ВЖИВАНІ АВТОМОБІЛІ

Renault Trucks T Selection

ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ВАШОЇ НАСТУПНОЇ МЕТИ

 

ПЕРЕВІРКА ПО 200 ПУНКТАХ

2 РОКИ ГАРАНТІЇ АБО 300 000 КМ ПРОБІГУ*

ОНОВЛЕННЯ ОСТАННІХ ТЕХНОЛОГІЙ ЕКОНОМІЇ ПАЛЬНОГО


RENAULT TRUCKS T SELECTION.
НАЙКРАЩА ВЖИВАНА ВАНТАЖІВКА

 

Завдяки програмі Renault Trucks T Selection ви отримуєте вживаний автомобіль останньої моделі, що є в наявності, походження, вік і пробіг якого офіційно засвідчено.

 

Цей автомобіль перевірено, відібрано й підготовлено нашими спеціалістами за суворими стандартами виробника як з точки зору технічних, так і естетичних аспектів, без жодних компромісів щодо якості.

 

Для більшого спокою на цей автомобіль надається гарантія виробника терміном до 2 років і на пробіг 300 000 км, яка поширюється на основні компоненти (силову лінію й систему нейтралізації).

 

Крім того, програма Renault Trucks T Selection передбачає новітні технологічні розробки для економії пального. Інтелектуальна система круїз-контролю, автоматична зупинка двигуна або система Optifleet допомагають перейняти передові практики в плані раціонального водіння.

 

Нарешті, завдяки програмі Renault Trucks T Selection ви отримуєте користь від індивідуалізованого процесу передачі автомобіля, що дозволяє вам на 100% використовувати весь його потенціал, починаючи з самої першої милі чи першого кілометра.
Ваш автомобіль визнається мережею Renault Trucks по всій Європі й користується технічною підтримкою при здійсненні ремонтно-відновлювальних робіт у режимі 24/7.

 

Надійність, ефективність й експлуатаційна придатність — це те, що робить програму Renault Trucks T Selection правильнім вибором!

 

 

 

* Силова лінія й система нейтралізації