Відгук

ПОСТАВКА ЕЛЕКТРИЧНИХ ВАНТАЖІВОК RENAULT TRUCKS ДЛЯ КОМПАНІЇ DELANCHY GROUP

#JoinTheGoodMove

Дистрибуція

Електричний транспорт

4min
Renault Trucks D Z.E. Delanchy

Бріжіт Деланчі є генеральним директором цього сімейного підприємства, яке було засноване в Лорьяне в 1968 році, і в даний час забезпечує національне покриття з 3200 співробітників і 1000 вантажівок на дорозі. Безкомпромісно прихильна сталому розвитку та захисту навколишнього середовища, вона знову використовує електровантажівки  Renault Trucks і думають про майбутнє. Ось історія за власними словами Бріжіт.

Renault Trucks Z.E Delanchy Illustration

"Я люблю свою роботу! Управління логістичними потоками, особливо коли мова йде про свіжі продукти для доставки протягом 24 годин. Це вимагає не тільки ефективності і неймовірного уваги до деталей, але і реалістичного ставлення до інновацій. Коли ми вирішили купити прототип електричного вантажівки від Renault Trucks у 2017 році, я повністю віддавала собі звіт в тому, що насправді я інвестую в майбутнє. Цей 100% електричний і тихий вантажний автомобіль досі працює в Ліоні і його околицях. Щовечора він доставляє в Халлес Поль Бокузес (Halles Paul Bocuse) в Ліоні морепродукти, які спіймані напередодні в Лорьяне і потім перевозяться на наших "класичних" рефрижераторах.

Звичайно, ми вирішили закріпити цей успіх, купивши другу електровантажівку - Renault Trucks серії D Z.E.для обслуговування міжнародного оптового ринку Rungis. Ця інвестиція, крім поповнення нашого автопарку, є частиною нашої стратегії сталого розвитку та переходу на енергопостачання, розпочатого в 2016 році, в той же час, коли ми стали партнерами "Енергетичного оглядача", що працює на водні .... його місія полягає в тому , щоб обійти навколо земної кулі ... за рахунок вироблення і використання власної енергії і викиду нульового кількості парникових газів або тонкодисперсних частинок.

Щоденні поставки енергії для транспортної індустрії

Крім цього партнерства з Energy Observer, я з нетерпінням чекаю на першу водневу вантажівку. Мій батько Джозеф, який заснував компанію в 1968 році з одним з перших вантажівок Saviem, завжди вірив в водень. Я в якомусь сенсі продовжую сімейну традицію! Моя гордість - це активний внесок в енергетичний перехід транспорту. У Delanchy ми робимо це на практиці за допомогою наших двох електричних вантажівок Renault Trucks, що працюють щоночі в Ліоні та Парижі. Я не сумніваюся, що це рішення на майбутнє і що воно набуде широкого поширення.

 

У найближчій перспективі я сподіваюся, що зможу впровадити в наш автопарк кілька нових електровантажівок Renault. для забезпечення доставки у великі міста, які ми обслуговуємо у Франції - Париж, Ліон, Марсель, Бордо, Тулуза, Ансі та ін. - не кажучи вже про Італію і Іспанію, де ми також присутні.

Насправді, нам можуть знадобитися близько 20 електровантажівок в 2021 році! Але якою би не була кількість, я залишуся вірною Renault Trucks. Їх команда вирішила працювати з нами. Вони завжди були поруч з нами і працювали з нашим прототипом, як з нашою першою бізнес-моделлю. І особисто я пишаюся тим, що вніс невеликий внесок в промисловий успіх цієї вантажівки.

Дотримання Корпоративної соціальної відповідальності у логістиці

Прийнявши рішення використовувати міські електричні вантажівки, ми фактично виконуємо зобов'язання з КСВ, взяті на себе групою Delanchy. Ми не тільки скорочуємо викиди окису азоту (NOx) і дрібних частинок CO2, але ми також підвищуємо ефективність і поліпшуємо наш корпоративний імідж. Той факт, що наші електровантажівки настільки безшумні, дозволяє нам доставляти в нічний час, без перерви в холодній логістиці і без шкоди для навколишнього середовища і жителів.

 

Крім того, наш водії особливо пишаються тим, що керують електричними вантажівками і дуже легко здійснили перехід з дизельних транспортних засобів. Вони кажуть, що водіння дуже просте, хоча відсутність будь-яких шумів спочатку трохи дивує. Нарешті, ці вантажівки - які здійснюють щодня більше 60 миль самостійно - потребують менше техобслуговування, ніж їх дизельні еквіваленти. Цей момент необхідно враховувати при розрахунку загальної вартості володіння цими транспортними засобами з плином часу.

Set canonical URL
Off