Транспортні рішення

ПЕРЕВЕЗЕННЯ КОРИСНИХ КОПАЛИН: ЗБІЛЬШИТИ КІЛЬКІСТЬ КРУГОРЕЙСІВ ТА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Будівництво та добувна галузь

5min
Renault Trucks K earthmoving truck

Для добуваної галузі потрібні надійні і продуктивні вантажні автомобілі з високою вантажопідйомністю та комфортними безпечними умовами роботи водіїв. Renault Trucks допоможе Вам у виборі вантажівок і супутніх послуг, необхідних для Вашої діяльності.

Підвищуйте продуктивність кругорейсів, які виконуються Вашими вантажівками

Перевезення піску, гравію, тощо – це перший крок на початку будівництва. Щоб ці роботи були рентабельними, необхідно якомога швидше перевозити великі обсяги матеріалів. Renault Trucks серій C і K – це вантажні автомобілі для будівництва, що здатні пересуватися по будівельних майданчиках з важкими вантажами і при цьому демонструвати високу продуктивність на звичайних дорогах.

Renault Trucks серії C – найлегша модель 8х4 на ринку, її власна вага становить всього 9 200 кг. При цьому її вантажопідйомність може досягати 22,8 тонни.

Якщо Ви часто працюєте в особливо суворих умовах, Вам варто вибрати версію XTREM моделі Renault Trucks серії K. Її корисне навантаження збільшене до 34 тонн, а загальна вантажопідйомність становить 100 тонн для шасі 6x4 і до 120 тонн для тягача 6x4. Renault Trucks серії C і K можуть витримувати масу 13 тонн на кожну задню вісь.

Renault Trucks Master розроблено також для локальних об'єктів, наприклад для виконання ландшафтних робіт.

Максимально збільшуйте число кругорейсів

У ході розробки наші вантажівки піддаються серйозним випробуванням, щоб забезпечити їх бездоганну міцність під час роботи на будівельних майданчиках та кар’єрах. Великий дорожній просвіт забезпечує особливо широкий кут атаки, що дозволяє уникнути контакту з землею та можливих пошкоджень ходової частини.

° Вантажівки Renault серій C і K мають кращий кут атаки на ринку - 24°, а модель K має дорожній просвіт 15 дюймів під віссю і 20 дюймів під баком.

Для кожного шасі траверси та лонжерои можуть бути посилені в залежності від кузова, щоб гарантувати стійкість конструкції. Щоб уникнути засмічення двигуна, Renault Trucks серії K оснащений додатковим фільтром попереднього очищення повітря від пилу.

Будь-які проблеми з навантаженням або транспортним засобом на будівельному майданчику чи в карєрі можуть привести до втрати часу і зниження ефективності роботи. Щоб знизити цей ризик та підвищити безпеку водія, кабіни вантажівок мають відмінну оглядовість. Водії також можуть легко наглядати за своїм вантажем, використовуючи бічну підніжку, до якої можна безпечно достатися, використовуючи ручки на даху.

Renault Trucks C

Вантажівки Renault серії C і K оснащені кількома допоміжними системами на підтримку водіїв на будівельних майданчиках:

  • Ручний акселератор для збільшення потужності двигуна на нестійкому ґрунті
  • Система допомоги при старті на підйомі
  • Електричне і автоматичне стоянкове гальмо
  • Автоматизована коробка передач Optidriver з позашляховим режимом для полегшення перемикання передач для руху в умовах бездоріжжя.
  • Режим Xtended із надповільною передачею для руху з важкими вантажами
  • Блокування диференціала
  • Optibrake – найпотужніше на ринку моторне гальмо

Вантажівки Renault Trucks прекрасно почувають себе як на будівельних майданчиках, так і на відкритій дорозі. Їхні потужні двигуни і ходові якості забезпечують високу комерційну швидкість під час транспортування, уникаючи при цьому надмірного споживання пального, що підвисить вашу рентабельність.

Renault Trucks C

Полегшення роботи для виробників кузовів

Наші транспортні засоби передбачають, що обраний Вами кузовобудівник легко і швидко побудує кузов. Ви можете вибрати таку колісну базу, яка необхідна Вам в залежності від Вашої діяльності, і ми також пропонуємо кілька різних пристосувань для полегшення монтажу обладнання кузовобудівниками.

 

Шасі також мають готові пристосування для монтажу обладнання, для прокладання електричних кабелів або для створення інтерфейсу кабіни.

Кілька зон під шасі залишаються порожніми, тому Ви можете додати різне обладнання відповідно до обраного дизайну кузова. Ми виконуємо всю цю роботу в тісній співпраці з кузовобудівниками, щоб полегшити їх роботу і скоротити терміни виготовлення Ваших вантажівок.

Renault Trucks C
 
Renault Trucks C

Слідкуйте за Вашим автопарком і скорочуйте споживання пального

Як Ви вочевидь помітили, витрата пального на будівельних майданчиках може збільшуватися досить швидко. Найчастіше це відбувається тому, що використання транспортних засобів не оптимізовано. Вибравши Optifleet – рішення для управління автопарком, розроблене компанією Renault Trucks – Ви зможете отримати детальну інформацію про витрату пального Вашими вантажівками і зрозуміти фактори, що впливають на витрату. Високі витрати можуть бути викликані стилем водіння, надмірним використанням двигуна на холостому ходу або високим відбором потужності. Optifleet також попередить Вас про перевищення встановленого Вами порога витрати пального. Модуль EcoScore визначить аспекти, у яких Вашим водіям слід поліпшити роботу, і запропонує спеціальну програму, присвячену роботам на будівельних майданчиках.

Renault Trucks C

Скоротіть витрати на технічне обслуговування

Під час роботи у кар’єрі міцність і надійність вантажівок і деталей піддається випробуванням. Щоб уникнути зайвих витрат і спланувати обслуговування вантажівки, Renault Trucks пропонує різні індивідуальні пакети технічного обслуговування. Всі роботи з технічного обслуговування проводяться в наших майстернях фахівцями, які пройшли спеціальну підготовку з технологій і продуктів, які використовують у Renault Trucks. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, щоб гарантувати якість і довговічність Ваших вантажівок.

З метою зниження витрат, у разі необхідності заміни використаної або пошкодженої деталі Renault Trucks пропонує стандартну послугу обміну eXchange. Замість того, щоб використовувати абсолютно нову деталь, ми відновлюємо і ремонтуємо деталі із дотриманням суворих промислових технологій і перевіряємо кожен елемент перед продажем. Якість та експлуатаційні характеристики відновленої деталі відповідають таким самим вимогам, що і для нових деталей, а також мають дворічну гарантію.

Фінансовий лізинг

Для допомоги у фінансуванні Ваших вантажівок Renault Trucks пропонує різні рішення, що ідеально призначені для Вашої діяльності.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Set canonical URL
Off