Транспортні рішення

АВТОВОЗИ: ОПТИМІЗУЙТЕ ПРОЦЕС ПЕРЕВЕЗЕННЯ АВТОМОБІЛІВ ТА ПІДВИЩІТЬ РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

Дистрибуція

5min
Renault Trucks D Wide

Перевезення автомобілів вимагає універсальності, максимально низьких загальних витрат власника і безпеки як для водіїв, так і для автомобілів, що перевозяться. Renault Trucks відповідає всім Вашим вимогам, пропонуючи три типи вантажних автомобілів для перевезення автомобілів, а також інноваційні послуги.

Обирайте універсальні транспортні засоби для перевезення автомобілів

Ваша діяльність вимагає від Вас постійної адаптації та вміння перевозити легкові автомобілі для автосалонів, позашляховики і машини для комунальних служб. Висота вантажівки Renault Trucks D WIDE 4x2 з жорсткою рамою або тягача для перевезення автомобілів – одна з найнижчих пропонованих на ринку. 

СМ загальна висота вантажівки Renault Trucks D WIDE 4x2. Її кабіна має плоский дах, що дає можливість розмістити на даху додатковий автомобіль.

Крім того, ця вантажівка випускається у двох варіантах висоти шасі в залежності від типу автомобілів, що перевозяться:

  • 27,9 см для стандартної версії, для перевезення комунального транспорту
  • 25,4 см для версії XLOW – для транспортування легковиків

Якщо Ви плануєте здійснювати перевезення на великі відстані або в горбистій місцевості, де потрібна додаткова потужність, Ви можете вибрати модель Renault Trucks серії T (версія 4x2) – ця версія також оснащується з кабіною з плоским дахом. Вона може бути оснащена двигунами DTI 11 або DTI 13 потужністю від 380 до 520 кс. Зверніть увагу, що модель Renault Trucks серії D WIDE також обладнується двигуном DTI 11 з потужністю до 430 кс.

Нарешті, для поїздок по регіонах або для ремонтних робіт на дорозі, Вашим вимогам відповідатиме шасі Renault Trucks Master  (версія евакуатора). 

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

"Його міцність і маневреність роблять його ідеальним для перевезень на середні і далекі відстані, а також на вузьких і звивистих дорогах."

Enzo Iapichino ВЛАСНИК FRATELLI IAPICHINO SRL

Забезпечуйте безпеку як водіїв, так і автомобілів, що перевозяться

При перевезенні автомобілів роль водія набагато більше, ніж просто водіння. Водії мають завантажувати і розвантажувати автомобілі при кожній доставці. Ми розробили наші вантажівки для перевезення автомобілів таким чином, щоб убезпечити ці операції і полегшити роботу водія. Саме тому наші вантажівки оснащені таким:

  • Дві стандартні сходинки
  • Різниця рівнів у 7,6 см для полегшення підйому
  • Ручка для підйому
  • Двері відкриваються на 90°.

Крім того, ці моделі мають спеціально розроблені і практичні місця зовні вантажівки для зберігання інструментів, необхідних для навантаження або розвантаження автомобілів – наприклад, ременів і інструментів для роботи з платформою.

Водії можуть насолоджуватися великою кабіною і внутрішньої житловою зоною, що розроблена для забезпечення комфорту і має глибину понад 2,13 метра. Всі органи управління автоматизованою коробкою передач, круїз-контролем і радіо легко досяжні, що забезпечує оптимальний комфорт. Водії також можуть користуватися сидінням з підігрівом на пневмопідвісці, великою кількістю місць для зберігання речей і охоронною сигналізацією для повного спокою.

Для підвищення безпеки водія і його вантажу передбачено низку допоміжних систем, таких як попередження про перетин лінії смуги руху, допомога у випадку екстреного гальмування і круїз-контроль для зниження витрати пального.

Знизьте Вашу загальну вартість володіння

На такому конкурентному ринку, що допускає лише невелику маржу, загальна вартість володіння має ключове значення, і компанія Renault Trucks пропонує кілька інструментів для її зниження. Наші вантажівки оснащено автоматизованими коробками передач і круїз-контролем, а також режимом економії пального, який допомагає знижувати витрати пального. Ці системи можуть бути поєднані з Optiroll, який у відповідних умовах дозволяє вантажівці використовувати власну інерцію для зниження витрати пального.

Якщо Ви володієте кількома вантажівками, наше інтелектуальне рішення по управлінню автопарком Optifleet також стане важливим союзником. Завдяки відстеженню розташування водія (геолокації) і отриманню даних про його поїздку, Ви можете планувати доставку найбільш оптимальним чином, відстежувати доставку в режимі реального часу і змінювати завдання відповідно до потреб клієнтів. Optifleet дозволяє збирати цінну інформацію про витрату пального для кожної вантажівки і точно бачити, як вони використовуються водіями (споживання на даний момент, прогнозне споживання, споживання в режимі очікування і т.д.). Ви можете налаштувати попередження або замовити курси навчання, щоб поліпшити загальну продуктивність автопарку і знизити собівартість одного кілометра. Optifleet доступний у додатку для смартфонів.

Renault Trucks D Wide

Збільшуйте час безвідмовної роботи вантажівки

Для власника бізнесу прозорість є ключовим фактором, а непередбачувані обставини ніколи не бувають приємними. Renault Trucks пропонує сервісні контракти Start&Drive, які включають персональний план технічного обслуговування на період від 2 до 5 років та на пробіг до 250 000 км на рік – залежно від обраного вантажного автомобіля та його цільового використання. Таким чином, Ви можете зменшити свої початкові витрати, полегшити адміністративну роботу та забезпечити високу продуктивність автомобіля в довгостроковій перспективі.

Просте фінансування Ваших автовозів

Тут, в Renault Trucks, ми пропонуємо більше, ніж просто вантажівки. У нас також є широкий спектр послуг на вашу підтримку, щоб зробити вашу повсякденну роботу набагато простішою. Renault Trucks працює з метою допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажівок. Ми пропонуємо універсальне рішення фінансового лізингу, щоб Ви могли повністю контролювати свої сукупні витрати на володіння без неприємних сюрпризів.

Наш спеціаліст з лізингу «ВФС Україна» надасть Вам всю необхідну інформацію, щоб Ви обрали найкраще рішення.

Дізнайтесь більше про наші вантажівки

Our customer testimonial

Fratelli Iapichino SRL - Italy

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Set canonical URL
Off