Транспортні рішення

Електричні комерційні вантажівки Renault Trucks

#JoinTheGoodMove

Електричний транспорт

5min
Master E-TECH parked and a man is walking to it

Усе більше міст і міських районів впроваджують зони із «нульовим рівнем викидів» для автомобілів. Ці обмеження поширюються на приватні та професійні транспортні засоби. Щоб Ви могли продовжувати вести свій бізнес без обмежень, Renault Trucks пропонує Renault Trucks E-Tech Master: електричний комерційний автомобіль, який придатний для більшості застосувань.

Вибравши електричний легкий комерційний автомобіль, Ви отримаєте всі переваги: державні гранти, доступ до нових ринків, нічних перевезень, або навіть можливість брати участь у тендерах зі значними обмеженнями, спрямованими на охорону навколишнього середовища.

Парк електричних комерційних автомобілів: покращена доставка до дверей

Вибір парку електричних комерційних автомобілів означає перехід до декарбонізації Вашого бізнесу. Як відповідальний суб'єкт діяльності, Ви берете безпосередню участь у наданні допомоги довкіллю та планеті. Сьогодні електричні технології придатні для багатьох застосувань і надають Вам змогу продовжувати свій бізнес без компромісів.

 Фактично, доставка до дверей є ідеальною з використанням електромобілів, оскільки завдання з такої доставки часто виконуються в центрах міст, доступ до яких стає все більш регульованим. Тому дуже важливо відповідним чином покращувати свій автопарк. З комерційними електромобілями з лінійки Renault Trucks E-Tech можливо здійснювати доставки до зон з «низьким рівнем викидів», а також навіть до зон із «нульовим рівнем викидів». Завдяки безшумності електродвигуна Ви також можете продовжити час доставки, щоб підвищити задоволеність клієнтів.

Переваги електричних фургонів

Комфорт водія з кожним днем значно покращується: керувати електричним комерційним автомобілем приємніше та тихіше, ніж керувати звичайним комерційним автомобілем.

Відкрийте для себе наше рішення

Виберіть екологічно раціональне рішення для перевезень із пропозиції Renault Trucks 360°

Встановлення та обслуговування вашої інфраструктури підзарядки

Самозайнятий працівник або майстер: електричний фургон, створений спеціально для вас

Renault Trucks пропонує не один, а кілька електромобілів на базі Renault Trucks E-tech Master. Різні можливі конфігурації дають Вам можливість налаштувати автомобіль відповідно до Ваших потреб, теж саме стосується звичайного автомобіля. Доступно не менше семи різних версій. Фургон доступний у трьох варіантах довжини та двох варіантах висоти залежно від того, на чому Вам потрібно зосередитися: місткість, вантажопідйомність чи компактність. Крім того, версії з кабіною-платформою або навіть без кузова мають велику вантажопідйомність від 1321 до 1594 кг (без урахування кузова).

 

Електродвигун забезпечує потужність 57 кВтгод із макс. крутним моментом 225 Нм. Він живиться від літій-іонної батареї, що забезпечує запас ходу 200 кілометрів, чого достатньо для більшості потреб. Цей запас ходу можна оптимізувати та зберегти, використовуючи свій автомобіль максимально ефективно. Наприклад, Renault Trucks E-Tech Master оснащений рекуперативною гальмівною системою, яка перетворює енергію гальмування на електрику для живлення акумулятора, шинами з низьким опором під час руху і системою попереднього обігрівання кабіни, яку можна встановити на попередній режим під час заряджання. Renault Trucks також пропонує навчання екологічно безпечному водінню, спеціально адаптоване для керування електромобілями.

Renault Trucks Master E-TECH parked in a neibourghood

Відкрийте для себе всю нашу лінійку електромобілів

Renault Trucks E-Tech Master Electric

Renault Trucks E-TECH Trafic Electric

Електричні LCV: індивідуальна підтримка

Компанія Renault Trucks, яка є на ринку з 2010 року, має великий досвід роботи з електромобілями, і наші спеціалісти готові надати Вам повну підтримку. Ми приступаємо до індивідуальної діагностики, щоб визначити Ваші потреби в енергії: це залежатиме від Ваших бізнес-вимог. Потім ми вирішуємо питання щодо заряджання та визначаємо необхідну для Вас зарядну інфраструктуру. Розташування зарядної інфраструктури та її тип мають важливе значення для доступності Вашого автомобіля. Існують різні рішення, залежно від Ваших обмежень: варіанти швидкого заряджання постійним струмом, що займають лише 3 або 2 години для заряджання на 80%.

За підтримки Renault Trucks перехід на електромобільність може бути вигідним для Вашої компанії: за нашими оцінками, загальна вартість електромобіля на 30% менша від вартості звичайного транспортного засобу.

Renault Trucks має великий досвід у сфері електромобільності та є єдиним виробником, який пропонує гарантію на 8 років (або 160 000 км) на запчастини та ремонт акумуляторів (при 66% справності акумулятора). Ця гарантія є доповненням до дворічної гарантії на сам автомобіль.

Усі наші спеціалісти пройшли навчання у галузі електротехніки. Вони можуть допомогти Вам вибрати найкращий автомобіль для Ваших потреб та супутніх послуг. Це сприятиме позитивному переходу на парк електричних легких комерційних автомобілів. Ми також можемо допомогти з фінансуванням Вашого проєкту. У нас є спеціальні пропозиції для самозайнятих осіб, і ми можемо допомогти Вам визначити будь-які державні гранти, на які Ви маєте право, залежно від Вашого бізнесу та місцезнаходження (наприклад, державні чи місцеві гранти). Renault Trucks Financial Services пропонує спеціалізовані послуги зі страхування та фінансування електромобілів. Ці рішення «під ключ» поєднують фінансування, страхування та контракт на технічне обслуговування з гарантією працездатності акумулятора за фіксовану щомісячну плату. Це означає, що Ви знатимете реальну вартість своїх інвестицій і не матимете жодних сумнівів у наданні таких послуг. Підтримка є основою нашої пропозиції, тому ми також допомагаємо з установленням та обслуговуванням зарядної інфраструктури, адаптованої до потреб Вашого бізнесу.

Електричні комерційні автомобілі Renault Trucks: перехід на електромобільність

Зверніться до нашого експерта для отримання додаткової інформації

Я погоджуюся з тим, що при заповненні цієї форми компанія Renault Trucks зберігатиме мої персональні дані стільки часу, скільки буде потрібно для оцінки наданої інформації та для того, щоб мати можливість зв'язатися зі мною щодо цього конкретного питання. Мої дані також можуть бути передані партнерам і дистриб'юторам Renault Trucks, які зможуть задовольнити мій запит.
Set canonical URL
Off