Транспортні рішення

РЕФРИЖЕРАТОРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ: ЕФЕКТИВНА ДОСТАВКА СВІЖИХ АБО ЗАМОРОЖЕНИХ ПРОДУКТІВ

Дистрибуція

Електричний транспорт

5min
Renault Trucks D Wide for refrigerated transport

Перевезення свіжих або заморожених продуктів вимагає надзвичайно точного контролю температури і санітарних норм. Компанія Renault Trucks відповідає всім цим вимогам, пропонуючи асортимент рефрижераторних фургонів і вантажівок, а також послуги, спеціально розроблені для рефрижераторних перевезень. Наші фахівці готові надати Вам підтримку і проконсультувати Вас, щоб Ви могли оптимізувати прибутковість і контролювати витрати.

Вантажівки, які підходять для Ваших потреб в рефрижераторних перевезеннях

Перший спосіб забезпечити більш високу рентабельність доставки - використовувати авторефрижератор, ідеально відповідний Вашим вимогам або вимогам Вашого клієнта. Іншими словами, Вам необхідно перевозити якомога більше продуктів, зберігаючи при цьому відмінну маневреність. З огляду на це, компанія Renault Trucks пропонує широкий вибір колісних баз для кузовів будь-якої довжини - для доставки свіжих продуктів - Renault Trucks серії D з найширшою вибором колісних баз на ринку. Фахівці Renault Trucks нададуть Вам підтримку у виборі, щоб Ви могли знайти конфігурацію, яка найкращим чином відповідає вимогам виробників кузовів. Ми надаємо плани шасі, відповідні точної конфігурації замовленого вантажного автомобіля, а також веб-сайт кресленнями та інструкціями для виробників кузовів. Це допомагає скоротити терміни виготовлення кузова.

Придбати вантажівку набагато простіше з Renault Trucks.

Відкрийте для себе наш асортимент вантажних автомобілів Renault: D, D Wide і T серії

Коли мова йде про рефрижераторний транспорт, наші шасі сумісні з усіма типами холодильних установок, які встановлюються виробниками кузовів - включаючи 100% електричні агрегати, такі як Frigoblock (Thermoking) і Eco-Drive. Наша лінійка Renault Trucks  серії D може похвалитися заднім відбором потужності двигуна до 650 Нм для приводу електрогенераторів, а двигун DTi 8 оснащений для установки електрогенераторів Frigoblock Inverter®. Наші акумулятори Genuine гарантують відмінну роботу холодильного агрегату.

Це означає, що Ваш вантажівка завжди буде на ходу, забезпечуючи максимальною продуктивністю.

Забезпечення ефективних поставок

Завдяки зменшеній ширині і одному з кращих на ринку радіусів повороту наші вантажівки характеризуються легкою маневреністю. Це полегшує водіям доставку вантажів по вузьким або перевантаженим вулицями.

Безвідмовна робота вантажного автомобіля

Простій вантажівки означає меншу кількість доставок і, отже, втрату доходу. Спираючись на наш досвід і ноу-хау, ми можемо запропонувати Вам надійні вантажні автомобілі. Завдяки сервісним контрактам Start & Drive ми готові надати Вам підтримку і забезпечити максимальну готовність Вашої вантажівки, адаптуючись при цьому до Ваших конкретних потреб в рефрижераторних перевезеннях.

м Зменшений радіус повороту для полегшення маневрування для модельного ряду Renault Trucks серії D.

Безпека водія

Для забезпечення своєчасної доставки вантажів безпека і комфорт водія мають ключове значення.

  • Щоб уникнути нещасних випадків при вході і виході наші вантажівки оснащені нековзними сходами і зручними поручнями.
  • Що стосується активної безпеки, то для допомоги водієві і запобіганню нещасним випадкам передбачені кілька систем, таких як попередження про перетин лінії смуги руху і автоматичне екстрене гальмування.

 

Скоротіть вплив на навколишнє середовище

Все більше транспортних компаній прагнуть знизити свій вплив на навколишнє середовище. Щоб полегшити перехід на енергоносії в сфері рефрижераторних перевезень, компанія Renault Trucks розробила вантажівка D WIDE CNG, що працює на природному газі. Він доступний у варіанті з колісною формулою 4х2 масою 16 або 19 тонн або 6х2 масою 26 тонн і оснащений автоматичною трансмісією Allison, яка ідеально підходить для міських, приміських і регіональних перевезень. Renault Trucks пропонує рішення, розроблене спільно з Carrier, в якому холодильна установка працює на газі. Остання підключається до спеціального стелажу на чотири балони і може продовжувати працювати навіть після того, як вантажівка вимкнена.

Renault Trucks D CNG
Valve for CNG refil on a Renault Trucks D

Для свого модельного ряду T компанія Renault Trucks також уклала партнерство з компанією Avril, що створила Oleo100, альтернативне і екологічне паливо з французького ріпаку. Воно являє собою справжню альтернативу стандартному паливу, знижуючи викиди CO² на 60% і викиди твердих частинок на 80%. Більш того, воно на 100% біорозкладне.

Електричний модельний ряд Z.E.

Наша серія Z.E. особливо добре підходить для рефрижераторних перевезень, знижуючи при цьому вплив на навколишнє середовище. Те, що наш Renault Trucks Master Z.E. на 100% електричний, означає, що ця вантажівка ідеально підходить для подолання останніх кілометрів і для доступу до зон з низьким рівнем викидів. Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб отримати індивідуальну пропозицію.

Дізнайтеся більше про наші продукти та послуги

Renault Trucks D

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off