Розповідь

У чому переваги електромобільності для вантажних автомобілів

#JoinTheGoodMove

Електричний транспорт

3min
Renault Trucks E-Tech D

Створення логістики недалекого майбутнього

Електромобілі сприяють трансформуванню міської логістики для задоволення зростаючої потреби у стійких транспортних рішеннях та оптимізації операцій. Це особливо актуально для пішохідних вулиць, закритих для транспортних засобів, що виділяють забруднюючі речовини. Такі безшумні автомобілі оптимізовані для маршрутів і розкладів (наприклад, нічна доставка), щоб зменшити трафік і звести до мінімуму незручності для пішоходів

Стійка мобільність

  • Менше викидів CO2

Викиди CO2 дуже впливають на глобальне потепління. Для 16-тонного транспортного засобу*, який використовується в міських районах Європи, електроенергія наразі забезпечує скорочення викидів CO2 в середньому вдвічі (наприклад, майже на 50% у Німеччині та 80% у Франції). До 2040 року це скорочення має становити в середньому близько 85%.

*Кількість викидів розраховується у процесі повсякденної експлуатації автомобіля, іншими словами, враховується CO2, що викидається під час руху вантажного автомобіля, та енергія, яка забезпечує його функціонування до кінця терміну служби

 

  • Жодних NOx

NOx або оксиди азоту значно впливають на забруднення повітря: при високих концентраціях вони становлять загрозу здоров'ю населення через вплив на дихальні системи. Оскільки електричні вантажні автомобілі з акумуляторною батареєю не виробляють місцевих викидів, загроз для здоров'я населення не існує.

  • Безшумність

Електричні вантажні автомобілі забезпечують ефективне вирішення проблеми шумового забруднення, що особливо вітається у міських районах, де можна експериментувати з доставкою у нічний час для полегшення денного дорожнього руху. Наприклад, Renault Trucks E-Tech D видає на 85% менше зовнішнього шуму (-8 дБА) під час вимірювання зовнішнього шуму автомобіля порівняно з автомобілем із дизельним двигуном.

Чи знаєте Ви, що електричні вантажні автомобілі можуть бути настільки тихими, що пішоходи чи велосипедисти можуть їх не почути? Тому для забезпечення безпеки дорожнього руху виробники оснащують електричні вантажні автомобілі «випромінювачами шуму», що надає змогу попереджати про рух автомобіля, а також гучніше повідомляти про маневри, такі як рух заднім ходом.

D Wide E-tech collect truck in a city

Підвищена загальна продуктивність і покращений комфорт для більшого задоволення від водіння

Нижчий рівень шуму та вібрацій електричних вантажних автомобілів роблять водіння менш втомливим для водіїв. Електричні вантажні автомобілі також більш потужні та ефективніші в управлінні, ніж дизельні автомобілі, що полегшує маневрування під час руху. Усе це сприяє підвищенню ефективності та якості водіння.

Підвищення іміджу бренду

Уявлення громадськості про вантажні автомобілі змінюються. Водії пишаються тим, що перебувають за кермом автомобіля, який добре себе зарекомендував. Не кажучи вже про те, що представляють собою електричні вантажні автомобілі з погляду іміджу та привабливості для транспортних компаній у межах їхньої прихильності до принципів технічної стійкості.

E tech D next to Lidl with driver

Дізнайтеся більше про електричні вантажівки

Set canonical URL
Off