Транспортні рішення

ЛІСОЗАГОТІВЕЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ – ОДНАКОВО ПРОДУКТИВНИЙ У ЛІСІ ТА НА ДОРОГАХ

Дистрибуція

5min
Logging Renault Trucks in Cameroon

Для перевезення лісоматеріалів необхідні вантажівки, які легко пересуваються як по нерівній поверхні в лісі, так і на дорогах загального користування. Лісовози і послуги, які пропонують Renault Trucks, дійсно надійні і продуктивні. Наші консультанти допоможуть Вам вибрати найбільш прийнятні варіанти для Вашої діяльності.

Обирайте надійний та міцний лісовоз

Навантаження деревини в лісі і її транспортування – це віртуозна операція, яка іноді проводиться в умовах випробувань. До місця навантаження буває важко дістатися, оскільки дороги або стежки вузькі і знаходяться не в дуже доброму стані. Вантажі, що перевозяться – часто дуже важкі і громіздкі. В таких умовах міцність стає ключовою характеристикою Ваших вантажівок. Під час поїздок по бездоріжжю з вантажем всі технічні характеристики Вашого автомобіля будуть надзвичайно корисними.

Тягач Renault Trucks K XTREM 6x4 відрізняється вантажопідйомністю до 34 тонн і повною вагою автопотяга (GCW) до 120 тонн. Він був спеціально розроблений для роботи в умовах високої інтенсивності. Його ходова частина оснащена посиленими стрінгерами, параболічними 4-листковими ресорами і 100% сталевим захистом з додатковим захистом фар.

Renault Trucks K crossing a big pool of muddy water in Cameroon

Renault Trucks K має високий дорожній просвіт (до 33 см) і кут атаки 32°, а також зменшену кабіну, що полегшує водіння в лісі.

Driver on board a Renault Trucks K in Cameroon

Положення водія в кабіні є ідеальним для забезпечення відмінної видимості навколо вантажівки. Також є кілька допоміжних засобів для водіння, наприклад, ручний акселератор, який може бути дуже корисним для уникнення трясіння при поїздках на нерівній місцевості. Для крутих доріг, які водіям, можливо, доведеться долати з повним навантаженням, відмінно підійде краще на ринку моторне гальмо Optibrake. Воно підвищить ефективність перевезень і безпеку як вантажу, так і Ваших водіїв.

Crane placing loggs on a trailer

Вантажопідйомність задньої вісі може досягати 32 тонн, тому Ви можете встановити кран на свій вибір, а шасі вже готове до оснащення крановим обладнанням. Воно має всі необхідні з'єднання для управління краном (перемикачі і дисплейний екран), опорні плити для крана (від 20 до 40 тонн/метр) і має кілька вільних місць для установки кронштейнів.

Наша модель Renault Trucks серії K в роботі , Камерун

Скоротіть витрати на технічне обслуговування

Умови транспортування лісоматеріалів можуть ставити особливі вимоги до Ваших вантажівок, а саме до гальм і підвісок. Якість оригінальних запчастин Renault Trucks забезпечує високу продуктивність і довговічність. Таким чином, Ваш робочий інструмент прослужить довше.

Для заміни деталей Renault Trucks пропонує нові оригінальні деталі Renault Trucks, а також має альтернативне рішення: стандартну програму обміну eXchange. В рамках цієї програми оригінальні деталі ремонтуються і тестуються на спеціальному заводі, перш ніж знову надходять у продаж. При використанні цих деталей Ви матимете той же рівень продуктивності і деталі виконуватимуть такі самі функції, що і нові; при цьому деталі матимуть дворічну гарантію (на запчастини і роботу). Використовуючи відновлені деталі, Ви можете скоротити бюджет на технічне обслуговування і долучитися до безвідходного виробництва на основі принципів екобезпечного розвитку.

Більш того, для кращого прогнозування технічного обслуговування і скорочення часу простою автомобіля, Renault Trucks пропонує індивідуальні плани технічного обслуговування, створені відповідно до Ваших потреб щодо лісозаготівельного транспорту. Таким чином, Ваш бюджет можна планувати, контролювати і розподіляти по етапах протягом всього терміну дії обраного Вами контракту. Це також означає, що Ви зможете довше експлуатувати свої вантажівки завдяки регулярному і високоякісному технічному обслуговуванню. Для підвищення експлуатаційної готовності Ви також можете скористатися послугами пересувних майстерень Renault Trucks, при цьому технічні фахівці приїжджатимуть безпосередньо до Вас на місце для огляду Ваших вантажівок.

Фінансовий лізинг

Renault Trucks працює з метою допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажівок. Ми пропонуємо універсальне рішення фінансового лізингу, щоб Ви могли повністю контролювати свої сукупні витрати на володіння без неприємних сюрпризів. Наш спеціаліст з лізингу «ВФС Україна» надасть Вам всю необхідну інформацію, щоб Ви обрали найкраще рішення.

Звертайтеся до нас за порадою без вагань і отримуйте персоналізовані пропозиції. 

Перегляньте інші цікаві статті

RENAULT TRUCKS T - SCOTLAND - EM&T RAPSON

Set canonical URL
Off