Services

Забезпечення безвідмовної роботи

Renault Trucks T on the road

Renault Trucks бачить свою задачу так: Renault Trucks створює для Вас вантажівку і вона має бути вигідним та оптимізованим з точки зору технічного обслуговування, при цьому незаплановані зупинки мають звестися до мінімуму. Більш того, сьогодні вже існують технології, які дозволяють передбачити те, що раніше вважалося непередбачуваним.

Renault Trucks T High service station

 

ПЕРСОНАЛІЗОВАНИЙ ПЛАН ОБСЛУГОВУВАННЯ

Це план, який на основі фактичних параметрів та історії Вашої вантажівки розробляє та реалізовує Ваш домашній дилер. 

  • Планування технічного обслуговування та консолідація операцій з технічного обслуговування призначені для мінімізації простоїв.
  • Оригінальні характеристики Вашої вантажівки підтримуються, а вартість у разі перепродажу збільшується завдяки використанню надійних та затверджених оригінальних деталей, на які поширюється гарантія терміном два роки.

ПЛАНУЙТЕ НАПЕРЕД, ЗРОБИВШИ ЦЕ ВАШИМ ПРІОРИТЕТОМ НОМЕР ОДИН

План технічного обслуговування дозволить тримати знос компонентів під повним контролем, а також попередить можливі поломки, Renault Trucks максимізує потенціал Вашої вантажівки та час її безвідмовної роботи.

ДИСТАНЦІЙНІ ОНОВЛЕННЯ

Дистанційне оновлення програмного забезпечення, що економить Ваш час та гарантує максимальну доступність Вашого автомобіля, уникаючи зайвих візитів на  СТО.

 

 

СЛУЖБА 24/7 

Завдяки Службі 24/7, Вам допомагатиме координатор, який залишатиметься Вашою контактною особою протягом усієї процедури ремонту.

Звідки б Ви не телефонували, цей координатор знайде Вас за допомогою геолокації та кнопки (цілодобово та без вихідних), яка знаходиться у кабіні транспортного засобу*, та інформуватиме Вас про прибуття майстра Renault Trucks. 

Ремонтні роботи проводяться спеціалістами, спеціально навченими ремонту безпосередньо на дорозі, які користуються спеціальними транспортними засобами та професійним діагностичним інструментом.

* Залежно від налаштувань окремої вантажівки.

24-7

 

 

 

Для більш детальної інформації, звяжіться з домашнім дилером Renault Trucks.

contact renault trucks
Ваші транспортні засоби завжди готові до використання, тому ви можете зосередитися на своєму бізнесі з повним спокоєм
Set canonical URL
Off