Транспортні рішення

Фургон Renault Trucks: ваш щоденний помічник

5min
Renault Trucks Trafic driving on the street

Незалежно від того, чи є Ви робітником або торговцем, Ваш комерційний автомобіль – це Ваш робочий інструмент. Щоб Ви могли виконувати свою роботу в оптимальних умовах, ми пропонуємо широку і різноманітну лінійку фургонів і супутніх послуг, адаптованих до кожного виду діяльності та обмежень. Ми працюємо з професіоналами вже більше століття, і Ви можете скористатися нашими ноу-хау та порадами, звернувшись до наших спеціалістів.

Особливості фургонів Renault Trucks

Завдяки порадам спеціалістів Renault Trucks ми можемо надати фургон, який дуже універсальний і відповідає Вашим потребам. З нашими двома додатковими автомобілями, Renault Trucks Trafic і Renault Trucks Master, можна налаштувати транспортний засіб відповідно до Ваших конкретних потреб зі значними обмеженнями щодо обладнання та керованості, незалежно від того, чи є Ви теслею, якому потрібен автомобіль як пересувна майстерня, садівником або навіть лісорубом.

Ви можете вибрати фургон Renault Trucks на основі шести різних довжин (4 для Renault Trucks Master і 2 для Renault Trucks Trafic) і п’яти різних висот (3 для Renault Trucks Master і 2 для Renault Trucks Trafic), залежно від Ваших вимог щодо місткості та вантажопідйомності. Renault Trucks Master доступний із тяговим або маршовим двигуном, а Renault Trucks Trafic – із тяговим двигуном.

Щоб полегшити навантаження у Ваш фургон або доставку та повернення, Ви можете вибрати фургон з одними або двома бічними дверима для доступу всередину. Задні та бічні двері великі та можуть бути спеціально налаштовані для завантаження великих предметів розміром до європіддона (з дверима 1270 мм). Наприклад, Renault Trucks Master версії L4H3 має загальну вантажопідйомність 17 м3, корисну висоту 2048 мм і корисну довжину 4383 мм!

Відкрийте для себе нашу лінійку легких комерційних автомобілів

Renault Trucks Master

New Renault Trucks Trafic Red Edition

Ідеальний комерційний фургон для вас

Ми розуміємо, із якими щоденними труднощами стикаються спеціалісти. Саме тому фургони Renault Trucks дуже легко налаштувати. Ми можемо допомогти Вам із налаштуванням відповідно до Ваших потреб. Залежно від Вашого бізнесу Вам, можливо, доведеться працювати, стоячи всередині фургона, що можливо при висоті H3 і H4. Для командної роботи Renault Trucks Trafic і Renault Trucks Master доступні з кількістю місць від 2 до 9. Якщо Вам не потрібна місткість, а потрібен компактний і короткий автомобіль, який може рухатися центром міста, легко паркуватися і навіть класифікуватися як швидкісний автомобіль, Renault Trucks Trafic з висотою H1 буде для Вас оптимальним.

Задня арматура внутрішнього облаштування наших фургонів також повністю модульована та зроблена за технічними умовами замовника. Фургони розроблено з урахуванням Вашого бізнесу та Ваших конкретних потреб: наприклад, під сидіннями можна встановити багажні відсіки або навіть світлодіодне освітлення. Також наявне оснащення для стійкого захисту автомобіля. Наші команди спеціалістів можуть надати Вам пораду у конструюванні автомобіля, що найбільше відповідає Вашим потребам, а також полегшить виконання Ваших щоденних завдань.

Практичний легкий комерційний автомобіль для повсякденного використання: комплексне оснащення та допомога при керуванні автомобілем

Ми оснастили наші фургони різними допоміжними засобами водіння, які допоможуть Вам у поїздках, а також завдяки яким щоденно скорочуються витрати на паливо: автоматична коробка передач, система стоп-старт, еко-режим тощо.

Фургони Renault Trucks оснащені високоякісним обладнанням, що забезпечує комфорт під час водіння: широке лобове скло, навігаційний екран з діагоналлю 3,5 або 4,2 дюйми, система кондиціювання повітря, безпроводовий зарядний пристрій для смартфона, 22-літровий відсік з відображенням на панелі приладів, знімний пасажирський лоток тощо. Це обладнання було розроблено у такий спосіб, щоб полегшити керування і перетворити Ваш автомобіль на робоче місце.

Для оптимальної безпеки Renault Trucks Master і Renault Trucks Trafic пропонують новітні пристрої безпеки: система допомоги під час рушання на підйомі, передні та задні датчики, система динамічної стабілізації (ESC), система попередження про виїзд зі смуги руху, система інформування про наявність автомобілів у мертвій зоні видимості, допомога у разі бічного вітру, аварійна гальмівна система або посилене зчеплення для їзди важкопрохідною місцевістю (сніг, пісок, болото тощо).

 

100% електричний або звичайний фургон

Що стосується двигунів, Renault Trucks пропонує широку лінійку двигунів, включно зі 100% електричною версією, з характеристиками, адаптованими для більшості застосувань. Renault Trucks E-Tech Master з трьома варіантами довжини та двома варіантами висоти та запасом ходу до 200 кілометрів – надійна альтернатива звичайному легкому комерційному автомобілю. Електричні комерційні транспортні засоби мають багато переваг: вони не лише допомагають Вам декарбонізувати Ваш бізнес, а й надають змогу знизити експлуатаційні витрати та отримати доступ до зон з низьким рівнем викидів (LEZ), які наразі наявні у багатьох міських районах. Крім того, електричні комерційні автомобілі приємні в керуванні та безшумні.

Для застосувань, для яких електричний двигун не є кращим вибором, Renault Trucks пропонує двигуни з турбонаддувом і подвійним турбонаддувом (одинарний турбонаддув для Renault Trucks Trafic і подвійний турбонаддув для Renault Trucks Master) з крутним моментом до 400 Нм, які, водночас, є дуже економними.

 

Відкрийте для себе наші електричні рішення

Renault Trucks E-Tech Master Electric

Renault Trucks E-TECH Trafic Electric

Наша спеціалізована підтримка для зручної електромобільності

Послуги, розраховані з урахуванням особливостей використання Вашого автофургона

Renault Trucks пропонує широкий спектр послуг, які дадуть Вам змогу зосередитись на своїх завданнях і роботі та гарантувати прибутковість Вашого бізнесу. Щодо фінансування, ми пропонуємо комплексну підтримку з кількома варіантами фінансування (класичний кредит, лізинг, оренда) та технічне обслуговування залежно від того, як Ви використовуєте свій автомобіль. Це означає, що Ви можете планувати та управляти загальною вартістю Вашого фургона та включити її до свого бюджету. Завдяки фінансовим послугам Renault Trucks ми пропонуємо контракт на технічне та профілактичне обслуговування, фінансування та страхування в одному пакеті, щоб полегшити Вам роботу.

Для технічного обслуговування скористайтесь нашими пропозиціями щодо профілактичного технічного обслуговування, щоб обмежити час простою Вашого фургона та забезпечити безперебійну роботу Вашого бізнесу. Це дозволить Вам розподілити витрати та управляти своїм бюджетом. Оскільки ми є фахівцями з професійних автомобілів, ми пропонуємо план технічного обслуговування та ремонту, який найбільше підходить для Вашого фургона, залежно від його використання. Зосередьтеся на своїй роботі завдяки нашій цілодобовій службі підтримки. Крім того, Ви отримаєте дворічну гарантію на запчастини та ремонт.

A salesman and a customer discussing in front of a Renault Truck Master

 

Renault Trucks також має в своєму розпорядженні найбільшу на ринку мережу спеціалістів, готових надати Вам підтримку: понад 1400 пунктів технічного обслуговування в Європі. Де б ви не перебували, пункт технічного обслуговування є доступним для Вас. Ми також співпрацюємо з найкращими виробниками кузовів, щоб допомогти Вам у конструюванні ідеального автомобіля, що відповідає Вашим потребам.

Просимо звертатися до нас, щоб дізнатися більше та отримати персональну підтримку.

 

Discover our services

START & DRIVE SERVICE CONTRACTS

Renault Trucks E-Tech dedicated services

Contact our expert for more information

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
Set canonical URL
Off