Транспортні рішення

АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ: НАШЕ БАЧЕННЯ

2min
Renault Trucks T on the road

Наше бачення

Alternative nergies by Renault Trucks

Наш маніфест

Стандарти викидів для вантажних автомобілів на багато років випереджають стандарти викидів для легкових автомобілів. Викиди твердих частинок, NOx і всіх інших забруднюючих речовин були знижені практично до нуля, особливо при нинішньому стандарті Євро 6 D. Таким чином, заміна вантажівок старого покоління на більш сучасні є значним важелем для зниження забруднення повітря.

Боротьба з глобальним потеплінням і скорочення викидів парникових газів стали однією з головних задач. Зниження викидів CO2 - новий пріоритет нашої промисловості.

Не існує ідеальної альтернативи, здатної ефективно замінити дизельне паливо у всіх областях застосування і на всіх ринках. Наше завдання - запропонувати правильне транспортне рішення в потрібному місці і з використанням правильної енергії.

Дизель, як професійне паливо, залишається хорошим відповіддю на потреби транспортної галузі, особливо для регіональних і міжнародних перевезень, для яких він буде залишатися домінуючим паливом протягом багатьох років. Відмова від "повністю дизельного палива" не означає відмову від дизеля.

Краще рішення для зменшення екологічного сліду від магістральних перевезень - це продовжувати концентруватися на зниженні споживання палива. Біопаливо наступного покоління, особливо синтетичне парафиновое паливо (HVO, XTL ...), також буде сприяти подальшому зниженню викидів CO2.

Для поїздок на короткі відстані або ближче до урбанізованих районів стиснений природний газ - СПГ - являє собою зрілу відповідь на виклики транспортної галузі. Він сприяє поліпшенню якості повітря в містах і є перевіреним рішенням. Однак природний газ залишається перехідним видом енергії, оскільки суспільство очікує прориву в плані викидів в порівнянні з дизельним паливом.

Остаточне транспортне рішення для міських районів повинно бути з нульовим рівнем викидів. Електромобільність - це, безумовно, рішення для міських умов, яке стане обов'язковим з 2025 року. Завдяки більш ніж 10 років активного розвитку і співпраці з клієнтами в цій галузі, компанія Renault Trucks готова зробити електричні вантажівки новим стандартом для міст.

Set canonical URL
Off