька фінансових рішень, в залежності від того, що Вас найбільше цікавить. Консультант Renault Trucks разом з Вами оцінить найкращі рішення з фінансування Ваших вантажівок.

Set canonical URL
Off