Транспортні рішення

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЗБІРНИХ ВАНТАЖІВ: СПОКІЙНА ВПЕВНЕНІСТЬ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННЯХ НА ВЕЛИКІ ВІДСТАНІ

Дистрибуція

Магістральні перевезення

5min
T Range Optifuel Challenge

Непередбачені події із транспортними засобами під час комерційних перевезень ніколи не бувають гарною новиною. Вам потрібні довгострокові прогнози та транспортні рішення, які б зменшували Ваші витрати та забезпечували надійну роботу водія. Для підвищення прибутковості та полегшення управління відкрийте для себе товари та послуги, що пропонує Renault Trucks.

Renault Trucks серії T: чудовий вантажний автомобіль для підвищення ефективності роботи

Renault Trucks серії T був розроблений для перевезень на великі відстані. Це найкращий транспортний засіб для перевезення партій товарів. Модель Renault Trucks серії T або T High пропонує надійність, високу продуктивність та неймовірний комфорт. У поєднанні з послугами Renault Trucks Ви можете підвищити прибутковість свого бізнесу та збільшити час безвідмовної роботи. Двигун Євро 6 забезпечує високу швидкість та чудовий комфорт у процесі водіння, одночасно зменшуючи  забруднення та споживання пального.

Renault Trucks T

Транспорт для дальніх перевезень: передусім – комфорт

Водії, що подорожують на великі відстані, отримують задоволення від своєї роботи та захоплюються поїздками на великі відстані. Вони проводять незліченну кількість годин за кермом, а тому комфорт в кабіні вантажівки має відповідати їх найсміливішим очікуванням. Завантажуючи свої речі, особливо важкі предмети, вони можуть використовувати зовнішній багажник, до якого також мають доступ зсередини.

Renault Trucks T High accessories

 

Особливістю кабіни Renault Trucks серії T High є ідеально рівна підлога та висота стелі у 6,6 футів, що полегшує пересування всередині, а також спальна зона шириною 8,2 футів. 40-літровий безшумний електричний холодильник можна розмістити в просторі між двома передніми сидіннями, а також там можна встановити розкладний стіл (кабіна maxispace).

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

Для підвищення комфорту та безпеки передбачено багато інших аксесуарів Renault Trucks – наприклад, «пістолет» зі стисненим повітрям для швидкого прибирання кабіни, протиугінний пристрій або пристрій блокування дверей Doorlock, який може виявитися надзвичайно корисним вночі.

Renault Trucks T High cabin

Перевезення збірних вантажів: доставка «під двері»

Якщо Ваша діяльність зосереджена на поставках збірних вантажів у міських районах або доставці «під двері», Ви можете обрати Renault Trucks Master. Цей комерційний автомобіль випускається у версіях вантажопідйомністю від 3,3 до 7,5 тонн, надзвичайно простий в експлуатації в місті та для полегшення процесу навантаження його кузов має дуже низький поріг, що спрощує роботу водіям та вантажникам. Об'єм завантаження автомобіля може сягати 17 м3 (тобто 5 європалет), а корисне навантаження може складати до 2332 кг залежно від моделі. Для зменшення споживання пального автомобіль оснащений автоматизованою коробкою передач та еко-режимом, а також допоміжним пристроєм для перемикання передач та системою Stop&Start.

Якщо Ви прагнете повністю позбутися непередбачуваних витрат на паливо або Вам необхідно працювати в зонах з низьким рівнем викидів, ми рекомендуємо Renault Trucks Master Z.E. Цей 100% електричний автомобіль загального призначення постачається у шести різних версіях, має робочий діапазон 120 км та оснащений батареєю на 33 кВт/г.

Ви можете обрати один з варіантів: фургон, кабіну з платформою або вантажний автомобіль без кузова. Він може бути легко адаптований до всіх Ваших потреб і пропонує перевезення корисного вантажу до 1720 кг та об'єм завантаження до 22 м3.

Розраховуйте Ваші витрати у довгостроковій перспективі

У сфері транспортування на великі відстані будь-які логістичні проблеми можуть мати серйозні наслідки. Для того, щоб Ви розподілили свої витрати та обмежили ймовірність будь-яких непередбачуваних подій, Renault Trucks пропонує сервісні контракти Start&Drive, які включають персональний план технічного обслуговування на період від 2 до 5 років та на пробіг до 250 000 км на рік – залежно від обраного вантажного автомобіля та його цільового використання. Таким чином, Ви можете зменшити свої початкові витрати, полегшити адміністративну роботу та забезпечити високу продуктивність автомобіля в довгостроковій перспективі.

Крім того, завдяки розгалуженій мережі технічного обслуговування у Європі Вашим автомобілям буде забезпечено швидкий та ефективний догляд, без необхідності їх повернення на місце основного базування.

Зменште витрати на паливо

Споживання пального та поводження водіїв із транспортними засобами мають реальний та прямий вплив на Ваші витрати. Вантажівки Renault Trucks розроблені для забезпечення економного споживання. Кабіна Renault Trucks серії T має форму трапеції та нахилене на 12° вітрове скло для оптимізації потоку повітря та зменшення споживання пального. Наші двигуни DTI-11 і DTI-13 також розроблені для забезпечення належної комерційної швидкості.

В моделях Renault Trucks серії T або T High можуть бути додані інші опції, що робить їх ще більш високоефективними завдяки паливному пакету Eco, який включає:

  • Режим екологічного круїз-контролю на автоматизованій коробці передач Optidriver
  • Знімний повітряний компресор
  • Змінний рульовий насос
  • Автоматична зупинка двигуна

Однак ми всі знаємо, що споживання залежить не тільки від вантажівки, а й від стилю водіння. Навчання водіїв ефективному водінню відіграє важливу роль у зменшенні споживання пального всім Вашим автопарком. Щоб допомогти Вам у цьому, компанія Renault Trucks пропонує свої рішення Optifuel. Ви можете отримати доступ до надзвичайно точних даних про споживання для всіх ваших автомобілів, а також до інформації щодо їх використання.

StepC_D

 

Транспорт для дальніх перевезень: відслідковуйте доставки в режимі реального часу

Так само, як незаплановане технічне обслуговування ніколи не буває приємним, напевно, несподівані логістичні події негативно впливатимуть на Вашу діяльність. Завдяки опції гео-відстеження наше інтелектуальне рішення для управління автопарком Optifleet можна використовувати з метою ефективного планування подорожей та візуалізації Ваших вантажівок у реальному часі. Ви можете легко отримати доступ до даних про споживання та час руху кожної вантажівки. Якщо клієнт змінює своє замовлення або Вам необхідно внести зміни в графік доставки, Ви можете перенаправити водіїв або просто та без проблем поставити їм нову робочу задачу.

Фінансовий лізинг

Renault Trucks працює з метою допомогти Вам у фінансуванні Ваших вантажівок. Ми пропонуємо універсальне рішення фінансового лізингу, щоб Ви могли повністю контролювати свої сукупні витрати на володіння без неприємних сюрпризів. Наш спеціаліст з лізингу «ВФС Україна» надасть Вам всю необхідну інформацію, щоб Ви обрали найкраще рішення.

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Set canonical URL
Off