Транспортні рішення

АВТОЦИСТЕРНИ: БЕЗПЕЧНО ПІДВИЩУЙТЕ РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Дистрибуція

Магістральні перевезення

5min
Tanker Transport Truck

Ваші автоцистерни можуть використовуватися для перевезення рідких, сипких продуктів або небезпечних матеріалів, тому забезпечення високого рівня безпеки необхідне як для вантажів, так і для водіїв. Компанія Renault Trucks може допомогти Вам у виборі транспортних засобів і послуг.

Автоцистерни: оптимізація рейсів завдяки більшій вантажопідйомності

Незалежно від того, чи перевозите Ви рідкі, сипкі або порошкоподібні продукти – для забезпечення високої рентабельності і оптимізації корисного навантаження слід використовувати максимально легкі вантажівки. Renault Trucks серії D WIDE (4x2 або 6x2) або D 4x2 мають дуже легке шасі і відповідають більшості вимог до перевезення цистерн, незалежно від умов навколишнього середовища.

м Радіус повороту вантажівок серії D, він був зменшений для поліпшення маневреності.
Tanker transporting oil Renault Trucks in Algeria

Якщо Вам потрібна ще більша місткість цистерни – ми розробили Renault Trucks серії T Tanker. Це вантажний автомобіль, вага якого зменшена завдяки зниженню ваги максимально можливої кількості елементів за рахунок того, що вони виготовлені з алюмінію:

  • диски
  • бак пального
  • колісна муфта

Крім того, модель Renault Trucks серії T Tanker доступна у версії з низькою кабіною, що також дозволяє зменшити вагу і зберегти комфорт для водія.

Версії з цистернами також існують для моделей Renault Trucks серії D і Renault Trucks серії D Wide. Вони мають алюмінієві колісні диски, адаптовані баки пального і порожній правий лонжерон, що дозволяє встановити насосне обладнання від кузовобудівника.

Коротко кажучи, моделі Renault Trucks Tanker були спроектовані для забезпечення виняткової вантажопідйомності. Більш висока вантажопідйомність означає більшу кількість перевезених товарів під час кожної поїздки і, отже, підвищення рентабельності Вашої діяльності.

Забезпечте безпеку водіїв і вантажів

Якщо Ваші автоцистерни перевозять небезпечну продукцію, то забезпечення безпеки грає важливу роль у Вашій діяльності. Щоб запобігти будь-яким ризикам, в автоцистернах Renault Trucks T Tanker передбачена велика кількість функцій безпеки:

  • вогнезатримуюча перегородка на вихлопній трубі
  • табличка ADR (Міжнародної угоди стосовно безпечного перевезення небезпечних вантажів) з докладним описом типу і ступеня небезпечності вантажу, що перевозиться
  • система контролю тиску в шинах
  • опорна подушка з поздовжньою підвіскою для запобігання розгойдуванню

Крім того, Renault Trucks пропонує курс ефективного водіння для Ваших водіїв. Цей курс викладається нашими експертами в рамках програми Optifuel, яка  дозволяє не тільки знизити витрати пального на 15%, а й підвищити безпеку. Прагнучи застосовувати принципи ефективного водіння, водії навчаться знижувати ризик нещасних випадків.

Tanker transport driver driving wearing a yellow jacket for safety
Driver checking a tanker attached to a Renault Trucks tractor

Управляйте автоцистернами для оптимізації поставок

Враховуючи запити клієнтів і обмеження, пов'язані з умовами руху і безпекою під час перевезення цистерн, не завжди легко оптимізувати використання автопарку. Завдяки інтелектуальному рішенню Optifleet компанія Renault Trucks допомагає Вам планувати поїздки, відстежувати транспортні засоби, інформувати Вас при знаходженні автотранспорту в зоні дії ADR, і за необхідності призначати завдання або безпосередньо змінювати маршрут. Крім того, за допомогою Optifleet Ви отримаєте доступ до технічних даних автомобіля (витрата пального, використання), а також даних стосовно загального часу, проведеного водіями в дорозі. Все це допоможе Вам найліпшим чином управляти своїм автопарком і убезпечити свою діяльність.

Відкрийте для себе наші рішення Optifleet.

Збільшуйте час безвідмовної роботи вантажівок

Renault Trucks пропонує сервісні контракти Start&Drive, які включають персональний план технічного обслуговування на період від 2 до 5 років – залежно від обраного вантажного автомобіля та його цільового використання. Таким чином, Ви можете зменшити свої початкові витрати, полегшити адміністративну роботу та забезпечити високу продуктивність автомобіля в довгостроковій перспективі.

Фінансовий лізинг

Renault Trucks працює з метою допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажівок. Ми пропонуємо універсальне рішення фінансового лізингу, щоб Ви могли повністю контролювати свої сукупні витрати на володіння без неприємних сюрпризів. Наш спеціаліст з лізингу «ВФС Україна» надасть Вам всю необхідну інформацію, щоб Ви обрали найкраще рішення.

Set canonical URL
Off