Транспортні рішення

ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗБИРАННЯМ ВІДХОДІВ

Дистрибуція

5min
Renault Trucks D

В організації Вашої діяльності зі збору відходів Renault Trucks допоможе Вам при виборі вантажівок і технічного обладнання для комунальної сфери для виконання ваших повсякденних завдань.

Вантажівки для збору відходів

Утилізація відходів характеризується різними факторами в залежності від місця її проведення. Незалежно від того, де буде здійснюватися збір – у центрі міста, в приміських районах або на промислових майданчиках – Вам знадобиться відповідна машина, що буде спеціально розроблена для цієї роботи.

Щоб допомогти Вам зробити оптимальний вибір, компанія Renault Trucks пропонує вантажівки Renault Trucks Master і Renault Trucks Master Z.E., Renault Trucks серій D і D WIDE з дизельним або електричним двигуном.

Загалом пропонується кілька десятків колісних баз і конфігурацій – від 3,3 до 32 тонн дозволеної загальної маси.

Для збору відходів в містах і передмістях наші моделі Renault Trucks серій D і D WIDE поєднують можливість значного навантаження з відмінною маневреністю, фантастичною оглядовістю і великою вантажопідйомністю. Багато пропонованих конфігурацій особливо добре пристосовані для вивезення відходів, а саме версія 6x2*4 моделі D WIDE, яка має другу керовану вісь для полегшення маневрування в містах.

Renault Trucks D

У разі, коли Ваша діяльність більше спрямована на утилізацію промислових відходів, що вимагає більшої вантажопідйомності і більшої потужності, наша модель Renault Trucks серії C ідеально підійде для установки знімних підйомників, контейнерів для сміття в поєднанні з краном або конвеєрною стрічкою. Лінійка Renault Trucks серії C пропонує вантажопідйомність до 22,8 тонн і двигуни потужністю до 520 к.с. для робіт з більш важкими вантажами.

Renault Trucks D

Швидке встановлення кузова на Ваш вибір 

Збір відходів може здійснюватися в самих різних формах і вимагає використання специфічних кузовів. Допомагаючи Вам вибрати оптимальний варіант, що відповідатиме Вашим конкретним експлуатаційним вимогам, компанія Renault Trucks тісно співпрацює з виробниками кузовів. Наші автомобілі можуть бути пристосовані для установки широкого спектру кузовів завдяки набору опцій, включаючи спеціальні звиси з попередньо просвердленими отворами і варіанти монтажних пластин кузова відповідно до типу кузова. Завдяки попередній комплектації та інформації на порталі Bodybuilder Portal – інтернет-сторінці для кузовобудівників, що містить докладні технічні специфікації для кожного автомобіля – робота операторів полегшується, а терміни поставки скорочуються.

 

 

Сміттєвози стають екологічними

Renault Trucks пропонує альтернативні варіанти на природному газі або 100% електричні варіанти. Багато місцевих органів самоврядування в Європі вже вибрали для збору сміття вантажівки, що працюють на природному газі. Модель Renault Trucks D WIDE CNG з двигуном потужністю 239 кВт (320 кс) може використовуватися як в міських, так і в приміських районах і має такий же кузов, як і інші вантажівки серії D.

Renault Trucks також прагне забезпечити мобільність з нульовим рівнем викидів, пропонуючи 100% електричні моделі Renault Trucks серій D та D WIDE Z.E.

Renault Trucks D

26-тонний сміттєвоз, кузов якого був виготовлений компанією Faun Environnement, з 2019 року використовується у Франції в Ліоні і його передмістях.

Збір відходів – це діяльність, для виконання якої електромобілі пристосовані особливо добре. Використання сміттєвих контейнерів вимагає великої витрати пального і супроводжується появою великої кількості пилу і викидів, в той час як електромобілі не мають шкідливих викидів.

Повністю електричні вантажні автомобілі також можуть переміщатися у певних зонах з обмеженим і низьким рівнем викидів.

 

до 800 за виїзд це середня кількість зупинок та стартів, що спостерігається протягом одного виїзду на збір відходів.

Оптимізація управління автопарком

Вибір маршруту збору відходів особливо важливий для забезпечення ефективності процесу та може регулярно змінюватися. Наше інтелектуальне рішення для управління автопарком – Optifleet – допоможе Вам планувати маршрути найбільш ефективно і переглядати місце розташування Ваших вантажівок у режимі реального часу. Якщо в цій діяльності Ви задіяні в якості субпідрядників, Optifleet дозволить Вашому партнерові отримати дані.

Крім того, система дозволяє передавати точні дані про споживання і використання обладнання: використання скіпового підйомника в режимі очікування, повільне водіння, використання педалі гальма і т.п. Ви також можете налаштувати граничний рівень для оповіщення про перевитрату пального, а також оцінити своїх водіїв на основі технічних і об'єктивних даних. Наприклад, Ви можете впровадити курс навчання ефективному водінню. Курси Optifuel Training проводяться для Вашого персоналу експертами Renault Trucks в реальних умовах.

Renault Trucks D

 

Збір відходів: полегшіть роботу Ваших співробітників

Під час збору відходів Ваші співробітники регулярно заходять у вантажівки і виходять з них. З огляду на це, для полегшення пересування ми розробили вантажівки з меншою висотою сходинок і дверима, що відкриваються під кутом 90°. Наші автомобілі були розроблені із забезпеченням відмінної оглядовості і малим радіусом повороту. Наприклад, конфігурація 6x2*4 дозволяє встановити додаткову задню вісь, щоб полегшити короткі повороти, що особливо корисно для сміттєвозів, яким необхідно проїжджати через міста.

Всередині вантажівки все продумано таким чином, щоб у водіїв було все необхідне для роботи в найкращих умовах. Просторі кабіни оснащені зручними сидіннями і можуть вміщати до 7 осіб у версії з кабіною з двома рядами сидінь. В кабіні також є багато місця для зберігання речей. Робітники можуть зберігати свої робочі інструменти в спеціально передбачених зовнішніх скринях, що встановлені на шасі.

Щоб зробити водіння приємнішим, Renault Trucks пропонує автоматизовані коробки передач на всіх своїх моделях, а також зручну приладову панель. З метою забезпечення оптимальної безпеки вантажівки Renault Trucks серії D також обладнані:

  • додатковим оглядовим вікном
  • системою автоматичного екстреного гальмування
  • системою допомоги при старті на підйомі

Зменшить витрати на технічне обслуговування

Транспортні засоби, призначені для збору відходів, вимагають значних інвестицій. Тому важливо забезпечити високу продуктивність в довгостроковій перспективі. Renault Trucks пропонує індивідуальні плани технічного обслуговування, які враховують специфіку використання вантажівки. Наприклад, для сміттєвозів зі скіповим підйомником рекомендована частота заміни масла залежить скоріше від годин роботи, ніж від даних пробігу.

За необхідності замінити будь-яку запчастину, Renault Trucks також пропонує програму eXchange. Ця послуга дозволяє купувати відремонтовані деталі за нижчою ціною після їх відновлення на нашому спеціалізованому заводі. Після ремонту всі деталі проходять перевірку і атестацію, що забезпечує їх відповідність таким самим вимогам, що існують для нових виробів, і на них надається дворічна гарантія.

Фінансуйте Ваш комунальний транспорт

Renault Trucks може запропонувати Вам ефективні рішення стосовно фінансування. Ваш консультант визначить найкраще рішення щодо фінансування і страхування вашого автопарку. Зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.

Set canonical URL
Off