Транспортні рішення

БЕЗПЕЧНЕ ТРАНСПОРТУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ З МЕНШИМИ ВИТРАТАМИ

Будівництво та добувна галузь

5min
Renault Trucks C

Під час будівництва інфраструктурних об’єктів часто доводиться переміщатися по нерівних ділянках і доставляти громіздкі матеріали у важкодоступні місця. Вам потрібні надійні автомобілі з високою вантажопідйомністю, добре пристосовані до Вашої діяльності кузова, а також і послуги, що сприяють зниженню витрат на експлуатацію. Renault Trucks пропонує все це і допоможе Вам вибрати обладнання, що найбільше відповідатимете Вашим потребам.

Транспортування матеріалів: знайдіть найкращі технічні характеристики для Вашої діяльності

Світ будівництва охоплює безліч різних реалій. Renault Trucks пропонує рішення, які призначені не тільки для різних видів будівельних майданчиків, а й для різних видів матеріалів – з кількома можливими моделями та комбінаціями. Залежно від Вашого тоннажу і вимог до потужності, ми можемо запропонувати Вам чотири різних вантажних автомобіля:

  • Renault Trucks Master 4x2 або 4x4 (від 3,3т до 7,5т)
  • Renault Trucks D Cab 6.9 ft. 4x2 або 4x4 (від 7.5т до 16т)
  • Renault Trucks C Cab 7.55 ft. 6x4 (18-19т)
  • Renault Trucks C Cab 8.2 ft. 8x2*6 Tridem (32т - 80т)
Renault Trucks Master Construction
Renault Trucks D Construction

Renault Trucks серії C 8x2*6 Tridem був спеціально розроблений для задоволення потреби у перевезенні матеріалів, а також для варіанта платформа-кран. Розроблений на базі шасі 6x4, він був оснащений додатковою віссю ззаду. Вона може підніматися і опускатися і є елементом для забезпечення кращої маневреності, оскільки зменшує радіус повороту на 15%.

Вантажівка легша в управлінні, ніж 8x4, і має більшу вантажопідйомність, ніж 6x4.

Двоступенева передача PMR2191, вага якої аналогічна вазі одинарної передачі, дозволяє збільшити вантажопідйомність на 200 кг.

Виберіть кузов, який найкраще підходитиме для транспортування матеріалів

З метою найкращої адаптації кузова або платформи до Вашої діяльності компанія Renault Trucks приділяє найпильнішу увагу співробітництву з виробниками кузовів. Наші шасі попередньо оснащені гаками і пластинами уздовж, щоб забезпечити надійність конструкції і гарантувати максимальну надійність. Для шасі, на які встановлюється кран, ми вже встановили монтажні пластини, провели попередню проводку по ходовій частині і в кабіні, а також звільнили місце на ходовій частині для підніжки крана.

Наша стандартна установка включає електронний блок управління кузовом (BBM) для забезпечення безпеки роботи крана або стабілізатора. Цей блок управління інформує водія про стан кожного елемента кузова через екран панелі приладів. Все це полегшує роботу кузовобудівників і означає, що Ви можете отримати бажаний кузов в більш короткі терміни.

Забезпечте доставку матеріалів на будівельний майданчик

Доставка матеріалів на будівельний майданчик – це не те, до чого слід ставитися легковажно. Будівельні майданчики часто знаходяться на нерівній місцевості, забруднені, важкодоступні, з іноді досить крутими схилами. Водії повинні мати надійні вантажівки, з якими легко впоратися.

° це кут атаки Renault Trucks серії C Tridem, що знижує ризик пошкодження під ходовою частиною.

Його бампер виготовлений з 100% сталі.

Для забезпечення безпеки на будівельних майданчиках водії можуть розраховувати на численні допоміжні засоби управління на моделях Renault Trucks C:

  • Автоматизована коробка передач Optidriver з позашляховим режимом для руху по майданчику
  • Система Optitrack для поліпшення роботи двигуна
  • Ручний акселератор для запобігання поштовхам на нерівній поверхні
  • Optibrake – найпотужніше на ринку моторне гальмо
  • Електричне і автоматичне стоянкове гальмо для забезпечення безпеки при навантаженні

Під час навантаження і розвантаження водії вантажівок можуть безпечно контролювати роботу завдяки бічній підніжці і рукоятці, розташованій на даху. Перебуваючи на дорозі, водії можуть насолодитися якістю і комфортом, очікуваними від магістральної вантажівки, з просторою кабіною і достатнім комфортом, щоб провести кілька ночей. Мета в тому, щоб водії добре почувалися в будь-яких ситуаціях і могли провести кілька поїздок в найкращих умовах.

Ефективно управляйте автопарком

Щоб максимально ефективно використовувати автомобілі Вашої компанії, компанія Renault Trucks розробила Optifleet – інструмент управління автопарком. Завдяки відстеженню розташування (геолокації) Ваших вантажівок і передачі даних про водіння, Ви можете організувати поїздки максимально ефективно або за необхідності змінити їх в останню хвилину.

Відкрийте для себе наші рішення Optifleet.

Також з метою передбачення і забезпечення безпеки Вашої діяльності Renault Trucks пропонує індивідуальні плани технічного обслуговування за фіксованою ціною. Тривалість технічного обслуговування визначається заздалегідь в момент домовленості, а на всі запасні частини і роботи надається гарантія для забезпечення тривалого терміну служби і високої продуктивності Ваших вантажних автомобілів.

Знайдіть найбільш прийнятну програму фінансування для Вашого бізнесу

Компанія Renault Trucks також готова допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажних автомобілів. Звернітья до нас за консультацією і більш детальною інформацією про наші пропозиції.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Set canonical URL
Off