Розповідь

7 КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ ПРИ ПЕРЕХОДІ НА ЕЛЕКТРИЧНІ ВАНТАЖІВКИ

7 KEY POINTS TO CONSIDER WHEN SWITCHING TO ELECTRIC TRUCKS

Завантажте контрольний список і будьте готові перейти на електричні вантажівки!

Щоб допомогти транспортним і дистриб'юторськими компаніям здійснити перехід на електровантажівки з повним спокоєм, ось 7 ключових моментів, які слід розглянути перед прийняттям остаточного рішення. Вони були підготовлені експертами Renault Trucks на основі відгуків користувачів.

 

1. ПЕРЕВІРТЕ, ЧИ ПІДХОДЯТЬ ЕЛЕКТРОВАНТАЖІВКИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Яку відстань долають ваші вантажівки за день, повертаються вони в депо в кінці дня, з якими обмеженнями доступу в центр міста Ви стикаєтесь, доставляєте Ви вантажі вдень або вночі, чи існують які-небудь державні гранти? ... Є багато питань, на які необхідно відповісти, перш ніж Ви перейдете на електричні вантажівки. Але це не проблема, тому що Ваш консультант Renault Trucks допоможе Вам розібратися у всьому і порадить електровантажівку, необхідну для Ваших потреб.

2. ВИБЕРІТЬ ПРАВИЛЬНИЙ ТИП ЕЛЕКТРОВАНТАЖІВКИ

Залежно від вантажів, що перевозяться, маси вантажівки, рельєфу місцевості, погодних умов, вимог до дальності поїздки, часу зарядки батареї і факторів загальної вартості володіння (TCO), існує кілька типів електровантажівок, з яких можна вибрати відповідний. Кожен з них має свій власний оптимальний сценарій експлуатації, тому, як і раніше, компанія Renault Trucks готова допомогти Вам проаналізувати конкретні умови експлуатації.

3. ВИЗНАЧТЕ ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ ФІНАНСУВАННЯ

Цілком очевидно, що вартість електричної вантажівки неминуче впливає на фінансові моделі транспортних компаній. Але хороша новина полягає в тому, що цей вплив можна компенсувати, використовуючи, наприклад, фінансовий лізинг і т.д. Останній з цих варіантів може також претендувати на державні субсидії.

4. ВИКОРИСТОВУЙТЕ ВІДПОВІДНУ СИСТЕМУ ЗАРЯДКИ АКУМУЛЯТОРІВ

Електричні вантажівки Renault Trucks можна дуже просто зарядити, використовуючи звичайну розетку змінного струму (для Renault Trucks Master) або трифазну промислову розетку (для вантажівок D і D Wide). Це займає від шести до дванадцяти годин, і менш двох годин при використанні станції швидкої зарядки. Всі наші вантажівки також повністю сумісні з громадськими зарядними станціями.

7 KEY POINTS TO CONSIDER WHEN SWITCHING TO ELECTRIC TRUCKS

 

5. ДОПОМОЖІТЬ ВАШИМ ВОДІЯМ АДАПТУВАТИСЯ ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ ВАНТАЖІВОК

Управління електричною вантажівкою зазвичай не викликає проблем у водіїв, більшість з яких із задоволенням переходять на електровантажівки. Проте, наші експерти-інструктори готові надати спеціалізовану підтримку в таких областях, як техніка екологічного водіння для оптимізації заряду акумулятора (плавне прискорення, рекуперативне гальмування і т.д.).

6. ОСНАЩЕННЯ ВАШОї ЕЛЕКТРИЧНОЇ ВАНТАЖІВКИ

Залежно від передбачуваного використання вантажівки, Renault Trucks постачає кабіну і шасі в зборі для виробника кузовів, щоб встановити необхідне обладнання та аксесуари, наприклад, рефрижератор, кран або сміттєвоз. І знову ми завжди готові допомогти Вам вибрати правильне рішення і правильного постачальника кузова.

7. ОТРИМУЙТЕ МАКСИМАЛЬНИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ ВІД ВАШИХ БАТАРЕЙ

Цей останній пункт має вирішальне значення в повсякденній роботі будь-якої транспортної компанії: кожна електровантажівка повинна забезпечувати повну потужність, незалежно від віку батареї. Саме тому контракти Renault Trucks гарантують, що батареї автомобіля збережуть до 80% енергоємності (для серій D Z.E і D Wide Z.E) протягом усього терміну дії контракту. І це те, що не може запропонувати жоден інший виробник!

Завантажте контрольний список і будьте готові перейти на електричні вантажівки!

RENAULT-TRUCKS-switching-electric-trucks-infographic