Транспортні рішення

КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА: ВАНТАЖІВКИ, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ УСІМ ВАШИМ ВИМОГАМ

Дистрибуція

4min
Renault Trucks D Bin collection

Як представнику місцевого органу самоврядування Вам необхідно управляти збором відходів, обслуговуванням доріг і каналізаційних систем. Для кожної з цих видів діяльності Renault Trucks готова надати Вам підтримку через свої вантажівки та супутні послуги, що ідеально відповідають потребам і які значно полегшать Ваше повсякденне життя.

Виконуйте свою місію по збору відходів, використовуючи ефективний транспорт

Щоб допомогти Вам якнайкраще адаптувати транспортні рішення до Ваших потреб стосовно збору відходів, компанія Renault Trucks пропонує на вибір п'ять вантажних автомобілів від 3,3 до 32 тонн з різними конфігураціями і кузовами в залежності від Ваших конкретних вимог. Ви можете вибрати парк вантажівок з традиційними двигунами або віддати перевагу альтернативним видам енергії. Вже багато років компанія Renault Trucks розробляє 26-тонні сміттєзбиральні вантажівки, що працюють на природному газі, а останнім часом - повністю електричні вантажівки з нульовим рівнем викидів. Наші вантажівки були розроблені для того, щоб Ваші співробітники могли працювати безпечно, в оптимальних і комфортних умовах.

Renault Trucks D
Renault Trucks D

 

Оскільки дуже важливим є питання вартості, ми пропонуємо інструменти, що допоможуть Вам обмежити експлуатаційні витрати на Ваші вантажівки завдяки фінансовим рішенням, що ідеально відповідатимуть діяльності зі збору відходів. Ми також пропонуємо рішення щодо управління автопарком, курси навчання ефективному водінню, індивідуальні плани технічного обслуговування і багато інших послуг, також як і знання та досвід компанії Renault Trucks, відомі і визнані на світовому рівні.

Працюйте на дорогах Вашого міста безпечно

Дорожні роботи можуть виконуватися в різних формах, але їх спільним знаменником завжди є безпека. Якщо Вам потрібен евакуатор, підмітальна або снігоприбиральна машина, наші вантажні автомобілі Renault Trucks мають безліч різних варіантів оснащення, щоб задовольнити Ваші потреби, забезпечуючи безпеку як Ваших співробітників, так і інших людей.

Завдяки нашій давній співпраці з виробниками кузовів, компанія Renault Trucks змогла розробити спеціальні шасі, на яких передбачено встановлення різноманітного обладнання, що дозволяє інтегрувати всі необхідні опції, які можуть знадобитися Вам у повсякденній роботі. Ми дбаємо про те, щоб Ви могли легко адаптувати будь-який вподобаний вами кузов до наших вантажівок.

Renault Trucks C
Renault Trucks D

Renault Trucks допоможе забезпечити ефективну роботу Вашого автопарку і знизити експлуатаційні витрати на кожному кроці – від фінансування до управління автопарком, а також запропонує індивідуальні плани технічного обслуговування і використання оригінальних деталей.

Рентабельність для робіт на каналізаційних системах

Вантажівки для каналізаційних систем є особливо складними і дорогими. Завдяки наявності шасі, на яке можна встановити обладнання для промивання каналізації, очищувач або мулоносну машину, Renault Trucks дозволяє Вам за оптимальною ціною і в найкоротші терміни адаптувати кузов за Вашим вибором.

Незалежно від того, керуєте Ви своїм автопарком безпосередньо або через зовнішнього оператора, наше програмне забезпечення для управління автопарком Optifleet допоможе Вам контролювати логістичні аспекти Вашої діяльності, стежити за витратою пального і забезпечувати оптимальне використання транспортних засобів. Optifleet використовується для керування транспортними засобами в режимі реального часу і може складати щоденні, щотижневі або щомісячні звіти відповідно до встановлених Вами критеріїв (середня витрата, стиль водіння і т.д.).

Renault Trucks також може проконсультувати Вас з питань фінансування транспортних засобів відповідно до специфіки Вашої діяльності. Ми також забезпечуємо підтримку протягом усього життєвого циклу автомобіля завдяки індивідуальним планам технічного обслуговування. Таким чином, Ви можете забезпечити максимальну експлуатаційну готовність своїх транспортних засобів і підвищити їх довговічність, що зробить Ваші інвестиції ще вигіднішими.

Renault Trucks C High pressure jetting truck

 

Set canonical URL
Off