Транспортні рішення

АВАРІЙНІ І ПОЖЕЖНІ СЛУЖБИ: ДІЙТЕ БЕЗПЕЧНО ЗА БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИН

Будівництво та добувна галузь

Дистрибуція

5min
Renault Trucks C with High Power Foam Fire appliances

Коли Ви – пожежник, Вас можуть викликати в будь-який час і в будь-яке місце, і Вам необхідно буде працювати на будь-якій місцевості. Renault Trucks надає Вам свої ноу-хау, свій багаторічний досвід роботи та можливість спілкування зі своїми спеціалістами, а також досвід своїх кузовобудівників з метою допомогти Вам вибрати найкращі транспортні рішення для аварійних служб (пожежна машина, автоцистерна тощо). Ми також можемо проконсультувати Вас щодо послуг, які можуть допомогти Вам захистити інших, при цьому захищаючи себе.

Ознайомтесь з нашим асортиментом вантажних автомобілів для екстрених служб

Renault Trucks співпрацює з пожежними станціями більше століття. Використовуючи це давнє партнерство, ми тісно співпрацюємо з виробниками кузовів з метою запропонувати Вам найбільш придатні для Вашої діяльності транспортні засоби, що ідеально розроблені для екстрених виїздів. Наші Renault Trucks Master, Renault Trucks серій D і D WIDE, Renault Trucks серії C і Renault Trucks серії K відповідають Вашим вимогам, незалежно від розташування місця виклику: у місті, на дорозі, на лісову або домашню пожежу, в разі небезпеки на виробництві або для виконання спеціальних операцій.

Пожежні машини: за будь-яких обставин прибувайте на місце швидко

Ми знаємо, що Вас можуть викликати у будь-яку місцевість. Тому для Вас важливо мати прості в експлуатації та компактні транспортні засоби для роботи в місті, з коротким радіусом повороту та відповідним крутним моментом навіть на низьких передачах (900 об./хв для наших Renault Trucks серії C).

м радіус повороту для Renault Trucks серії D

Для роботи в сільській або лісовій місцевості Renault Trucks серії D, C і K мають високу проходимість з кутами атаки до 37°, великий кліренс (до 380 мм) та надзвичайний крутний момент, що дає можливість їм долати перешкоди до 300 мм. Крім того, ці транспортні засоби оснащено додатковими посилюючими елементами для уникнення пошкодження відкритих деталей (двигуна, ходової частини, сходинок).

Renault Trucks серії D (версія Forest Fire (для лісових пожеж) відрізняється можливістю перетину броду у 900 мм, що покращує його виняткову прохідність у підтоплених районах.

 

Забезпечення належних умов праці для пожежників

Щоб у міру своїх можливостей захистити інших людей, пожежники повинні спочатку захистити себе та переконатися, що умови для проведення рятувальних робіт є відповідними. Перший етап будь-якої операції – це старт двигуна пожежної машини! Ось чому ми розробили ключ, який неможливо загубити. Крім того, Renault Trucks передбачила розташування сходинок у кабіну на найнижчому можливому рівні, полегшуючи підйом та спуск водієві та пасажирам.

Перша сходинка в Renault Trucks Master знаходиться на висоті лише 436 мм від землі.

Katell Simon Менеджер з продукції

Бокові двері автомобіля можуть відкриватися на 1270 мм. В усіх транспортних засобах передбачено місце на ходовій частині для встановлення основного обладнання, що  використовується у всіх випадках – наприклад, водяні насоси для автоцистерн, освітлювальне обладнання або великий ріжучий інструмент для дорожніх аварій. Транспортні засоби, призначені для гасіння пожежі, попередньо обладнані термозахистом, що захищає пожежників протягом 10 хвилин від температури у 130°C у разі, коли вантажівку оточено вогнем.

Пожежні машини: максимально використайте наше давнє партнерство з місцевими кузовобудівниками

Потреби Вашого вантажного автомобіля залежать від ситуації на виклику. Ось чому шасі наших вантажівок розроблені для будь-яких сценаріїв. Щоб задовольнити всі вимоги, Renault Trucks використовує сім видів баз шасі – від 3,3 до 33 тонн. Серед них – фургони для допомоги на дорозі, такі як Renault Trucks Master, потужні пожежні машини, такі як Renault Trucks серій C або K, а також наші Renault Trucks серії D.

Наші партнери-спеціалісти з кузовобудування мають доступ до порталу кузовозабудовників Renault Trucks – спеціальної інтернет-сторінки, де можна знайти такі пункти:

  •  Детальні технічні відомості для всіх транспортних засобів
  •  Креслення в масштабі 1/20
  •  Інструкції з монтажу

Це полегшує їх роботу та скорочує час виготовлення транспортного засобу. Ця тісна співпраця також означає, що наші пропозиції можуть змінюватися відповідно до тих завдань, що виконуєте Ви, а також відповідно до Ваших професійних очікувань.

Плануйте зазделегідь технічне обслуговування вантажних автомобілів, щоб уникнути їх простою

Renault Trucks пропонує сервісні контракти Start&Drive, які включають персональний план технічного обслуговування на період від 2 до 5 років та на пробіг до 250 000 км на рік – залежно від обраного вантажного автомобіля та його цільового використання. Таким чином, Ви можете зменшити свої початкові витрати, полегшити адміністративну роботу та забезпечити високу продуктивність вантажівки в довгостроковій перспективі.

Зменште споживання пального

Витрата пального є основною статтею витрат для аварійних автомобілів. Для кращого управління своїм автопарком Ви можете вибрати Optifleet – розумну послугу управління автопарком, що пропонує Renault Trucks. За допомогою цієї послуги Ви можете відслідковувати свої транспортні засоби в режимі реального часу та отримувати конкретну інформацію щодо споживання та використання пального водіями транспортних засобів. Доступ до Optifleet можна отримати через веб-сторінку або через додаток для смартфона.

Set canonical URL
Off