Відгук

RENAULT TRUCKS СЕРІЯ D - ІТАЛІЯ - FRATELLI IAPICHINO SRL

Дистрибуція

5min
RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

Компанія Fratelli Iapichino використовує автовоз Renault Trucks серії D для перевезення нових та вживаних машин до усіх районів Італії. І керівництво, і водії задоволені вибором автовоза завдяки низькому рівню споживання пального, надійності та комфортності.

КОМПАНІЯ FRATELLI IAPICHINO SRL

 

РІК ЗАСНУВАННЯ: 2008.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС: Колорно, біля Парми.

СФЕРА ДІЯЛЬНОСТІ: транспортно-експедиторські операції.

КРАЇНИ РОБОТИ: усі райони Італії.

КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ: 14, в тому числі 10 водіїв

ПРОБІГ: від 120 тис. до 130 тис. км. на автомобіль на рік.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL
В якій сфері веде бізнес ваша компанія?

 

Енцо Япічіно — Fratelli Iapichino Srl – сімейна компанія, яка передається від батька до сина.

Ми займаємось майже виключно перевезеннями автомобілів та працюємо із усіма виробниками. Через фінансову кризу, продажі вживаних автомобілів до певної міри збільшились, тоді як нові автомобілі продавались дещо гірше. Однак, протягом останніх двох чи трьох років продажі нових автомобілів зростають, як і їх реєстрації, і наш бізнес знов знаходиться на підйомі. У 2012 р. ми почали розширення нашого автопарку, придбавши перший автомобіль Renault TrucksRenault Premium 460. З того часу, він проїхав. 500 тис. км., пройшов 5 планових технічних обслуговувань, при цьому не потребуючи жодного ремонту та витрачаючи дуже мало пального ... Іншими словами, обслуговування нашого Renault Premium не потребувало від нас жодних витрат!

 

З якими перешкодами вам доводиться зустрічатись у своїй діяльності?

Е.Я.: Ми обслуговуємо усі райони Італії. Тому, наші вантажівки їздять і шосе, і сільськими дорогами, і вузькими та звивистими гірськими шляхами – їх вистачає в Італії – і у великих містах, і в селах. Отже, наші машини повинні бути в змозі проїхати всюди, бути маневреними та надійними. Після нашого першого позитивного досвіду із Renault Premium, цього року ми вирішили придбати новий Renault Trucks серії D. Як і у інших перевізників, основною статтею наших витрат є пальне. Відповідно, мій брат та я ретельно стежимо за споживанням пального на кілометр у кожної вантажівки. І ми виявили, що Renault Trucks серії D демонструє відмінні результати по цьому показнику.

ТОЧКА ЗОРУ ВОДІЯ
FRATELLI IAPICHINO SRL - Renault trucks D

Санто Цамбальдо, водій Renault Trucks серій D.

«Я зазвичай розпочинаю роботу між шостою та сьомою годинами ранку, в залежності від того, які вантажі я повинен доставити, де повинен розвантажитись та куди повинен їхати. Я їду до дилерів, доставляю автомобілі, а потім повертаюсь за новим вантажем.

Ми бачимо, що Renault Trucks серій D належить до нового покоління. Все необхідне у мене під рукою, і мені більше не доводиться випускати кермо, щоб дотягтись до органів керування. Кабіна простора, а спальне місце зручне. Водію легко пересуватись кабіною, огляд та розташування керма просто відмінні. Що стосується безпеки, встановлена камера є дуже великим плюсом, попереджаючи про будь-які загрози на дорозі. Цей автомобіль ідеально підходить для моєї роботи!»

Що ви думаєте про Renault Trucks серії D після кількох місяців його експлуатації?

Е.Я.: Ці перші місяці підтверджують нашу думку про автомобілі Renault Trucks взагалі та обслуговування клієнтів цієї компанії.

Renault Trucks серії D – дійсно надійна машина. Перемикання передач відбувається дуже тихо, і вантажівкою надзвичайно приємно керувати. Водії навіть кажуть мені: «Енцо, я ніби сиджу за кермом пасажирського автобуса!». Витривалість та маневреність роблять цей автомобіль ідеальним для перевезень на середні та довгі відстані, а також дозволяють їздити вузькими та звивистими дорогами.

Маневри при завантаженні та розвантаженні прості, і машина пристосована до усіх ситуацій, з якими ми можемо зіткнутись під час поїздок. Крім моєї власної думки, найбільш показовим є зворотній зв’язок, який надають нам водії щодо якостей Renault Trucks серії D. Ми підтримуємо відносини довіри із нашими водіями. Ми хочемо, щоб вони були задоволені своїми автомобілями, оскільки саме вони експлуатують їх. Водіям дійсно комфортно у кабіні, і спальне місце також дуже зручне. Розміщення водія забезпечує йому ідеальні умови роботи. На дорозі Renault Trucks серії D веде себе як легковик. Він дуже стабільний на поворотах та ніколи не крениться на той чи інший бік.

 

 

Що Ви можете сказати про Ваші відносини із дилером Renault Trucks?

Е.Я.: Я дуже задоволений відносинами, які встановились у нас протягом останніх кількох місяців: представники Renault Trucks завжди заходять до мене, вони весь час люб’язні, дружні та готові прийти на допомогу. Цей дилер забезпечує по-справжньому ефективне супроводження своїх клієнтів. Наприклад, він зв’язався із нами, як тільки ми отримали автомобілі, щоб пояснити їх характеристики, нові особливості та допомогти нам підібрати оптимальні режими їх експлуатації. І нарешті, висока ефективність вантажівок Renault Trucks пов’язана, в першу чергу, із їх надійністю та низькими витратами на технічне обслуговування: за останні роки у нас жодного разу не виникало необхідності проводити їх ремонт. І у нас завжди викликала захоплення та додаткова кількість кілометрів, яку ми можемо проїхати завдяки Renault Trucks серії D!

 

Set canonical URL
Off