Відгук

ВАНТАЖІВКИ RENAULT СЕРІЇ T HIGH - ФІНЛЯНДІЯ - MARTOM OY

Магістральні перевезення

4min
RENAULT TRUCKS T HIGH - FINLAND - MARTOM OY

На своєму Renault Trucks серії T High, відомому як "Діамантовий диявол", Яні Мартікайнен кожен день подорожує по дорогах Фінляндії з півночі на південь і зі сходу на захід. При температурах від -30 ° до + 30 ° C його автомобіль став надійним партнером, потужним і безпечним.

RENAULT TRUCKS T HIGH - FINLAND - MARTOM OY

Я заснував компанію Martom Oy в 2005 році разом зі своїм партнером Томі Х’єлтом. В даний час у нас працює дев'ять осіб, в тому числі п'ять водіїв, зайнятих повний робочий день, і ще один, який працює неповний робочий день. Ми базуємося в Вантаа, недалеко від Гельсінкі, але у нас немає головного офісу, приміщень або гаражів. Вся "магія" нашого бізнесу відбувається в дорозі, а моя дружина займається паперовою роботою у нас вдома. Хоча я вчився на механіка, я ніколи не займався цією роботою.

Мій ентузіазм по відношенню до вантажівок незабаром захопив мене і змусив виїхати на дорогу. Наш "диявольський парк" складається з п'яти тягачів (Star Devil, Black Devil 666, SWE Devil і т.д.), включаючи флагманський Diamond Devil, Renault Trucks серії T High, за кермом якого я. У нас також є більш легкий автомобіль для перевезення продуктів харчування при контрольованій температурі. Ми працюємо в якості субпідрядників для Rahtikeskus, що дає нам завдання на перевезення всіх видів вантажів.

Наші вантажівки проїжджають від 100 000 до 120 000 км в рік, а легкий комерційний автомобіль - 40 000 км. Наш бізнес переносить нас в найвіддаленіші куточки Фінляндії, і кожен день проходить по-різному, як і вантажі, які ми перевозимо: електронне обладнання, вузли та компоненти електронні, продукти харчування, папір і навіть небезпечні речовини.

 

 

СИЛА ДІАМАНТОВОГО ДИЯВОЛА В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ПОГОДНИХ УМОВАХ

Трохи більше року тому нам потрібно було терміново придбати новий вантажний автомобіль. Дилер Renault Trucks в Фінляндії, якого ми високо оцінили після позитивного досвіду роботи з ним, запропонував Renault Trucks серії T High, який, здавалося, відповідав нашим вимогам.

Це перше враження в значній мірі підтвердилося. Двигун потужністю 520 к.с. дозволив без зусиль впоратися з важкими вантажами на будь-яких дорогах і в будь-яку погоду. Найбільше мене здивувала його потужність, яка була доступна вже з 30 000 км пробігу, в той час як іншим автомобілям, як правило, потрібно пройти від 50 000 до 60 000 км, перш ніж вони повністю розкриють свій потенціал. У міських умовах, на відкритій місцевості або в горбистій місцевості він ніколи не підводить мене.

І я також зауважив, що він споживає менше, ніж інші "дияволи" в нашому автопарку, незважаючи на те, що я не особливо натискаю на педаль! Якби я доклав зусиль і вибрав більш гнучкий стиль водіння, думаю, я б заощадив ще більше.

5 РОКІВ З ВИСОКИМИ ЕКСПЛУАТАЦІЙНИМИ ПОКАЗНИКАМИ НА ДОРОГАХ БУДЬ-ЯКОГО ТИПУ

 

З моменту запуску в 2013 році, модельний ряд вантажних автомобілів Renault Trucks серії T постачався у Франції і по всьому світу, рік за роком підтверджуючи свою потужність, низькі витрати палива і надійність на будь-якому типі покриття і в будь-якій широті. Його модульна конструкція дозволяє задовольнити будь-які потреби перевізників на далекі відстані, забезпечуючи при цьому ідеальний баланс між потужністю і економією палива, а також комфортним водінням і життям на борту.

Призові характеристики.

Починаючи з нагороди "Міжнародна вантажівка року", отриманої в 2015 році, і закінчуючи нагородою German Design Award в 2018 році, Renault Trucks постійно покращує характеристики своїх вантажних автомобілів: двигун DTI 13 тепер оснащений системою впорскування Common Rail для зниження витрати палива, а зниження ваги дозволило збільшити вантажопідйомність.

 

П'ЯТИЗІРКОВИЙ КОМФОРТ ДЛЯ БІЛЬШОЇ БЕЗПЕКИ

Дорога - це моє життя, мій "панорамний офіс" і мій другий дім. Однак для безпечного водіння без втоми комфорт абсолютно необхідний. Якби мені довелося поставити оцінку Diamond Devil, то це було б 10 з 10 без коливань за його комфорт, оглядовість і керованість. Ліжко підходить для моїх великих розмірів, кабіна відмінно звукоізольована і опалюється. Це було перше, що мені довелося випробувати на практиці, тому що коли я вирушив на своє перше завдання на Renault Trucks T, температура була -32° C! У Фінляндії нам часто доводиться стикатися з екстремальними погодними умовами. Проливний дощ, полярний холод, спека і т.д. Але Renault Trucks серії T High, мій "Діамантовий диявол", завжди приносить мене до місця призначення в безпеці, навіть у найвіддаленіші і важкодоступні куточки нашої величезної країни.

Set canonical URL
Off