Транспортні рішення

ТРАНСПОРТУВАННЯ БЕТОНУ: ПІДВИЩУЙТЕ РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ВАШИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

Будівництво та добувна галузь

5min
renault trucks c concrete truck

Перевезення бетону має доволі жорсткі обмеження. Окрім того, що Вам потрібен надійний та маневрений автобетоновоз, Вам потрібно ефективно транспортувати якомога більше бетону протягом якомога меншого проміжку часу. Renault Trucks готовий надати Вам підтримку через свої продукти та послуги, що розроблені спеціально для транспортування бетону.

Підвищуйте рентабельність Ваших автобетонозмішувачів

Автобетонозмішувачі не схожі на будь-яку іншу вантажівку. Така машина вважається як машиною для виконання спеціальної роботи, так і транспортним засобом. Щоб забезпечити прибутковість своєї роботи, машина має транспортувати якомога більше бетону. Для цього вона повинна бути якомога легшою. Ось чому Renault Trucks використовує конструкцію шасі зі своєї лінійки C – на них можна встановити змішувач за Вашим вибором і зробити корисне навантаження якомога більшим. Використовуючи модель Renault Trucks серії C XLOAD, Renault Trucks пропонує найлегшу на ринку вантажівку-бетонозмішувач зі спареними задніми колесами 8x4 (сертифікований UTAC).

кг це власна вага Renault Trucks серії C XLOAD 8x4

Надзвичайно легке шасі, на яке можна встановити бетонозмішувач від 7,5 до 8 м3. Оскільки Ви зможете вмістити більше бетону в кожний цикл, кількість щоденних поїздок або кількість будівельних майданчиків, на які можна доставити бетон, може бути збільшена, зменшуючи тим самим Ваші витрати та збільшуючи прибутковість.

Renault Trucks C x-load
Renault Trucks C x-load
   

 

Зменшуйте час на забудову шасі

Автобетонозмішувачі особливо складні з точки зору їх конструкції. Renault Trucks готовий допомогти Вам розробити Ваш варіант бетонозмішувача відповідно до Ваших потреб, і доставити його в найкоротші терміни. Шасі на моделях Renault Trucks серії C можуть бути обладнані спеціальними фітингами для бетонозмішувача відповідно до рекомендацій виробників надбудов:

  • За наявності барабанів для перекачування можна залишити місце для кранів
  • Задні моторні приводи великої потужності для бетононасосів
  • Місця для зберігання проектуються таким чином, щоб оптимально розподілити навантаження

Все це полегшує роботу з побудови кузова та має прямий вплив на час виготовлення, а це означає прискорення поставки транспортних засобів. Щоб ще більше спростити справу, Renault Trucks також пропонує спеціальні варіанти для встановлення барабанів, виготовлених двома провідними виробниками на ринку. Це гарантує коротший час збирання та ідеальну сумісність між шасі та вибраним бетонозмішувачем.

 

Витривалі та надійні вантажівки для транспортування бетону

Перш ніж виїхати з нашого заводу, вантажівки проходять перевірку якості для забезпечення витривалості та надійності. Моделі Renault Trucks серії C мають декілька характерних переваг, тому доставка бетону може виконуватися на всі будівельні майданчики – навіть найменш доступні:

  • Кут атаки 24°
  • Дорожній просвіт під резервуаром – до 440 мм
  • Короткий радіус розвороту
  • Коробка передач Optidriver Xtended, з двома надповільними передачами та позашляховим режимом, що полегшує рух з великими навантаженнями та по нерівній поверхні

Управляйте автопарком відповідно до своїх потреб

Як оператор транспорту для перевезення бетону Ви приділяєте більше уваги робочим годинам двигуна, ніж пробігу вантажівки. Ви будете точно знати, як довго машини працюють. Ці дані можна передивлятися в Optifleet. Ця інтелектуальний інструмент управління автопарком виявиться надзвичайно корисним для зручного та ефективного планування виїздів. Завдяки встановленій опції геолокації (відстеження місцезнаходження) Ви можете безпосередньо робити зміни та попереджати своїх водіїв в разі зміни графіка або якщо необхідно зробити щось ще на будівельному майданчику. Ви також можете контролювати використання вантажівки, відстежуючи конкретні дані: витрату пального (у літрах або у відсотках від проведеного в дорозі часу) та під час відбору потужності (при роботі змішувача); час, проведений на повільній швидкості з увімкненим двигуном, а також наскільки добре водії передбачають умови роботи. Це корисна опція, що необхідна для того, щоби переконатися, що Ви отримуєте максимум від своїх вантажівок та водіїв.

Збільшить час безвідмовної роботи Вашої вантажівки

Для того, щоб Ви планувати свої витрати та обмежили ймовірність будь-яких непередбачуваних подій, Renault Trucks пропонує сервісні контракти Start&Drive, які включають персональний план технічного обслуговування на період від 2 до 5 років та на пробіг до 250 000 км на рік – залежно від обраного вантажного автомобіля та його цільового використання. Таким чином, Ви можете зменшити свої початкові витрати, полегшити адміністративну роботу та забезпечити високу продуктивність автомобіля в довгостроковій перспективі.

 

Оптимізуйте експлуатаційні витрати

Перевезення бетону – це унікальна діяльність, і Renault Trucks це повністю усвідомлює. Наша команда готова підтримати та проконсультувати Вас стосовно фінансування та технічного обслуговування автомобіля, щоб Ви могли контролювати свої витрати.

Зменшуйте витрати на обслуговування

При транспортуванні бетону транспортні засоби часто працюють під серйозним навантаженням, і від цього можуть постраждати механічні деталі. Щоб зменшити витрати на технічне обслуговування, Renault Trucks пропонує широкий асортимент стандартних деталей для заміни: ми замінюємо вживані деталі на сертифіковані оригінали, які ми самі ремонтуємо. Ці деталі відповідають тим самим вимогам, що й нові, та отримують дворічну гарантію (деталі та робота) за нижчу ціну. Це важливо для Ваших фінансів, Ваших автомобілів та довкілля.

Фінансовий лізинг

Renault Trucks працює з метою допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажівок. Ми пропонуємо універсальне рішення фінансового лізингу, щоб Ви могли повністю контролювати свої сукупні витрати на володіння без неприємних сюрпризів. Наш спеціаліст з лізингу «ВФС Україна» надасть Вам всю необхідну інформацію, щоб Ви обрали найкраще рішення.

Set canonical URL
Off