Відгук

КОЖНУ НІЧ 15 ПАРИЗЬКИХ МАГАЗИНІВ ПРЕМІУМ-КЛАСУ ОТРИМУЮТЬ СВОЇ ТОВАРИ ДОСТАВЛЕНІ ЕЛЕКТРОВАНТАЖІВКАМИ

#JoinTheGoodMove

Дистрибуція

3min
Renault Trucks D ZE Guerlain

Зворотній відгук - квітень 2020 р

Сандрін Соммер обіймає посаду директора з питань сталого розвитку в компанії Guerlain з 2007 року. Бренд преміальних ароматів, засобів по догляду за шкірою і макіяжу використовує 100% електричні автомобілі Renault Trucks D з травня 2014 року. Ми озираємося на шість років інтенсивних поставок.

 

Renault Trucks D Z.E Guerlain Illustration

У травні 2014 року компанія Guerlain прийняла рішення переглянути рішення про міську логістику для доставки товарів в 15 наших магазинів в центрі Парижа, включаючи магазин на Авеню Єлисейських полів, 68. Ми вибрали електрику! Важливо розуміти, що з 2007 року наша компанія повністю віддана реалізації стратегії сталого розвитку за чотирма основними пріоритетними напрямами: екодизайн, біорізноманіття, захист клімату та соціальна відповідальність.

Guerlain: соціально орієнтована краса, що забезпечується стійкою мобільністю

Як директор зі сталого розвитку та член комітету з управління Guerlain, я дуже пишаюся тим, що наші 4 000 співробітників, 2 500 з яких працюють на наших міжнародних ринках, віддані роботі на благо більш стійкого світу. Природа була нашим джерелом натхнення з моменту заснування компанії в 1828 році, і більше 13 років тому ми зробили охорону природи центральним елементом нашої діяльності. Зараз наша мета - стати вуглецево-нейтральною компанією до 2028 року. Це означає зниження ваги упаковки нашої продукції - наприклад, ми зменшили вагу баночки крему "Імператорська орхідея" на дивовижні 60% - і зниження впливу на вуглець при транспортуванні.

Щоб допомогти нам досягти цієї мети, в 2014 році ми звернулися до постачальника логістичних послуг Speed ​​Distribution, щоб знайти чисте і ефективне рішення з своєчасної доставки для наших 15 паризьких магазинів. Speed ​​Distribution запропонувала нам спробувати прототип електричної 16-тонної вантажівки - Renault Trucks D. Через шість років ми все ще використовуємо той же автомобіль - ми щороку продовжуємо договір оренди - і навіть прозвали його "Джміль" в честь емблеми нашої компанії і нашого щоденного зобов'язання по захисту бджіл.

Запас ходу 200 км з нульовим рівнем викидів

Вибравши міську вантажівку з електроприводом, ми не тільки скоротили щорічні викиди вуглекислого газу на 30 метричних тонн, а й змогли підвищити ефективність. Завдяки тому, що вантажівка працює абсолютно безшумно, ми можемо доставляти товари в наші магазини вночі. А це значить, що всі 15 магазинів можуть бути впевнені в тому, що вони повністю забезпечені товарами, як тільки відкриються на наступний ранок. Наші продавці-консультанти також з гордістю розповідають своїм клієнтам про цю систему. Деякі навіть використовували її як перевагу, пояснюючи нашу прихильність клієнтам, які все більше піклуються про охорону навколишнього середовища.

Щовечора вантажівка долає понад 125 миль, курсуючи між нашим виробничим центром в Шартре, складом Speed ​​Distribution в Іврі-сюр-Сен і 15 магазинами в центрі Парижа. Спочатку у нас були деякі сумніви з приводу дальності роботи автомобіля, але виявилося, що він ідеально підходить для наших потреб. Ми добиваємося нульових викидів від початку і до кінця логістичної поїздки, а не тільки на останній милі.

Звичайно, яким би ефективним він не був, одна тільки електровантажівка ніколи не зможе скоротити всі викиди CO2, більша частина яких припадає на авіаперевезення нашої продукції, але він сприяє зниженню не тільки викидів CO2, оксидів азоту (NOx) і дрібних твердих частинок, але і шумового забруднення. Це стало справжнім успіхом в паризькому регіоні, і не в останню чергу з точки зору нашого корпоративного іміджу. У листопаді 2016 року "Джміль" навіть використовувався в якості пересувної перукарні біля наших магазинів в підтримку благодійної акції зі збору коштів Movember.

Я не сумніваюся, що стала мобільність в міському середовищі має велике майбутнє в компанії Guerlain, і ми вже розглядаємо подібні проекти в Бельгії, Італії та Іспанії».

Хімік і інженер з упаковки Сандрін Соммер є директором з питань сталого розвитку Guerlain з 2007 року. З моменту призначення на цю стратегічно важливу посаду вона є членом Комітету з управління парфумерної компанії. Її місія: зменшити вплив відомого бренду на навколишнє середовище і суспільство. Її мета: досягти вуглецевої нейтральності до 2028 року.

Set canonical URL
Off